Оргахим АД / Orgachim JSC /img/frontend/nomap.png"

Оргахим АД / Orgachim JSC

ОБРЪЩАМ СЕ ЛИЧНО КЪМ ГОСПОДИН БАРДЕЛИ ЗАЩОТО НЯМАМ ВЪЗМОЖНОСТ ПО ДРУГ НАЧИН ДА ГОВОРЯ С НЕГО. ДЪЛГОГОДИШЕН КЛИЕНТ СЪМ НА ФИРМА ОРГАХИМ И ПОЛЗВАМ ПРОДУКТИТЕ Й.ОТ БЪЛГАРСКИТЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ ТОВА Е НАЙ ДОБРАТА БОЯ ЗА КОЕТО ВИ ПОЗДРАВЯВАМ НО СТРАДАТЕ ОТ НЕДОБРА ТЪРГОВСКА ПОЛИТИКА.КАТО ЧЕ ЛИ В ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ МАЛКО СЕ ПРОМЕНИХА НЕЩАТА НО ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ ДА УВАЖАВАТЕ ДЪЛГОГОДИШНИТЕ СИ ПАРТНЪОРИ ТЪРГОВЦИ НЕ СЕ МЪЧЕТЕ ДА ГИ ПРЕСКАЧАТЕ И РАБОТИТЕ ДИРЕКТНО ТОВА ЩЕ ГИ ДЕМОТИВИРА.ПО МЕСТА ИМАТЕ ДОБРИ ТЪРГОВЦИ С ИМЕ И ВЪЗМОЖНОСТИ И ТОЧНО СЕГА В ТОВА ТРУДНО ВРЕМЕ СЕ ОПРЕТЕ НА ХОРАТА И ФИРМИТЕ КОИТО ДЪЛГИ ГОДИНИ ПРОДАВАТ И ПОЛЗВАТ ВАШАТА ПРОДУКЦИЯ ТЕ НЯМА ДА ВИ ПРЕДАДАТ И ЩЕ ОСТАНАТ ВЕРНИ НА МАРКАТА ОРГАХИМ

Боже, боже, с какви глупости се занимава г-н Бардели! Това затвърждава мнението ми , че във фирмата освен сплетни , заговори и безполезно ровене из Интернет, друго не се върши. На този сайт на хората от "Оргахим" им стана навик да се защитават. Но...по- добре го направете с действия, другари!

Аз не давам отговор на клеветниците (на италиански = calunniatore), но аз трябва да дам отговор, на тези които четат информацията, публикувана в този сайт в анонимен и не демократичен начин. Не съм имал никакви подобни отношения, свързани с който и да е собственик или управител на доставеното ни оборудване. С единия от тях никога не съм се срещал, нито в Италия и нито в България. С втория- се запознах за случая. И двамата бяха с отлична характеристика, много добре известни, и със сигурност най-добри по отношение на съответните разходи / качество. Аз никога не съм имал преди какъвто и да е бизнес с тях. Те са добре известни от преди в нашата компания и са били избрани от нашите мениджъри преди пристигането ми. С реконструкциите, направени в нашата компания, всички решения са разпределени на пряко отговорните им лица. Всички преговори, дефинирането и подписването на договори се правят от тях в пълна автономия и отговорност. Подкрепям изцяло избора, направен от тях и аз лично проверявам разходите и качеството на инвестициите. Резултатите са пред нас. Качеството и производителността са в съответствие с данните.
Сега с това изпълнение "Оргахим" е готов да се конкурира на българския пазар, а и за износ. Мога само да препотвърдя поздравленията си към нашите мениджъри относно избора на доставчици, планирането и качеството на реализираните проекти. Един истински модел за отборен успех.
Разбира се, много врагове на нашата фирма си мислеха да ни разкъсат на парчета и сега те се стремят да избягат като жертва и се опитват да поемат пътя на клеветниците.
Към моите колеги, които четат това съобщение , се обръщам с покана да насочат внимание да не подават информация на тези, които искат да я използват да воюват с нас.
А в действителност, аз мога да кажа за семейството си, че още преди да се научим да ходим, ни учат да бъдем честни и да зачитаме собствеността на другите.
Един клеветник не може да спре нашето бъдеще
In Fede
Акиле Bardelli
PS:
Също така и в България клеветничеството е престъпна дейност и за това аз бях длъжен да се позова на закона, за да защитя достойнството и сигурността на компанията.

За кое оборудване става въпрос по-точно.

А знаете ли в колко близки да  връзки е Бардели с фирмата производител на оборудването ,което в момента потъва - АМИ БРАТОВЧЕДИ СА .А знаете ли че изобщо не е търсена втора ,трета оферта за подобно оборудване "на какво ви намирисва на италианска мафия ,на селски тарикатлък със сицилиански привкус или на нещо друго " . Подобно оборудване можеше да бъде изработено и доставено с 40 % по-малко .Бардели никога не си е представял че ще си докара такива славни старини в България .Дай боже всекиму  ще каже някой ,но какво остава за всички останали - на  тях майната им ще каже Бардели   .

Крайно време е ръководството на "Оргахим" да спре да срича учебниците по икономика,а да започне да чете между редовете.Проблемът е  и липсата на собственик(инвестиционите фондове са всичко друго,но не и добри стопани).Сега продават ДМА за да платят банкови кредити!?До кога обаче?Завод2 с изключение на  цех "Фталов анхидрит"(ипотекиран) не остана много.В завод1 ще продадат цех"Смоли"( поблем1:Директива 2004/42/СЕ е не съвместима с технологията използвана в цеха,проблем2:необратими конструктивни изменения(сградата потъва))Следва РМЦ,гараж(проблем:липса на самостоятелен излаз към бул.3 март,решили са да махат автобусната спирка и там да правят нещо като връзка с булеварда,ако им разрешат от община Русе(едно обжалване и ту ту отиде в небитието ).Продължаваме админ.сграда,стол,културен дом,БРВ.Цех"Лаков" не се продава,това ще им остане основна дейност(водни и алкидни покрития,грундове и др.) и върви в комлект с "Policolor",пазари,брандове и т.н.Който ги купи, доста ще го изтърсят.Като "Mapei" 7 000 000 лв за едно нищо,ама така е като не питат.И така с "Оргахим".

Че тази фирма има ли я още !?!?!?!?!?!?!?! Въх.....

Чух, че човек от времето на Боян Джуров е на път да доведе
инвеститори, които да купят каквото е останало от Оргахим.
Ще има голяма чистка в администрацията, като се почне от
най-високото ниво.

До KLIENT
Колега, по глупаво и некомпетентно изказване не бях чел скоро! Тия българи направиха тази фирма известна и просперираща.
Като ти чета коментара ми се струва, че май и ти не си българин?
Пожелавам ти следващия търговец който дойде при теб да е наистина от Румъния да те видя как и на какъв език ще се разбереш с него!
Ако си мислиш, че и сега няма таргети и количества си изпаднал в някаква заблуда или просто си малък клиент и няма смисъл да се обсъждат с теб такива неща!

благодаря на оргахим и лично на г-н барделе че махна българи и назначи румънци и сам много доволен па да избутаме кризата. те тиа българи сама за таргети и количество говориха а сега каквото продадем и се е арно. г-н барделе да е жив издрав