Оргахим АД / Orgachim JSC /img/frontend/nomap.png"

Оргахим АД / Orgachim JSC

Анонимен, ще си говорим след месец, защото това което беше заделено във фирмата, вече е изхарчено, а нови постъпления няма.

Всичко след 10.03.2009 г. е тръгнало назад. Няма умни и кадърни хора, които да работят и да милеят за тази фирма. Когато всичко бъде унищожено, разпродадено и съсипано, тогава ще стане ясно кой какво е целял. Никой италиянец или румънец няма да дойде, да направи нещата по-добри, да мисли за българските си колеги дали ще вземат този месец заплати или не, дали ще ги изгонят или не, дали ще имат продажби или не.

Ти къде работиш? Защото нито заплатите са толкова зле, нито отношението. Но все пак зависи от критериите ти. Ако по цял ден стоиш на един стол, гледаш в една точка и искаш 2000лв, е да тогава заплатите са ниски:) ...

samo edno moga da kaja.zaplatite sa ujasni,otnoshenieto kam rabotnika e pod vsqkakva kritika.HORA BQGAITE DALECHE OT ORGAHIM VSICHKO PROSTO E SAMO LEGENDI.

Вие маи неразбирате за какво ви говоря господа.колегата който ме коментира мога да му кажа само че си адския глупак.Говорил си глупости за които нямасх доказателство и са те уволнили как може да си такъв интригант засрами се.Сички хора мат недостатаци относно работата на господата има кои да ги следи и да оцени работата им.Имате нов управляващ глава, спрете да говорите глупости докато не падне теслата на вашата глава.Знайте че всичко може да се докаже включително това кой пише и кой е писал.макар и анонимен сайт,трафикът ви се отчита и през сърварите на работното място и през интернет доставчицитеСправка лесно се прави..... Вие си направете изводите.

Стига сте плюли, част от хората, за които говорите работят, получават заплата и в тези несигурни времена успяват. Хората, които си отидоха - те си знаят, никой няма право да коментира и да злобее. Атмосферата сега е спокойна и се подобрява със всеки един изминал ден. Лади, Пенев и Лора може да имат човешки недосатъци, но и те са хора с душа и сърце. Престанете вече, няма смисъл...кой крал, кой ял...то си е техен проблем. Нека всеки гледа собственото си канче. Възмездие има. Ако гореспоменатите бяха толкова лоши, колкото ги изкарвате Бардели щеше да предприеме нужното. Който не му харесва сам да напусне, ама ако си мислите, че някъде ще ви прегърнат и ще ви дадат 2000лв заплата наготово... Най-любезно моля, бившите да спрат с коментарите. Щом дрънкат глупости, значи нямат работа и се чудят с кви простотии да се занимават

До тук добре! А сега на къде?

някой знае ли защо се извърши рокадата в пласмент и офис деко в русе????????????

Уважаеми"доброжелатели" нямам намерение да се оправдавам, защото това правят само виновните. Вие ни поставяте в положението от приказката " да кажат, че сестра ти е к....., а ти доказвай, че нямаш сестра".
След като имате много свободно време пишете и вярвайте в това , което пишете искам само да Ви кажа, че Силви е много достоен човек и добър професионалист. За трудовия си стаж във фирмата е помогнал на много хора и не е навредил на никого. Пожелавам на всички да имат такъв човек до себе си, аз се гордея че съм негова съпруга.
Пожелавам Ви една Успешна 2009година!

Приказваш така,защото незнаеш какво е.Работиш до късно,даваш всичко от себе си,и накрая да ти бият шута без дори да те погледнат в очите.
Мен лично не ме уволниха,а съкратиха.
Никои не казва,че фирмата е лоша,а че има много хора заемащи постове за които не садостйни по една или друга причина.
Неможе човек,който по цял ден нищо не прави освен да слухти,да топи,да си приписва чужди заслуги,да прави от мухата слон,да лицемерничи и да обяснява на ляво и на дясно,че колегите му неструват и 5 пари да взима 1000лв.Нищо,че неможе да прави елементарни сметки и да борави с елементарни комп. програми.
А ти си скъсвай гъза от работа и носи отговорност за почти половината от заплатата му.
За съжалени такива паразити има във всички отдели на орагхим.
ТАКА,ЧЕ БИВШИ КОЛЕГА НЕЗНАМ ОТ КОГА СИ В ОРГ.,НО СИ ОТВОРИ ОЧИТЕ И ВИЖ КАКВО СА ПИСАЛИ ХОРАТА