димитар маджаров - ЕАД /img/frontend/nomap.png"

димитар маджаров - ЕАД

За съжаление голяма фирма, която казва, че много се вълнува от служителите си и спазва уговорките си. Нито едното нито другото отношението от старите лели в офиса е надменно неучтиво, доста са груби относно обещанията в началото са едни после се видоизменят и се казва, че не си го разбрал правилно или че има много кандидати за твоето място. Тъжно е, когато дадеш власт на хора, които не знаят как да боравят с нея и потъпкват репутацията на фирми, които са над 20 години на пазара. Категорично не е приятна средата за работа, клюки, интриги сплетни, задкулисни игри и много допълнителна работа.

Здравейте! Не се лъжете да почва те работа при тези хора. Съжалявам много, че направих тази грешка да почна при тях. Радвах се в началото, че ще почна работа при тях, но за съжаление радостта ми беше само за 1 ден. Уж бях за една позиция, а те ме пратиха на друга. Постоянно ми се намекваше, че аз съм била виновна за на някои друг грешките. Работиш като вол и няма никакво признание, а само слушаш намеци, че за нищо не ставаш. Карат ти се единя ден,, Давай по-бързо" , а на другия,, ама гледай сега не трябва да е така". Просто не знаят какво искат и за едни може, а за други не. Едни могат да си играят игрички на телефона, а другите да се чупят от работа, и да гледаш как ти се надуват, защото кара ли последна марка джип и не можеш да й стъпи на малкия пръст и за това трябва да те тъпче все едно си някаква отрепка. Поразпитах хората които работят там как седят нещата и всичките ми разказваха, че хората които идват са се задържа ли не повече от 2 месеца. Уж има осигурен транспорт, но вечерта му е съкратен маршрута и почти всички трябва да използват и градския транспорт, а какво правим като има и втора смяна? Не знаеш към колко ще свършиш, а градският транспорт в 12 часа вечерта надали има, и стига ме до там, че трябва да се използва такси. Цялата заплата ще ходи по транспорта. Бонуси (100 лв) хубаво, но почти всеки ден по задължение да те оставят да седиш на работа и да не знаеш кога ще се прибереш, то това за мен е мазохизъм. Осигурена храна- хубаво, но цяла работна седмица с една и съща супа да минават. Ужас! Имаше хора които си носеха храна от вкъщи. Реших да напусна още на същия ден ми бяха готови документите, но трябваше да ме разкарват и на другия ден. Това не е проблема че се разходих и на другия ден, а проблема е в това че трябваше да ми дадът служебна белешка, а цял месец само ме разкарват и се правят на луди. Опитах им луканката, но толкова много подправки има вътре, че направо корема почва да те боли, за айряна им и там пълен уж. Пиеш и те боли корем и ти става лошо. Просто кръгла нула са за мен тази фирма. Не правете грешката да ходите там освен ако не искате да се откажете да ядете месо.

Майкооо, като чета последния коментар имам чувството, че има хора, които пишат на друг български език, измислен на друга планета! Хора - прочетете някоя книга, че сте тотално out of space!

Здравейте,бях приет на 29.10.2017 на работа с обещания за светло бъдеще и така наистина нямат за сега работно облекло дават ти някакви стари носени от някой бивш работник да така наистина дават купони за храна дават командировки но това и плюса сега следва ужаса ставаш в 3.00часа тръгваш на път след това се прибираш кой знай кога я починал я не отиваш да товариш и се прибираш към 21часа ако съдбата е благосклонна към теб защото има шанс по-често да не е и кога почиваш и кога спиш защото утре пак е същото а познай къде са ти командировките в резервара щот като идеш на работа 1 път после ходиш да товариш опа втори път за деня е така командировка гориво следват обещания без край заплатата ще расте ама на думи както ще има нови дрехи обувки ама на думи така а автопарка е зле та зле там ще разбереш като се качиш да караш отам натък разбираш що за колеги имаш надменни велики разбирачи пълен ужас
та пословицата след приказката е
БЯГАЙ БЪРЗО И ДАЛЕЧ
ВСИЧКО Е САМО ИМЕ И ПИАР ВЛЕЗЕШ ЛИ В СИСТЕМАТА ЩЕ РАЗБЕРЕШ ЧЕ НИЩО НЕ Е ТАКА КАКТО ИЗГЛЕЖДА ОТВЪН
Аз напуснах на 29.03.2018
РУСИЯ НЕ ВЯРВА НА СЪЛЗИ

