Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

И аз кандидатствах много пъти подред и до момента никой не ми се е обадил. За всяка поредна обява  пусках СВ, но нищо. Отписах ги вече, но не съжалявам, аз си намерих работа вече и дано там да имам късмет.

Здравейте на всички,може ли да ме насочите ,къде точно да видя обявите им за предлагани длъжности?

Привет на всички кандидати! Има ли поканени на интервю? И аз кандидатствах ама никой не се е обадил още....Моля пишете ако са ви се обадили.Благодаря предврително!

Интервюто за Варна още не е минало, така че все още имате шанс да ви се обадят да ви поканят на интервю.Желая Успех на всички кандидати.

Явно всички чакат някакво обаждане в това число и аз.За това реших да не храня празни надежди и се обадих на телефон, който някой любезно беше споделил във форума/за което благодаря/.Е отговора беше категоричен, че след като не съм получила обаждане, значи не съм одобрена. Какви са крирериите им за подбор на персонал, така и не стана ясно, нито сега, нито на интервютата им.Аз лично владея гръцки език и писмено и говоримо и съм с висше икономическо образование в областта на търговията.Явно подбора на кадри се осъществява на принципа: Иде ми, дойде ми!Това е положението и пожелавам успех на всички надяващи се!

Даниела,мина ли интервюто?  успех !!!

За касиер кандидатствам, незнам дали на интервюто дават окончателен отговор кои е одобрен и кои не , или след това се обаждат допълнително.
До Светлана

Щом днес са звънели във Варна да викат за интервю, значи утре или от други ден ще звънят и в Бургас. Така поне си мисля. Моля пишете от Бургас ако има поканени, че е такова напрежение това чакане. А колкото до това дали са заети ръководните позиции- мисля че да -отдавна. Успех на всички!

дано да ти се обадят-стискам ти палци!!! на някои се обадиха,аз вече загубих надежда въпреки,че минах 2 интервюта

не не са,но все още  се  надявам :)