димитар маджаров - ЕАД /img/frontend/nomap.png"

димитар маджаров - ЕАД

имам само един съвет: за нищо на света не хранете децата си и себе си с тези прподукти. материалите ги внасят от друга ЕС страна под формата на паста и тук правят прудктите от онази химия. дори куче не бих хранил с това нещо

само един съвет имам към хората - за нищо на света не си купувайте тези отпадъци. ужас и безумие е - казва Ви го човек, който участва в производството. не купувайте неща, които ще развалят здравето на Вас и децата Ви

Като чета май мненията са само от един човек.
Поне името изпиши с главна буква.

Ето начин как да си изскарате страничен доход. Аз съм супер доволен
И от доста време не работя никъде.

Здравейте, аз работя на позиция транжор. Макар и да е приемана за мъжка професията, не съм усетила никакво разделение, чудесно се разбирам с колегите. Доволна съм от димитър маджаров, нямам притеснения в тези времена на здравни кризи. Имам две деца и съм сигурна, че имам доход и че ще работя. Определено това ми е най-важното. Работата си има своите специфики, но то си е от самата професия. Хубаво е да се разбираш с колегите и да си сигурен в дохода всеки месец.

Здравейте, настояща служителка съм в димитър маджаров. Реших да споделя мнението си като ориентир за бъдещи служители. Работя на поточна линия за прясно мляко в гр. Стамболийски. Работата не е нито трудна нито и лесна, просто се изисква добра работа в екип и лична отговорност. Хигиената е на много високо ниво и всички спазваме правилата за безопасност. За екипът и колегите бих казала, че стига да си вършим съвестно работата всички се разбираме. Никой не обича скатавки. Възнаграждението е много високо спрямо останалите в града. Това е определено ключово предимство.

Работя като шофьор във фирмата и съм доволен. Има си стрес, но то като шофьор навсякъде си го има. Има много човешко отношение, не съм претоварен от към работа. Всичко е подредено и организирано, явно е че човекът си разбира от работата. Радвам се, че имам честта да работя при димитър маджаров. Бих препоръчал работата на всеки, който има желание да работи. Един познат наскоро започна и той, но в друг отдел, но е много доволен.

Аз мога да изкажа само добри впечатления. Работил съм в чужбина, който е бил на гурбет знае как е, не е никак лесно. По стечение на обстоятелствата като се прибрах в България започнах работа при димитър маджаров. Да ви кажа честно не съм очаквал толкова добри условия. Преди, когато съм бил на работа тук в България не съм виждал подобно нещо. Отношението е добро към всеки, има си бонуси. Аз съм доволен и в сравнение в чужбина не отстъпва.

Дългогодишна служителка съм. Преди да започна работа в димитър маджаров съм била в няколко фирми в промишлеността. Условията на труд в маджаров нямат нищо общо с тези фирми преди това. В деня в който прекрачих портала осъзнах, че нещата са коренно различни. Изключително внимание се отделя на чистотата и хигиената като редовно се следи за това. От самото ми начало многократно са правени подобрения в работния процес. Било то нови машини, практики или технологии свързани с продуктите, които произвеждаме. Фирмата се разраства през годините и редовно забелязвам, че се набира нов персонал.

Работя при димитър маджаров в гр. Стамболийски. В малкия град трудно се намира хубава работа. Всеки се бута на държавна работа, където играят винаги връзките, а обикновенните хора да се спасяват. При маджаров обаче не стоят така нещата. Ценят се качествата ти и желанието за работа. Хората, които си вършат съвестно работата винаги са поощрени с бонуси, а ако имаш амбициите да се развиеш във фирмата вратите са широко отворени. След няколко години работа във фирмата получих повишение, което не ми се беше случвало досега другаде. Това те мотивира, защото знаеш че труда ти ще бъде оценен.