Преди около месец си купих един суджук на "Маджаров". Никога не съм очаквал, че може да получа такава долнопробна стока за парите, които дадох. Не знам какво бяха сложили вътре, но имах усещането, че ям стипца. Не може фирма с претенции и високи цени да позволява такова нещо да излезе на пазара. Същото е и за млеката и сирената, да не говорим за този кашкавал, който уж става за грил. Не става изобщо. Така че аз лично приключих с тази фирма.

Започнах да намирам твърди парчета като тебешир в сиренето, които хрупат.Искам да знам от някой работник , как точно се приготвя сиренето.Жалко , защото го купувах и харесвах.

Показателно е какво текучество има в тази фирма. Защо си мислите, че търсят двама счетоводители? Не се лъжете, че пише по заместване. Няма никакво отношение в този отдел. На интервюто ще наемат най не квалифицирания , за да могат да го тормозят. Но това е тенденцията в цялата фирма, затова има толкова обяви за работа в джобса. Отношение нула . Не познавам някой който да е почнал в тази фирма и да не си търси активно работа.

аз бях на интервю декември 2010 за работник като разфасовчик на месо
какво ми предложижа
заплата 550 лв
работа на смяни какво означава това
първа смяна от 7.00 до 19.00
втора смяна следобяд почва и не знаеш кога се прибираш
почиваш един ден в седмицата
след три месеца може да ти вдигнат заплатата на 600 лв може и да не може
парите ти ги дават по банка с дебитна карта на 20 число другия месец
а да не забравя работите на 6 градуса
приятна работа

Здравейте! Пиша Ви с ясното съзнание, че мнението ни може да е и глас в пустиня,но... От доста време опитваме продукти от различни български фирми и с голямо задоволство най-накрая се спряхме на телешката ви луканка. Препоръчахме я на доста прители и от други градове. Всички останаха доволни от избора ни. Но Всички хубави неща в България явно са до време. Разочаровани сме от извесно време- луканката е по-мазна и определно не достатъчно изсъхнала. И това не е инцидентно. Преди 2 дена си я потарсихме в Пловдив с надежда,че само вав Варна има някаква дефектна пратка. Уви! Май отново ще трябва да почнем да търсим "нашата" телешка луканка в различните фирми. Жалко....

Културно пиша на кирилица.
Културно казвам първо за сайта. Кой нормален българин /човек завършил начално образование в България/ би написал ДимитАр?
Освен това не се ли очаква като се дават мнения за фирма поне да става въпрос за нея? Фирмата, която има Мандра в Стамболийски и Месопреработвателен цех в Пловдив се казва "Димитър Маджаров - 2"ЕООД, а не "Димитар Маджаров" ЕАД. Въпреки, че очевидно от коментарите говорим за едно и също.
Заключително във всеки от коментарите има доза истина. Работя тук и виждам доста "чудни" неща. Преполагам,че на всякъде ги има. Има дни, в които фирмата е най-гнусното място на света, има цели такива седмици. Но все пак не всички около 130 души сме гнусари.Понякога осъзнавайки, че си имаш поне малък екип от 2-3 разбрани хора и това ти стига.
Отвратителното е, че интригите и глупостите, които се случват уж съвсем невинно могат да доведат до големи проблеми и за служителите индивидуално и за фирмата, като цяло.
Ето, защо моля колегите, които прочетат това мнение първо да се замислят преди да говорят и вършат щуротии. Как това ще подейства днес, утре и след месец? Нека по-малко се плюем едни други и обвиняваме, по-малко решаваме проблемите и грешките чрез наказания. По-ефективно ще е да потърсим начин да работим по-добре, макар и да не е толкова лесно.
Разочаровали сте ме многократно, но още всичко е наред. :) нали, ако не беше щях да си тръгна :)
Успех на всички!