Глория Интернешънъл Лимитид ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, МОСКОВСКА, 23, ет. 2, ап. 7&markers=София,Район р-н Оборище, МОСКОВСКА, 23, ет. 2, ап. 7

Глория Интернешънъл Лимитид ЕООД

Ами аз не знам какво и е толкова лошо на фирмата,но за да работят 25 човека и за да я има 19 години,сигурно нещата не са точно така.Та всички те са садо-мазохисти или любители на силните усещания???Аз съм тук почти 6 години и знам само за 1 човек напуснал сам.А за Коко ,Злоби и т.н. мога да кажа ,че наистина минаха и заминаха доста от онези "неоценените и неразбраните",които си сменят работата 3 пъти годишно и/или заради 100 лв повече на месец  са готови на всичко.Ама то на калпава ракета,космоса и е крив;-)))

Ужасна фирма, ужасни шефове! Поработих там и не съветвам никого да пробва какво е. Нищо чудно, че хората не се задържат там и нон-стоп си търсят персонал.

За да обясня оценките си трябва да повторя всчко казано до тук от бивши колеги, затова просто го потвърждавам. Работейки в Глория, всеки се чувствува като в Биг Брадър - нон-стоп под наблудение, нон-стоп те подслушват и после следват едни разпити и очни ставки, че се чудиш тези хора бивши служители на Народната Милиция ли са или на Шести отдел на ДС. Мотото "Разделяй и владей" се прилага от "Госпожата" в пълна сила и наистина имат наглостта да се опитват да определят с кои от колегите може да контактуваш и с кои не! Желаниета на шефовете да стъпчат, унижат и омърсят всеки работещ е неконтролируемо. Ако работиш там супер неприятно е да слушаш управляващата фамилия как всички -клиенти, партньори и служители са крадци, мошенници и неблагодарници, а те самите - света вода-ненапита. Отношението им към всички бивши служители(а вярвайте ми те са страшно много) е отвратително- мързеливци, крадци, некадърници, наркомани и алкохолици. Беше ми писнало да слушам глупостите им за хора, които уважавам и с които сме работили.
Хубавото във фирмата беше, че работеха свестни и почтени колеги, но текучеството там е голямо и сега не знам как е.
С няколко думи, ако не си падатете по клюки, сплетни и безумни простотии, не приемайте "Глория Интернешънъл" за работодател. Слава Богу аз вече съм "бивш"и се опитвам да ги забравя.

Напълно съм съгласна с мненията изказани преди моето.
Работих там преди близо две години и половина за има-няма 2 месеца. И си тръгнах, защото параноята, цинизма, неуважението, надменното и грубо отношение ми дойдоха повече.Отношението е към полуграмотен идиот, който освен всичко е и крадец, мошеник и ощетятва фирмичката по всякакъв начин /материален и морален/. За съжаление, истина е това за хартията и ксерокса, за длъжността в договора и реално заеманата позиция, за заплатата... Да не споменаваме и това, че на трите интервюта на които ме извикаха си говорихме за определени задължения в работата, а накрая се оказа , че работата е на продавач в скрад/магазин за продажба на едро и дребно. Няма да коментирам и мнението на шефа, шефката и шефчето към доставчици и клиенти.
И за да спестя на бъдещите коментатори изказвания от рода "не ти се работи, не си кадърен, не ставаш" и всякакви от този род, искам да вметна, че след като напуснах това място започнах работа в голяма фирма, където вече две години се трудя успешно, обичам работата си, работим успешно и в екип с колегите си, комуникирам на разбираем език с прекия си ръководител, гордея се с продуктите, които произвеждаме и най-важното развивам се и съм напълно удовлетворен служител.

Съгласна съм с двете предишни мнения. Имах "удоволствието" да работя в тази фирма за малко време, но това ми беше достатъчно. До ден днешен се сещам за отвратителното мнение на шефовете към мен. Според шефката, компютъра е по-умен от хората, навика ме за това, че се скапва системата. Аз не смятам, че бях виновна и сама казах довиждане. Все пак си имам достойнство и ползвам компютри от достатъчно дълго време за да знам, че вината не е моя. За всички напуснали се говори колко са били некадърни, неадекватни и т.н. Сигурно и за мен са казали същото, но не ми пука. За хартията - неоспорим факт - на ксерокса се записва колко си снимал и какво точно. На принтера се използва основно употребявана хартия, която шефката събира. Атмосферата е ужасна, чувстваш се като в затвор, отвсякъде те наблюдават. Госпожата постоянно прави забележки. Моят съвет, ако се уважавате не ходете там.

Абсолютно съм съгласна с горното мнение.
Осигуровките са пълна подигравка със служителите! Разговорите между колеги се подслушват и наблюдават с камери, разположени из цялата сграда. Характеристиките в договора не отговарят на реалните задължения. Намесата в личния живот на цялото семейство шефчета е неизбежна, както и сплетниченето. Ако служителят си позволи да поиска обновяване на базата, с която разполага - тежко му. Икономии се правят не само от ксерокса, но и от принтера, където се принтира двулицево!? При напускане на колега той или е наркоман, или краде, или е нестабилен психически?!
Спестете си мъките! За съжеление в тази фирма има чудесни кадри, които не са оценени достатъчно от параноичното ръководство!

Опитвам се да се сетя за един плюс,едно положително нещо,в тази малка фирмичка,но уви.Като започнем от това,че осигуряват на минимална работна заплата 232лв, а реалната ,която забележете се дава на ръка,както в комунистическо време в заводите,хората се редяха на опашки да си вземат парите е с няма и 300 лв отгоре на новопостъпили и така сумарно заработваш чисти 500лв и така 3 месеца.Мъка,мъка!Жалко,че хората не могат да фотосинтезират!Друго важно нещо,което следва да знаете,ако сте решили да се" жертвате" там е,че длъжноста,която заемате и тази в трудовия договор доста се различават.За да не се плащат хубави осигуровки,Вие сте "Оператор на компютър":)Имате 30 мин обедна почивка,подарък от ръководството,за който жест трябва всеки ден да благодарите!Приятелства между колеги не се толерират във всеки един смисъл.Не е препоръчително и да забременявате,защото,момента не е подходящ - никога.То пък ,да Ви кажа едно майчинство с тази осигурителна заплата...горкото бебе.90 процента от 232лв прави колко?Ето за това говоря!
Пестеливи са хората,пестят дори от хартия за ксерокса,всяко листче се отчита ,записва се в една тетрадка,кой ,кога за какво е снимал:)Ситуацията дори не избива на смях.
Но ако все пак решите да се пробвате,трябва да знаете,че никой от шефовете(мама,тати и син- маг.фармацевти)не уважават личното пространство и виждания на служителите си.Няма друга истина освен тяхната!
А това беше моята,чистата и откровената!Защото човек трябва да бъде информиран,за да направи правилния избор!Успех!