Оргахим АД / Orgachim JSC /img/frontend/nomap.png"

Оргахим АД / Orgachim JSC

Здравейте на всички!Може някой да ме познава аз съм бивш служител на Оргахим и в частност отдел Деко Пр. Напуснах миналата година по взаймно съгласие. Рабитих във фирмата близо 2 години като търговски служител, а от 3 години съм и клиент на Оргахим имам и тонираща система!
Така за хората с мнение, че качеството е ниско за сметка на "високи" цени мога само да кажа едно нещо /цитирам г-н Соколов/ "Стани и напусни залата". Съжалявам искрено че такива хора са работили или работят в завода за да се исказват по този некомпетентен начин. П.С: Лично работя с 4-5 строителни бригади и имам практически опит не само търговски.
Аз лично съжалявам че г-н Соколов не е в завода но все пак всеки си поема по "пътеката на живота".
За г-н Маринов какво да кажа по-добре нищо.
Доволен бях като служител, въпеки че Маринов ми бе пряк началник, заплата работа- просто ми доставяше удоволствие да я върша, а не съм и спрял вече като клиент-търговец на Оргахим!!!
подкрепям изцяло и заставам зад Митко Христов /все така да работиш приятелю/
 За останалите стискам палци и не се отчаиваите 2010 - та ще е по-добра! :))))
Всичко добро и успешен бизнес

Явно на кораба има хора с привилегии.От 01.06.09 на счетоводителките заплатата е 850-900лв,а на работниците с 2-3ст. на час нагоре, тоест около 350-800лв,зависи от любовта на шефа,а на охраната им е 280лв.Така че ,ако ви потрябва информация(секретна:))или нещо друго, тичаите при пазачите ,ще ви излезе по евтино и едвали ще ви откажат.Телефон за контакт 082/886-222

Мога ли само да направя една малка поправка - Оргахим не загива бавно .В момента фирмата е на автопилот и е в състояниета свободно падане .Да - кораба има "капитан" които и идея си няма за бизнеса в Румъния камо ли в България , поради тази причина не остана екипаж на кораба.Стария мениджмънт може да не е бил безгрешен но този екип постигна за 4-5 години толкова колкото новия пропиля за 6-7 месеца .Оргахим за съжаление е един наистина огромен кораб , построен с много труд и желание , а ще бъде унищожен и разпродаден за скраб .Това не е жалко това е срамно .Къде са сега онези 1000 човека на които фирмата даваше хляб сега ?

Ей Господа фирмата УМИРА бавно и сигурно! Търсете си работа в други фирми и почвайте навреме докато не влезете до уши в кризата! Търсете за помощ Соколов, Шойлеков, Маринов и бягайте далеко! Аз съм на път да изхвърля пред магазина всики стоки на тази губеща фирма.

Ами питай корифея във връзките с инвеститорите г-жа Ирена Мицова .Тя може да отговори на всички въпроси касаещи Оргахим .Като се започне от въпросите касаещи отдел " Човешки ресурси " , направи задълбочен анализ на финансовите отчети като " Директор за връзки с инвеститорите " ,мине се през пълния контрол върху използването на всички преводзни средства в отдел " Автотранспорт " и стегне до разработването на нови продукти (смоли ,бои ,пътна маркировка и не на последно място сухи строителни смеси ) да не пропуснем и периодичния мониторинг които извършва върху работата на чистачките и докерите във фирмата .Телефона на това чудо на природата можете да намерите в сайта на фирмата .Другото е ясно Оргахим процъфтява и връзва .

След като мина ОСА ,нещо ново има ли? Идеята на Бардели за съкращения в администрацията,мина ли? Разделиха ли завода на две,официално?Кои сгради и оборудване се продават?Ако някои има информация да каже,че много на тъмно се работи в Оргахим,маи.

Защо млъкнахте изведнъж?
Уплашиха ли Ви?

Neznam, zashto nqkoi si vadi pogreshni zakliu4eniq, za g-n Marinov.Moga da kaja 4e ako ne e toi Orgahim shte e pylen haus,bivsh tehen slujitel sym,dovolen bqh ot usloviqta,no poradi li4ni pri4ini napusnah sam.Ako vseki si gleda zadyljeniqta,vsi4ko shte e OK.Zashto vseki iska pari,bez da se e dokazal kato rabotnik.Otnosno g-n Marinov kakvo ima,nikoi ne go interisuva.Toi ima,zashtoto raboti,nqkoi znae li kolko bezsynni noshti e imal toi,koito sa svyrzani s Orgahim,4e sa trygnali da govorqt po negov adres.

кадърните хора съкратихте - в старозагорския регион се чувства липсата на девойката !!! знаехме точно и ясно всичко за тониращите с-ми сега е мъгла отношението и беше съвсем различно от сегашното с риск да обидя някой искам да кажа че компанията губи !!! Г-ДА УПРАВНИЦИ НИЕ ВАШИТЕ КЛИЕНТИ
НЯМАМЕ ЛИ ДУМАТА !!!

Фирмичката си е добра,аз поне не се оплаквам :) Доволен съм за сега от всичко.Е не взимам 2500 ама и така си ми е добре!
С повечето пари идват и големите отговорности и ставаш малко "роб" на работата,а на мен не ми се иска. Иначе съм доволен от фирмата! :)