димитар маджаров - ЕАД /img/frontend/nomap.png"

димитар маджаров - ЕАД

Преди около месец си купих един суджук на "Маджаров". Никога не съм очаквал, че може да получа такава долнопробна стока за парите, които дадох. Не знам какво бяха сложили вътре, но имах усещането, че ям стипца. Не може фирма с претенции и високи цени да позволява такова нещо да излезе на пазара. Същото е и за млеката и сирената, да не говорим за този кашкавал, който уж става за грил. Не става изобщо. Така че аз лично приключих с тази фирма.

Започнах да намирам твърди парчета като тебешир в сиренето, които хрупат.Искам да знам от някой работник , как точно се приготвя сиренето.Жалко , защото го купувах и харесвах.

Показателно е какво текучество има в тази фирма. Защо си мислите, че търсят двама счетоводители? Не се лъжете, че пише по заместване. Няма никакво отношение в този отдел. На интервюто ще наемат най не квалифицирания , за да могат да го тормозят. Но това е тенденцията в цялата фирма, затова има толкова обяви за работа в джобса. Отношение нула . Не познавам някой който да е почнал в тази фирма и да не си търси активно работа.

аз бях на интервю декември 2010 за работник като разфасовчик на месо
какво ми предложижа
заплата 550 лв
работа на смяни какво означава това
първа смяна от 7.00 до 19.00
втора смяна следобяд почва и не знаеш кога се прибираш
почиваш един ден в седмицата
след три месеца може да ти вдигнат заплатата на 600 лв може и да не може
парите ти ги дават по банка с дебитна карта на 20 число другия месец
а да не забравя работите на 6 градуса
приятна работа

Здравейте! Пиша Ви с ясното съзнание, че мнението ни може да е и глас в пустиня,но... От доста време опитваме продукти от различни български фирми и с голямо задоволство най-накрая се спряхме на телешката ви луканка. Препоръчахме я на доста прители и от други градове. Всички останаха доволни от избора ни. Но Всички хубави неща в България явно са до време. Разочаровани сме от извесно време- луканката е по-мазна и определно не достатъчно изсъхнала. И това не е инцидентно. Преди 2 дена си я потарсихме в Пловдив с надежда,че само вав Варна има някаква дефектна пратка. Уви! Май отново ще трябва да почнем да търсим "нашата" телешка луканка в различните фирми. Жалко....

Културно пиша на кирилица.
Културно казвам първо за сайта. Кой нормален българин /човек завършил начално образование в България/ би написал ДимитАр?
Освен това не се ли очаква като се дават мнения за фирма поне да става въпрос за нея? Фирмата, която има Мандра в Стамболийски и Месопреработвателен цех в Пловдив се казва "Димитър Маджаров - 2"ЕООД, а не "Димитар Маджаров" ЕАД. Въпреки, че очевидно от коментарите говорим за едно и също.
Заключително във всеки от коментарите има доза истина. Работя тук и виждам доста "чудни" неща. Преполагам,че на всякъде ги има. Има дни, в които фирмата е най-гнусното място на света, има цели такива седмици. Но все пак не всички около 130 души сме гнусари.Понякога осъзнавайки, че си имаш поне малък екип от 2-3 разбрани хора и това ти стига.
Отвратителното е, че интригите и глупостите, които се случват уж съвсем невинно могат да доведат до големи проблеми и за служителите индивидуално и за фирмата, като цяло.
Ето, защо моля колегите, които прочетат това мнение първо да се замислят преди да говорят и вършат щуротии. Как това ще подейства днес, утре и след месец? Нека по-малко се плюем едни други и обвиняваме, по-малко решаваме проблемите и грешките чрез наказания. По-ефективно ще е да потърсим начин да работим по-добре, макар и да не е толкова лесно.
Разочаровали сте ме многократно, но още всичко е наред. :) нали, ако не беше щях да си тръгна :)
Успех на всички!

това което пишат жените е истина

да това е истина което пише Бени

здравейте,работих преди време във Маджаров и това е най лошата работа която съм работила някога,там колектив няма,всеки гледа да прецака другият,началниците си правят каквото искат със работничките,ако сте млада ще бъдете прелъстена,опозорена и принудина да напуснете за да дойде нова жертва,е има колежки от Стамболийски които се издигнаха благодарение на това че сами се надупиха на технолозите и сега за тях е най хубавата фирма,определено се толерират жените от Стамболийски,особенно ако са млади,но не че имат професионална клалификация,а защото умеят добре да си вдигат краката,там е рай за мъже които искат да чукнат нещо чуждо

Пишете как са заплатите, извънреден труд дали се плаща, колко е натоварено.