Глория Интернешънъл Лимитид ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, МОСКОВСКА, 23, ет. 2, ап. 7&markers=София,Район р-н Оборище, МОСКОВСКА, 23, ет. 2, ап. 7

Глория Интернешънъл Лимитид ЕООД

Бягайте далеч от тази фирма. Спестете си унижението и запазете уважението към себе си.
С няколко думи, ако не си падатете по клюки, сплетни и безумни простотии, не приемайте "Глория Интернешънъл" за работодател. Слава Богу аз вече съм "бивш"и се опитвам да ги забравя.За да обясня оценките си трябва да повторя всчко казано до тук от бивши колеги, затова просто го потвърждавам. Работейки в Глория, всеки се чувствува като в Биг Брадър - нон-стоп под наблудение, нон-стоп те подслушват и после следват едни разпити и очни ставки, че се чудиш тези хора бивши служители на Народната Милиция ли са или на Шести отдел на ДС. Мотото "Разделяй и владей" се прилага от "Госпожата" в пълна сила и наистина имат наглостта да се опитват да определят с кои от колегите може да контактуваш и с кои не! Желаниета на шефовете да стъпчат, унижат и омърсят всеки работещ е неконтролируемо. Ако работиш там супер неприятно е да слушаш управляващата фамилия как всички -клиенти, партньори и служители са крадци, мошенници и неблагодарници, а те самите - света вода-ненапита. Отношението им към всички бивши служители(а вярвайте ми те са страшно много) е отвратително- мързеливци, крадци, некадърници, наркомани и алкохолици. Беше ми писнало да слушам глупостите им за хора, които уважавам и с които сме работили.
Хубавото във фирмата беше, че работеха свестни и почтени колеги, но текучеството там е голямо и сега не знам как е.

НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ТАЗИ ФИРМА НА ИНТРИГАНТИ И ЛЪЖЦИ, КОИТО НЕ УВАЖАВАТ ЧОВЕШКИТЕ ПРАВА. НЕКОРЕКТНИ СА В ПЛАЩАНЕТО. И ПОДТИСКАТ СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ С ГРУБИ КВАЛИФИКАЦИИ И ОБВИНЕНИЯ.
ВСИЧКИ, КОИТО РАБОТЯТ ТАМ СА ПРЕЦАКАНИ. УЖАСНА ФИРМА, УЖАСНИ ШЕФОВЕ. БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ ТАМ, КАКТО АЗ ИЗБЯГАХ, ЗА ДА НЕ СТАНЕТЕ ЖЕРТВА НА ПОСТОЯНЕТ ТЕРОР.

КАТО ЧУЕТЕ ТОВА ИМЕ ТРЯБВА БЪРЗО ДА БЯГАНЕ. РЪКОВОДСТВОТО СЕ СЪСТОИ ОТ ТРИЧЛЕННО СЕМЕЙСТВО , КОЕТО Е С ДОКАЗАНИ ПСИХИЧНИ ОТКЛОНЕНИЯ. РОДИТЕЛИТЕ СА ТВЪРДЕ ВЪЗРАСТНИ И СЪС СТАРЧЕСКО ОГЛУПЯВАНЕ. МНИТЕЛНОСТ, ПРЕСЛЕДВАНЕ И КЛЮКИ ОТ НАЙ-НИСКО НИВО ОПИСВАТ КЛИМАТА В КОЛЕКНИВА. В СТРАХ, ТЕРОР И НАКАЗАНИЯ ПРОТИЧА РАБОТНИЯ ПРОЦЕС, АКО МОЖИ ДА СЕ КАЖЕ, ЧЕ ИМА ТАКЪВ ВЪВ ВСИЧКИТЕ ФИРМЕНИ ДАЛАВЕРИ, КОИТО ФИРМАТА ИЗВЪРШВА. ЗАПЛАЩАНЕТО Е НИ-ЩОЖНО НО ТЕ ПРИНУЖДАВАТ ДА СЕ СЪГЛАСИШ С НЕГО, ЗАЩОТО УМЕЛО ТЕ ЗАБЛУЖДАВАТ. СПАСЯВАЙТЕ СЕ, КАКТО АЗ СЕ СПАСИХ.

Уважаем/а АЗ, ръководството на фирмата откровено злоупотребява с:
-кандидатите за работа (човек се явява на интервю защото иска да работи, не отива там да ги краде и да ги мам. Ходенето по интервюта обикновено е в два етапа, не ходене по 5-6 пъти за да може госпожата директорша да събере лична информация и да я обсъди с врачката си)
-наличния персонал (непрекъснат контрол за какво ли не вкл. и броя листа втора употреба на ксерокса, мнително следене и дебнене иззад ъгъла. На всеки му се случва да допусне грешка в работата си, когато работи, но това не означава непременно саботаж!)
-клиентите на фирмата (дране на клиента с мин 100% надценка при ценообразуването, издевателстване и пробутване на негодни и некачествени продукти)
-доставчиците на стока (според г-н собственика, г-жата и г-н синчето доставчиците са завършени идиоти и пед**си. Ами не са, неуважаеми господа, те са работещи производители с адекватен изнес-нюх и съвременен начин на мислене и работа)
-бившите си служители (съдейки по отношението на ръководния персонал към бивши служители, вкл. и тук, всички, които са напуснали фирмата са мозъчни инвалиди, крадци, мошенници, мързеливци и т.н. Очевидно само настоящите служители на фирмата са работливи като пчелички и с две нобелови награди за наука...)
PS: изненадана съм, че тази фирма още съществува!!!

