Оргахим АД / Orgachim JSC /img/frontend/nomap.png"

Оргахим АД / Orgachim JSC

Koйто е напуснал този завод не е сгрешил. Не оценяват труда на човек даже и с по-дълъг стаж. А възможност за развитие има, ако се лиже правилният з..ник. Вредни не се плащат. Повечето служители са лицемери, които гледат да посочат грешките на другия за да изпъкнат те самите колко са безгрешни. Никой не зачита мнението ти. Колкото и да си добър в работата си никой няма да ти каже браво или да ти вдигне заплатата. На няколко месеца дават бонуси, които при различните служители( от един отдел) са различни в зависимост колко добре се подмазвате на шефа и оплювате колегите си. Големите шефове са мишки без собствено мнение(без висше образование, което се изисква за позицията) и само гледат да угодят на този над тях.Извънреден труд има доста особено през лятото. Или го плащат след няколко месеца или ще "ползваш" тези дни.Единственото хубаво нещо е, че заплатите се плащат редовно и ви осигуряват както трябва, а не на минимална заплата. Абе общо взето, който се гласи да почва там да си приготви валерианчето и успех! :)

Здравейте,днес ми насрочиха интервю за петък - Оргахим Русе става въпрос.Та имам няколко питанки, преди да се реша да отида ..Ако някой може да даде няква информация, ще съм му много благодарна. Ии така.. интересува ме най-вече:
1. Наборът от документи при евентуално назначаване
2.Заплащането долу горе как варира
3. С месец назад ли вървят заплатите....
и засега др. не сещам... Благодаря :) :) :П

Стартова заплата от 330-340лв ,ваучерите от 60 лв не ги смятам изобщо,все пак са ваучери, не пари.И са 60 лв понеже това е прага да са необлагаеми,хаха,не са глупави,ама аз също не съм и за това не отидох.Но балами колкото щеш,все ще се намери, някой умрял от глад .А то като  гледам в Русе повечето са такива.Говоря така, понеже не съм от Русе и дойдох,да видя как стоят нещата с заплащането на труда,а то , е  меко казано мизерно.

аз като работник на най ниско ниво мога да кажа че  погледнали към върха виждам облаци и бури не минава ден без поредната глупост къде от незнание къде от злоба постоянни промени никаква перспектива  никакви пари лошо и на всякъде безизходица лошо а на фена на провописа да сложи препинателните знаци главните букви явно моз гънки на фена де толкова са им силите

Към Galinkа - и на мен да ми пишеш: "Здравей те" като 2 думи и аз няма да ти отговоря....

Бих искал да попитам какво е моментното състояние в завода в Русе? Обстановка? Спокойствие? Сигурност?

имам чувство , че фирмата умишлено се прецаква.....остават на работа хора , които си нямат и понятие от начина на работа !назначават се смешни мениджъри.......дано са останали компетентни хора , които да променят това западане !.....жалко....

Здравей те,
Понеже писах на този e-mail :[email protected],но никой не ми
отговори,може ли някой от работещите в Оргахим,да ме орентира в обстановката,ето и моите въпроси:
1.Стажът от 9 месеца не е ли прекалено дълъг,от които 3 месеца без заплащане !?Това не е ли по програма(платена) на държавата или ЕС ?
2.Завършила съм магистърска програма"Статистка и иконометрия".В Оргахим има ли служители с подобно образование за да ме обучават ?
3.Като чета отчетите си вадя някои изводи,че дори и да започна стажуването, фирмата може и да не изкара 9 месеца.
4.И честите инциденти в Оргахим не са ли опасни ?
Всичко хубаво.

Какво става из Оргахим? Нищо не казвате.

Така ПИЧЪТ с таксита може да се повози на таксито ми! :)
А сега сериозно ама вие всичките ли избивате някакви комплекси?Сериозно?Абе аз като започнах работа 5-6 месеца бях без автомобил и обикалях пеша или с автобус и не се оплаквам, а вие си седите в стаите до климатика и т.н. и пак не сте доволни?Лелелелее българина е УНИКАЛЕН каквото и да му подадеш ще го лапне два пъти от лакомия

Фирмата толкова ли го е закъсала,че вече жените,които са по майчинство не се канят на общите събирания за празници? Дори по един рекламен материал ли не заслужиха,че са лишени и от тях? Когато имате сметка от тях сте ги използвали,а сега ги забравихте! Не смятате ли,че така не уважавате работниците си?