Оргахим АД / Orgachim JSC /img/frontend/nomap.png"

Оргахим АД / Orgachim JSC

Директора Момчил защо напуска? Няма ли да остане да доопррави положението. Чачката как ще бута винчетата?

Най-големият смешник в прехвалената фирма е Теодор Георгиев-индустриални покрития.

Когато,започнах работа в тази фирма имах чувството,че се намирам в пионерска организация,т.е. никакво лично мнение не се зачита,прехвалените ръководители винаги са прави и прочие.Качеството на боите всяка година е все по-лошо,за да се увеличи печалбата,което рефлектира върху продажбите,защото има все повече рекламации и много по-качествени бои на пазара.Всички имитират работа без да знаят какво правят.Некадърното румънско-българско ръководство води до тук.Така,че ако имате здрави нерви и искате да ви промият мозъка това е вашето работно място.Сегашният директор Момчил е арогантен всичко знаещ смешник,който се е взел много на сериозно.Имат безплатен абонамент в джобс.бг,защото текучеството е постоянно.

Здравейте, утре съм на интервю.може ли да ми кажете нещо към днешна дата ,мненията са много стари.Благодаря

Просто имам чувството, че с некадърността си или нарочно сегашното румънско ръководство ще затрие фирмата, а и след всяка следваща смяна на мениджмънта работната среда и напрежението се влошават. Всички знаете рибата от към къде се вмирисва!

Прочетох доста от коментарите за фирма "Оргахим" АД и мога само кажа следното:
-Не се зачита мнението на обикновения служител, който реално изкарва заплатата на постоянно клатещата си краката администрация.
-Относно бонусната система е вярно, че за всеки отдел е различен бонусът независимо че всеки отдел е обвързан с другия най-вече в производството.
- Постоянно наличие на всекидневни интриги от типа "Как да прецакаме другия" и да блеснем пред шефа.
Затова, ако не сте закъсали финансово и имате други опции за работа по-добре се насочете към тях и не се залъгвайте да започвате работа в тази фирма.

Моля за отзиви за длъжността мърчандайзер в Оргахим, заплащане, условия на труд,обем на работа, заслужава ли си като цяло.

само едно ше Ви кажа,хора НЕ ХОДЕТЕ ТАМ,нищо не е както Ви го говорят,ще получите само отвратително отношение,мизерия и блъскотия до изнемогване....

Здравейте! Бивш служител съм на Оргахим АД. Много може да се каже за Оргахим, но повечето е все лошо.
Редовно изплащат заплати, осигуряването е добро. НО... Заплащането е ниско.
Наблюдава се абсолютно пренебрежение на висшето ръководство към служителите. Единствено мога да кажа само добри думи за производствения им директор! Страхотен човек! Може би е единствения в тази фирма, който мисли за подчинените си.
Като цяло останалите менъджери не оценяват хората, които работят добре. Създават се интриги и се наблюдава тяхното развитие.
Помежду си отделите се конкурират постоянно, не работят заедно за "общото благо". Всеки отдел дърпа към себе си и цари една голяма анархия! Търсят си грешки на всяка цена, за да блеснат пред големите шефове, за да се отчете дейност!!!
Действа се изключително долно и подмолно! Ако си служител, постоянно трябва да внимаваш някой да не ти забие нож в гърба, защото този някой със сигурност ще го играе твой "пръв приятел"!
Не препоръчвам тази фирма като добро място за работа.
НО...
Сред всички тези гнили плодове има и добри хора, какъвто е производствения директор!

Koйто е напуснал този завод не е сгрешил. Не оценяват труда на човек даже и с по-дълъг стаж. А възможност за развитие има, ако се лиже правилният з..ник. Вредни не се плащат. Повечето служители са лицемери, които гледат да посочат грешките на другия за да изпъкнат те самите колко са безгрешни. Никой не зачита мнението ти. Колкото и да си добър в работата си никой няма да ти каже браво или да ти вдигне заплатата. На няколко месеца дават бонуси, които при различните служители( от един отдел) са различни в зависимост колко добре се подмазвате на шефа и оплювате колегите си. Големите шефове са мишки без собствено мнение(без висше образование, което се изисква за позицията) и само гледат да угодят на този над тях.Извънреден труд има доста особено през лятото. Или го плащат след няколко месеца или ще "ползваш" тези дни.Единственото хубаво нещо е, че заплатите се плащат редовно и ви осигуряват както трябва, а не на минимална заплата. Абе общо взето, който се гласи да почва там да си приготви валерианчето и успех! :)