Г-жо "Анонимна", благодаря за изказаното мнение,но не мога да си обясня първо насила ли сте дошла и второ защо сте "изтърпяли"цялото това интервю с толкова неудобни и лични въпроси,че и детектор на лъжата(макар и неработещ) и просто не сте си тръгнали на 2-рата минута? Освен това на интервюто присъстваха 6 човека(вкл вас). Предполагам скоро ще разберете ,че не всяко интервю завършва с думите "назначена сте". И в тази връзка   причината фирмата да пуска "толкова често" обяви е намирането на подходящ човек за съответната длъжност(макар и без да е завършил Харвард).В добавка ще установите и ,че първо се обсъждат работата и необходимите умения,качествата и опита на кандидата и най-накрая заплатата. Поздрави !

Изключителни хора, всеки кандидат за работа във фирмата би трябвало да се гордее, че е поканен на интервю, но ако бъде одобрен за работа, това би било голям успех за него в кариерата му. А интервюто как преминава: събират се 7-8 човека персонал и управители, който се смятат предварително за пълен боклук, освен намеците и коментарите за нищо не ставаш... се замисляш аз за какво съм повикан тук?!? Продължаме с изключително важните въпроси- от сорта ти коя зодия си, а майка ти как те е родила преждевременно или нормално, а ти на квартира ли си и защо напускаш старата работа, защото си некадърен или защото не можеш да си вършиш работата. През цялото това време управителката (60-70г.) госпожа те гледа с празен поглед и широко отворена уста, а от дължината на лигата, която се стича от устата й може да прецениш колко дълга е мисълта й, младият й син(40г) нервно потропва по масата и те гледа настървено и изпитателно през цялото интервю и няколко други госпожи, които гледат в земята и се чудиш за публика ли са там и просто за тихи свидетели. След 30мин пълен разпит(в личен план), а дедектора на лъжата имах късмет, че беше развален в този ден - не ставаш за мястото имаме нужда от човек поне с Харвард, без изисквания за заплата и ако може да остава извън работно време. И ако погледнете колко често тази фирма пуска обяви за работа, може спокойно да се замислим тримата управители ли не стават за нищо или просто всички останали хора са некадърни тъпаци.

Наистина хората работещи в една фирма са най-важното нещо и за тях винаги има и ще има добра атмосфера. За другите просто НЯМА никаква атмосфера. И е меко казано смешно 2-ма души(изгонени по некадърност или не взети на работа) и  използващи няколко ник нейма да дават оценки на фирма,която е от толкова много години на пазара. Лоша реклама няма !

За съжаление мненията споделени тук не говорят никак добре за работния климат във фирмата. Би трябвало работодателя да се замисили и да подхожда професионално както към бъдещи, така и към настоящи служители, за да не допуска и те да си отидат от там с такова разочарование. Все пак служителите са най-ценния ресурс във всяка една фирма. Замислете се !

Уважаеми г-н Ивайло Н.Симеонов, вероятно причините да напишете този коментар са породени от факта, че не са Ви взели на работа в тази „толкова лоша фирма”. А реалноста е ,че след отправени запитвания към Вашите предишни работодатели (за Ваше съжаление посочени от самият Вас) е че,не е получена позитивна оценка за отношението към работата и заеманата от Вас длъжност.
В добавка на това не сте се справили с поставената задача за избор на най-пряк маршрут от точка А до точка Б т.е изискването за отлично познаване на гр.София не е изпълнено,което пък няма никаква връзка с научаването на клиентите на фирмата за „половин ден”.

Съгласен съм с мнението на предишните коментари. Наистина,ако уважавате и цените себе си,не си губете времето да кандидатствате за каквато и да е работа там. Подлагат ви на кръстосан разпит едва ли не,защо си се родил???Най-лошото отношение,което съм имал към мен.Преди да отида на интервю прочетох какво са писали преди мен и малко се оттегчих,но си казах това е било отдавна. Повярвайте ми...ТАКА Е И СЕГА. Нямат никакво уважение пред теб.Никаква възможност да се докажеш,в работата си.Искат за половин ден да им научиш обектите и определени пътища до тях....ОТ КЪДЕ ТРЯБВА ДА МИНЕШ.Ако не минеш от там почват разпити,защо не си минал по пътя на фирмата,която е уж сметнала,че е най-пряк????Пълна простотия.Цялата фирна е като в Турски сериал...Вие си преценявайте.Успех.НО ВИНАГИ С ЕДНО НАУМ ЗА НОВИТЕ КАНДИДАТИ.