Колев и Колев /img/frontend/nomap.png"

Колев и Колев

Призовавам работещите в тази експлоататорска фирма периодично да си проверяват внесените осигуровки от г-на Колев, защото вероятността да изгорите е огромна/ личен опит/. Постъпвайте интелигентно и се информирайте, защото господата " софиянци вповече" са брутално алчни, нечестни и високомерни. Ало, Добрич, селото си е село и , колкото и да сте забогатели на чужд гръб и се мислите за " голямата работа" сте си царвули.

Наздраве господи Колев но за съжаление много коментари тук са верни. В место да вирите нос обърнете внимание на тях. Защото точно това вирене на нос ви играе лоша шега. Сър Колев както ви наричат по старите служители сложете си ръка на сърцето и признайте колко често търсите персонал за магазините си, та вашата обява от джопс бг  не слиза ако всичко е наред при вас защо постоянно търсите персонал? Искате ли да ви кажа защото няма нормален човек който да работи като вол и да взема по малко пари от един чифт ваши обувки все едно работи човек само за един ваш чифт обувки ако кажете пак НАЗДРАВЕ и че не е вярно тогава наистина не ставате за шеф на фирма. Искате лоялност, точност, сигорност, доверие, от служителите си но как? След като те не го виждат от  вас и от цялата ви администрация. Само един съвет сър Колев ако искате го приемете ако искате не но аз ще ви го дам ако искате да върви работата не я спъвайте по предлог днес са празници или има мероприятие фирмата и за вас всичко останало е ок но хората ви които работят за вас и дават всичко от себе си за да защитават името и фирмата и когато им потрябва някой от администрацията за консултация да му бъде обърнато внимание за да може да реагира на момента а не след месец два и после се искат обяснения и мейли които допълнително изнервят служителя който е удържал фронта докато вие сте се веселили. Сър Колев бих продължила да работя за вас още много дълго време независимо от заплата труд и всичко останало това не ме плаши да се гърбя и да работа и да вземам смените на всичките си колеги за мизерната ви заплата но там е работата че когато човек загуби удоволствието за работа  точно заради тези отношение ме дразнеше аз съм шеф и в момента са празници и немога да се занимавам с по низшите от мен това се отнася за цялата ви аминистрация начело с двете ви управителки и това не е извинение немогат да смогнат на 10 магазина тогава не са за тази работа. Аз познавам управители на фирми които не 10 а за 20 отговарят и никога не са постъпвали така като се има предвид че тези 20 магазина са в цяла България но отношението е съвсем друго. Оправете първо куцащия крак за да върви работата и да не куца ако успеете да приклоните глава и по гъделичкате хората си по егото сигурна съм че няма да имате проблем и работата ще върви. Е Сър Колев наистина ви казвам НАЗДРАВЕ но в момента аз съм печелившата страна а вие губещата дано разберете какво искам да ви кажа.

Още 10 причини да не започвате работа в тази фирма.

1.Заплатите вече закъсняват с два месеца.
  2.Заплатите стават все по-мизерни.
  3.Осигуровките са на минимална заплата.
  4.Отровите от лепило и боя са навсякъде, ще Ви опадат зъбите и ще Ви се скапят дробовете!!!
  5.Лицемерието и подлостта на Иванчо Колев и Боянчо - човешкия ресурс са безгранични!
  6.Не остана нито един свестен началник в производството.
  7.Бълхи и плъхове бродят из целия завод!
  8.Работниците са доведени до крайна мизерия и финансова безизходица.
  9.Мениджърския и админстративен персонал е изцяло от провинциалисти, какъвто е и Добричкия селянин Колев!
  10.Ще проливате крокодилски сълзи, ако започнете работа в тази фирма КК/кални калцуни/

Ще се съглася с другите мнения.Просто не си заслужава да се захващате с тази работа.Не стига че ще ви забавят първата заплата,но и ще бъде двойно по-малка от уговорената,наистина е много работа за малко пари.Да,колегите са позитивни и готини,но според мен само с това не се храни семейство.

Какво да кажа! Пълна измислица!!!! Едно жалко подобие на фирма! Обувките не струват! Заплатата е страшно мизерна! Няма как да се храни семейство с такава заплата! Почивката е нищожна! Не мисля, че 12 часа работа трябва да са равни на 400 лева заплата, при това има-няма толкова!!! Експлоатация от всички гледни точки! АКО ИМАТЕ ПОНЕ МАЛКО УВАЖЕНИЕ КЪМ СЕБЕ СИ НЯМА ДА ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА ТАМ!!! НЕ СИ ГО ПРИЧИНЯВАЙТЕ! ЩЕ СИ СПЕСТИТЕ МНОГО НЕПРИЯТНИ ЕМОЦИИ, АКО МЕ ПОСЛУШАТЕ! АКО СТЕ ЛУКОВИ ГЛАВА - ЗА ВАС!

