Мениджмънт Бизнес Машин ООД /img/frontend/nomap.png"

Мениджмънт Бизнес Машин ООД

Страхотна фирма, с голям потенциал за развитие, чудесни колеги и атмосфера за работа

Добре се ориентират Търновските куриери-Георги,Соня и Анито разнасят хем писмата на МБМ,хем писмата на полипост - поща и логистика.

Искам да заявя, че ако всички частни фирми в България работеха с такъв професионализъм, както фирма М§ВМ ООД, то България щеше да е Швейцария на Балканите. Изкльчително коректна фирма с отличен мениджмънт.

Заплащането е добро със сигурност. Но предполагам, че уважението към служителите не е на необходимата висота, ако е същото като към кандидатите за работа. Става дума за интервюто във Варна, в края на декември 2008г. Определят ти час за интервю, а като отидеш, чакат по 5-6 човека и повечето за един и същ час. Някой много запознат е организирал "перфектно" събеседването с потенциалните служители. Няма празно както се казва - ако един се откаже, друг ще има за този час. Имаше момичета, които чакаха от 1 час и поради ангажираност, не успяха да влязат да говорят с височайшите особи.
Господин X, управител на варненския офис ми направи много лошо впечатление. Когато ми казаха, какви са предлаганите работни места и евентуалните ми предпочитания, той с маниер на арабски шейх, махна с ръка, което директно и най-задръстения просяк и изпаднал германец би могъл да разчете... Аз го разтълкувах като "няма смисъл на този изпадналия да му се обясняваме". Моето уважение към лидерските му умения, но това беше адски непрофесионално... Нали все пак трябва да има някакво събеседване. И без това съм пътувал 1 час до края на града, при минусови температури, за да се явя в уречения час, на уреченото място.
Най-накрая естествено не си направиха труда да се обадят или да пуснат един е-мейл, че има вече избрани...

Чудесна фирма с голям потенциал, сигурност и добри заплати