Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София&markers=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София

Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services

Проектът само с Английски език го препоръчвам силно на всички хора със средна компютърна грамотност и език на високо ниво ~C1-C2. Перфектната работа за туко що започващи трудов стаж, прилична заплата (никога не закъснява) и много добри условия.
Не препоръчвам за редовни студенти, които не могат да си позволят да отсъстват от лекции/упражнения.

Някой може ли да даде малко повече информация за позицията Administrative Assistant? В момента има активна обява и реших да кандидатствам там. Изчетох коментарите тук, но доколкото пише в обявата, тази позиция не е свързана с кол център, или греша? Ако може да ме упътите за каква заплатаа горе-долу мога да се договарям (имам стаж, не съм студентка и това не ми е първа работа), тъй като съм наясно, че агентите в кол центровете са по-високо заплатени от административните сътрудници (обикновено), или в тази фирма е различно? Предварително благодаря на тези, които ще се отзоват.
Успешен ден,
Вяра

бях на на второ интервю и ми казаха че в началото на седмицата ще ми се обадят, но вече започва втората. Обадих се да попитам, казаха ми че ще проверят, но все още нямам отговор. Има ли смисъл да чакам още или да звъня пак?

Аз съм бивш служител на фирмата и преди време напуснах по известни съображения...най-вече защото проекта по който ме бяха наели беше ужасно напрегнат...както и да е...сега чета тяхна обява за съпорт на Спотифай-пише,че не се говори по телефона...някой да може да ми каже,струва ли си?

Сега вече наистина незнам какво да мисля.....
Бях на интервю и получих оферта още на следващия ден, фактически няколко часа след това, при това по-висока от това което поисках.
Онова което някак си не мога лесно да възприема е че съм почти 50 годишен и всички могат да ми бъдат деца включително и мениджърите.
Мисля че ще се откажа, ще ми бъде невъзможно да вирея сред "малките".

Средната възраст е може би между 20-27. Много голяма част са студенти или току що завършили. Има и по-възрастни разбира се около и над 30 годишни, но основно са млади хора.
Възможно е да ти се обадят на следващия ден след интервюто, но мое мнение е, че не е нормално. Обикновено отнема от седмица до 2, защото:
-има и други кандидати за изслушване
-има повече от 1 фаза на интервюто
-обсъждат се възможностите да ви дадът парите които сте поискали или да ви изготвят приемлива оферта, макар и по ниска от желаната.
-други чисто фирмени дейности които отнемат от няколко дни до седмици

Каква е средната възраст на служителите ?
Възможно или по-точно нормално ли е да бъдеш одобрен още на следващия ден след интервюто ?

Здравей Лили,
по принцип за позиция с френски и английски, имаш кратък разговот и на двата езика. На френски много често го води служител на фирмата който говори френски защото отдел ЧР нямат такъв кадър. Питат те основни неща, да се представиш, да разкажеш примерно последното си пътуване или почивка. Отделно, преди имаше и част къто пишеш няколко изречения на френски по даден въпрос като 'Кои са ключовите ви компетентности" или нещо подобно...
Също така до сега винаги е имало и технически тест от ако не се лъжа 20-тина въпроса, като техническия тест е наистина много основен и банален. Въпроси като: какво е операционна система, какво е Контролен Панел, какво е Firewall, как да си видим IP-to  и т.н. Неща, които малко или много някога си ги чувал от обща култура. Но този тест не е определящ, тъй като ще имаш обучение и ще научиш нещата.

С две думи: търсят в кандидатите добро владеене на френски език, английски на работно ниво и основна техническа грамотност. Разбира се трябва да си и мотивиран и да покажеш желание за развитие.
Освен в проекта McAFee всички други проекти с френски език са много приятни и клиентите са много възпитани и интелигентни и няма да имаш проблеми с тях.

Някой може ли да даде повече информация за позициите с френски език? Виждам, че търсят мн упорито кадри.
Как преминава едно интервю, какво искат и търсят в кандидатите? Например за тази обява:   http://www.jobs.bg/f2516328

Здравейте, не си губете времето с тази фирма-мениджмънта е на много ниско ниво, заплатите са супер ниски-започват от 700 лв., което е смешно за международна компания, на интервюто си искайте  2 000 лв. чисто - ама без грам притеснение. Работната среда е адски шумна-всички сте в един хамбар и не може да се чуеш по телефона. Не си струва, не рискувайте!