Доста от пречетеното е истина . Както и факта ,че работата в магазините е лека и няма много клиенти ,а заплащането наистина е малко но отговаря на натоварването ... вероятно проходите не достигат за покриване на разходите ,но това не е проблем на продавача ,държавата е определила минималната работна заплата . Е! има и закони и точки в договора относто изплащането за прите и тук това не се спазва ,но към по- важното
Когато постъпих се запознах с хора от по-високото ниво на управлвниве , с някои тях преминахме етап на обучение... целта на фирмата е разбира се повече продажби ,за което е нужен добър персонал ,със желание за работа ,опит, добро отношение и дисциплина ... както и обективна оценка и контрол от страна на преките ръководители- тук обаче ударих на греда
Последните дълбоко в себе си едва ли имат интересите на своите шефове. Не само ,че не нямаше контрол ,но когато се обърнах за помощ виждайки много нередности от страна на някои колеги - получих упрека ,че съм обезпокоила шефката си в почивн за нея ден .
Почти два месеца правех всичко възможно за да  направи магазина по-висок оборот , с две неопитни колешки , едната заинтересувана единствено от  планираното си боледуване и не мн любезна към клиентите . ИЗВЪНРЕДНИТЕ ЧАСОВЕ  СЕ ИЗЧИСЛЯВАТ В/У минималната раб.заплата ,като не взема в предвид процента .Е кажете на кого би му се работило ако в обекта е единствения опитен продавач, ако е принуден да работи заради  некоректни колеги, и с не заинтересован (към сериозните проблеми и тези несправедливи условия) пряк ръководител, който няма да оцени труда и резултатите , а само ще излее  недоволството ,че е обезпокоен с нередностите в фирмата ?!
да , имах чувството :
че каквото и да правя няма да се оцени нито словом ,нито матерялно
че персонала не се подбира ,стига да е съгласен да работи за малко пари... или по-скоро някой да се преструват ,че работят ... и че ако сте съвесни към работата си цялата тежест ще падне върху вас
че всичко е един цирк ,пародия на професионалост , и чувство за отговорност
след като обявих че напускам , прекия ръководител не  си правеше труда да ми отговори на  писмата с въпроси относно документите ми , за извънредните часове явно на пук разбирах в последния момент...
е какво е това отношение след като до последно във фирмата правех всичко възможно ,да продам повече ..това ни е работата ..да  парвим за каквото ни плащат до когато ни плащат !!! но и това  не се спазва от всеки там !
бяха тежки 2 месеца , макар и заради 2, 3 човека ... в някой от магазините им песонала е ок ,но се случва рядко и е голям късмет ,имаики в предвид подхода !
МНОГО  МАЛКО РАБОТА , ЗА МАЛКО ПАРИ , И С МНОГО КЪСМЕТ МОЖЕ ДА ВИ ХАРЕСА ,АКО СА СЕ НАУЧИЛИ КАК ДА ТРЕТИРАТ  ПАРАЗИТИТЕ

Искам да попитам какво е положението вьв фирмата сега като:заплаштането какво е;отношението кьм служителите какво е;работното време какво е;полага ли се платен годишен отпуск????

Не работете в Колев и Колев защото:
     1. Фирмата е на ръбът на фалита.
     2. Заплатите са обидно ниски.
     3. Заплатите закъсняват с два месеца.
     4. Колев и Манахов са ужасни лицемери.
     5.Смрадта на лепило и органика е навсякъде.
     6. Нормите са непосилно високи.
     7. Колектива е само от пенсионери.
     8. Осигуровките са на минимална заплата.
     9. Ще ви лъжат за всичко и ежедневно.
     10. Ще съжалявате горчиво, ако не ме послушате!

БГ Работодател е много хубаво място за писане на простотии. Най-важното е, че има кой да ги чете, пък и да им вярва. Наздраве!

Работя вече 6 месеца във фирмата и си спомням как преди да постъпя изчетох всичко написано в BG rabotodatel. Сега виждам, че са се появили и мнения като за обикновен мамешки форум, а не с мнение за условия на работа. За пореден път се убеждавам, че подобни мнения много много не помагат като тръгне човек да си търси работа и се колебае дали да приеме работното място. Ако се бях вързала на всичко, което изчетох за Колев и Колев, сега нямаше да съм с колегите, с които работя. Още преди да започна работа в магазина вече си имах договор, всички документи си бяха при мен и до момента всичко, което сме се уговорили в началото си е така както сме се разбрали още на интервюто - и заплатата, и осигуровките. Даже се съгласиха да работя в магазин, който е по-близо до вкъщи, а не в този, за който в началото ме наеха. Освен всичко друго да се работи с деца си е супер забавно. Явно тези, които са писали злобни коментари просто не могат или не искат да работят с хлапета. Надявам се да помогна на някой с моите коментари за Колев и Колев.