димитар маджаров - ЕАД /img/frontend/nomap.png"

димитар маджаров - ЕАД

да това е истина което пише Бени

здравейте,работих преди време във Маджаров и това е най лошата работа която съм работила някога,там колектив няма,всеки гледа да прецака другият,началниците си правят каквото искат със работничките,ако сте млада ще бъдете прелъстена,опозорена и принудина да напуснете за да дойде нова жертва,е има колежки от Стамболийски които се издигнаха благодарение на това че сами се надупиха на технолозите и сега за тях е най хубавата фирма,определено се толерират жените от Стамболийски,особенно ако са млади,но не че имат професионална клалификация,а защото умеят добре да си вдигат краката,там е рай за мъже които искат да чукнат нещо чуждо

Пишете как са заплатите, извънреден труд дали се плаща, колко е натоварено.

Здравейте, искам да попитам как са заплатите във фирмата и дали се плаща извънредния труд, има ли почивни дни. Въобще дали си заслужава да започна работа в тази фирма, понеже прочетох доста негативни мнения.

Работих доскоро в тази фирма,постоянни интриги и клюкарене на всички нива, напрежение и неуважение. Заплащането не отговаря на натовареността,някои се чудят по цял ден къде да се скатаят, а други се скъсват от работа и накрая познайте кой взема повече пари? Който се подмазва на г-н Маджаров най-добре
Колегиалност просто няма.
Лошо местоположение с лош транспот.
Радвам се ,че напуснах навреме- сега ги чакат съкращения.

Заплащането е удоволетворяващо.
Уважение - според ситуацията.
Привилегии - достатъчни,но може и още.
Фирмена сигурност - коректно отношение.
Работа/свободно време - според сезона.
Потенциал за развитие - дава се възможност на тези,които са се доказали и искат да се развиват в тази фирма.
Местоположение - има осигурен транспорт за сметка на фирмата,но с ограничен маршрут.
Колеги - различни хора,различни характери.
Работна среда - много добри условия за работа,но както всяко производство напрежението е голямо.

Работя във фирмата все още ,но си търся друга работа.Мнението изказано от Ронин е много точно.Пчелата не бяга от меда!

Работих в тази фирма няколко месеца.С всеки изминал ден обстановката се усложняваше.Отношението към работниците е:ти си длъжен да работиш неограничен брой часа, без грешки,в много нервна обстановка с викове, обиди, наказания, глоби. Толерират се хората от Стамболийски. Директора производство и едната техноложка са хора без никаква култура. Текучеството е огромно. Маджаров не си цени хората, които ще му вършат работа и работниците като цяло. Добре, че са хората от близките градчета и селца и работници пред пенсия, които нямат друга перспектива. Пловдивчани, останали на работа там са около 50-55 годишни. Маджаров иска да не дава пари за заплати и допълнителни работни места. Мисли, че може да товари хората със страшно много работа, и те са длъжни без да искат допълнително заплащане и почивка да му работят безгрешно. За най-малката грешка се глобява. Аз не успях да издържа на напрежението. Нямаше и за какво - нито добро заплащане, нито нормална работна атмосфера, нито нормална работа или някаква перспектива за развитие. Нищо!!!

Незнам не съм работил там и едвали ще работя ;)
Фирмата я помня като ЕООД и основно се занимава с производство на млечни продукти, които като качесво не са лоши.