Мениджмънт Бизнес Машин ООД /img/frontend/nomap.png"

Мениджмънт Бизнес Машин ООД

Кандидатствах за позиция "Key Account Manager" и се радвам, че още тук научих що за фирма е.
Накратко случката, всеки да си прави изводите:

Уречена среща, кандидата се явява и след 30мин чакане, заявява на единствената служителка в близост, че си тръгва защото е несериозно да чакаш 30мин без най-малко обяснение. В отговор получих: забавиха се с предния кандидат и излезнаха ( явно на обяд).

Викам си чудесно, с този "професионализъм" не сте моята фирма :)

п.с
даже не се извиниха от чиста куртоазия.

Интересува ме какво е положение в дейсността на фирмата като представител и сервиз на Xerox? В бранша съм от много години, но до сега не съм се сблъсквал нито приклиенти, нито като колеги с тази фирма. Какво е нивото на бизнеса им, заплащането, условията на работа?

много работа и използват те до последната минута и накрая те режат от бонуси и други а като работно време еотлично почиваш на празниците но заплащенето е смешно за 450-530лв нето сам си прави изводите

бихте ли споделили как е фирмата сега - заплати, колеги, шефове и плащат ли редовно

много съм доволен от работат в тази фирма. всичко е чудесно издигам се в работата, няма проблеми със заплатите всичко е на топ ниво

много доволните от фирмата,като не стават за друго и ги е страх да си кажат болката,защото много хора знам,че не са доволни от положението си в тази фирма, да си стоят да ги товарят с работа като магарета срещу мизерните 500 лв.,а не да обвиняват другите в мързел,като не знаят за какво става дума!
 защо ми изтрихте предното мнение,в което си казах конкретния случай,в който злоупотребиха с мене и постъпиха нечестно, а тези които ме обвиняват в мързел,без да ме познават мненията им още стоят.КОМУНИЗМА си отиде ,ако не знаете!

То на някой хора парите винаги са им малко, фирмата е изключите;но стабилна в тази криза, така че съм много доволна

Няма нищо общо мързела с ниските заплати ,
И много работни сме били сносни заплати не видяхме , това е .

Хайде, хайде, на мързеливите винаги им дай да сипят ругатни по хората, много добра фирма с потенциал, заплащане, няма никога забавяне на заплатите, което е много важно в сегашната ситуация

Към анонимния настоящ служител  от София -за Вас в офиса в София наистина със сигурност е страхотно всичко в тая фирма нали вземате 3 пъти а може и повече заплати от офисите в провинцията ,добрите заплати са при вас в София , в офисите  в Добрич например офис координатора до скоро вземаше 320лв.чисто а сега на новата малко и увеличиха ,
Към прецакания кандидат за работа от Варна, не съжалявай за тазих фирма, заплащането НЕ Е добро ,повярвай ми ,а и там няма управител ,на варненския офис е управителка ,някой друг ви е интервюирал,
Към настоящия служител от Варна -хайде хайде ,познаваме се , лъжете баламите,коректна ама друг път ,и чак отличен мениджмънт , а това дали ще сме Швейцария на Балканите,уважаеми служителю от Варна с 320 лв.чисто заплата едвааали на Балканите -в някой друг живот
Към Владо бивш служител от София ,като е толкова страхотно и с потенциал за развитие  защо си напуснал и ти като мен ,защото и ти като мен сигурно си решил да работиш за себе си че САМО ТАКА ЩЕ СМЕ ДОБРЕ ,ако чакаме на Софиянци да ни плащат добри заплати ЩЕ ИМА дА ЧАААКАМЕ