Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София&markers=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София

Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services

Аз съм кандидат за Technical Support with Eng, night shiift...
Минах предварителното интервю и тестовете, сега ми предстой интервю с ПР-а, та въпроса ми е дали това ще е основното интервю и върху какво се набляга (техническа част или на работните условия)?
Благодаря предварително

Напълно съм съгласна с предходното мнение.
Отказа оферта за работа при тях точно заради лошото впечетление, което ми направи HR екипът им.
Първоначално проведох телефонен разговор със служител на име Пламен, който се държеше крайно грубо, непрофесионално и ми говореше на "ти", имах чувството че ми провеждат интервю за продавачка не сергия, не за позиция в международна фирма . По време на разговора ми "тества" нивото на английски, въпрекиче неговото собствено беше крайно зле. В последствие бях поканена на тестове и интервю на място в офиса им.
По време на интервюто, въпросният Николай (от предния пост) се държа доста пренебрежително, а и си позволяваше да ми задава доста лични въпроси. Английският му наистина беше доста кофти (явно им е проблем този език на целия им отдел). Представителката на проекта беше симпатична, но изглеждаше доста изтормозена.
В крайна сметка приех оферта от подобна компания, която ми направи по-добро впечетление и чиито HRи бяха "на ниво".

Напълно съгласна съм с предишното мнение.
Отказах оферта за работа при тях точно заради лошото впечетление, което ми направиха хората от HR екипа им.

Реших да приема поканата им за интервю, въпреки странния разговор проведен със служител на име Пламен по телефона-държеше се доста грубо, неадекватно, говореше ми на "ти" и се опита да ми "тества" нивото на английски, въпреки че неговото беше доста зле.

На интервюто в офиса им лошото ми впечетление се засили -въпросният Николай беше крайно неприятен по време на интервюто, като си позволяваше и да задава прекалено лични въпроси.
Ходила съм на доста интервюта, но такова отношение никога не стм срещала.

Здравейте, и аз ходих на две интервюта във въпросната фирмичка, но интервюиращият Николай Николов беше доста ехиден и постоянно ме засичаше и ме поправяше погрешно - аз съм живял в Англия и имам сертификат от Оксфорд, така че е повече от ясно, че се заяжда и ме пробва - това ли е формата на работа там.
Другото ми предположение е, че е много ниско нивото на английски на Николай Николов и затова така се получи.
Да не говорим, че ми каза, че ще започна след един месец и да си подготвям документите за работа и нищо.
Май не само английският му куца на Никито Николов.
Искам да кажа на Димитър, че явно е практика в Съдърланд Глобал Сървисис да се държат недобре с кандидатите за работа - да не го приема лично, проблема е в тях.
Заплащането също не си струва ми казаха бивши служители - (било около 1000-1200 лв. чисто) което е супер ниско за международна компания.
Трябва да си искате заплата на интервюто - минимум 1600-1700 лв., иначе се обезценява труда на всички кадърни и учили хора.
Ако нямате голям зор не си струва да се хващате на тази въдица - пълен хаос е там.

За позицията Тech support само с английски минах 2-те фази на интервю и ми казаха че тестовете са чудесни и езикът ми е на необходимото ниво, но когато отидох на разговор с HR той ми зададе няколко въпроса и каза, че давам кратки отговори O.o - верни но кратки не разбрах какво точно има предвид. Попитах за обучението и ми беше отговорено, че не учат хората на а и б,но не ми стана ясно на какво ги учат, останах с доста смесени чувства от целият ми контакт и се почудих дали найстина  не ставам за позицията или просто въпросният човек не ме хареса. Дали го има като практика?

Здравейте. Искам да попитам какво следва от тук нататък. По емайл ми пратиха покана за jobfair малко преди Коледа. Отидох в София и за желаещите да кандидатстват ни дадоха тест. Кандидатствах за Гугъл проекта. След седмица получих мейл и ми казаха, че съм се справил на теста, но тази позиция не отговаряла на предишния ми опит. Препоръчаха да следя за други обяви и пак да кандидатствам. Какво значи това? Дали не е прах в очите или наистина имам шанс? И също така какво питат на интервюто и от колко етапа се състои?
Благодаря предварително!

Някой може ли да даде повече информация за Social Media проекта към Spotify- заплащане, работна среда, смени, бонуси? Обявата им не слиза от jobs.bg и се чудя дали не могат да си намерят хора или просто проучват пазара. Благодаря предварително.

Към последните писали в темата:
Интересува ме какво имате предвид под "Човешкият фактор липсва"? Кандидатствам за позиция в Бургас,където фирмата тепърва навлиза и нямам друг източник за информация,освен този тук.Може ли малко повече информация?От прочетеното до тук оставам с впечатление,че мненията за фирмата са крайно противоположни.Явно много зависи от проекта,по който се работи:при един е доста натоварено,при друг не толкова. Интересуват ме по-специално испанските отдели.
Благодаря предварително за отговорите.

Най-лошият работодател, който съм имала. Ника не започвайте работа там. Човешкият фактор липсва. На ръководни позиции са неадекватни и объркани мекащи хора.Условията са потерсаващи.Зомбирани и откровено тъпи хора.Бягайте и не си губете времето там.НАЙ-НЕ ПРОФЕСИОНАЛНИЯТ паротодател!

Работих във фирмата 7 месеца и съм на мнение че това е подходяща временна работа за хора които искат да искарат едни що годе добри. Отошението е добро но предполагам че знаете че в този бранш няма 6-5.
Понякога предлагат и 6часово работно време което е идеално за студенти.