Колев и Колев /img/frontend/nomap.png"

Колев и Колев

заплатите са малки.минимумите високи.колегите при нас са супер.

Слагам тези оценки,защото те отразяват действителността във фирмата. пари не се взимат, или -ДА взимат се, ако си работил през месеца като луд, за да изпълниш космическите минимуми на Захари, бил си на по 10 часови смени, и с по-малко почивки, тогава все пак ще имаш доплнителен труд! :)) Разбира се, смятан по минималните заплати! момичета, не се хабете, а напуснете! Всички, който напуснахме се реализирахме в много по-добри сфера, за повече УВАЖЕНИЕ, ЗАПЛАЩАНЕ и ПОЛЕ ЗА ИЗЯВА И РАЗВИТИЕ! Успех, момичета и съберете повече смелост!

na men lichno mi haresva da rabotia v kolev i kolev ne e trudna rabotata priatno mi e kolegite gore dolu sa ok i upravitelia e dobar na men mi haresva

Здравейте,искам да споделя мнението си за фирмата с вас. Заплащането във фирмата е наистина смешно,просто защото се слагат КОСМИЧЕСКИ минимуми за изпълнение,но пък като започваш работи ти се обещават СУПЕР заплати.Уважението го имаше докато не беше сменен управителя...след това всичко отиде по дяволите! ПРИВИЛЕГИИТЕ ги няма!Да, в началото ти казват "Оо да, ще работиш на смени в магазин, в които ще ти е удобно за прибиране и т.н.", но след време, когато си свикнал вече на едно място, те местят в друг магазин,където царува вече други неписани и вече установени правила.Свободно време нямаш много, просто защото си постоянно на работа,тъй като никога няма достатъчно персонал в магазините и някой трябва да поеме и тези смени.ПОТЕНЦИАЛ ЗА РАЗВИТИЕ-НИКАКЪВ!Ако попаднеш на добър екип-Честито, въпреки,че в последно време са напуснаха страхотни колеги,и се съмнявам вече,че думата "екип" съществува!РАБОТНАТА СРЕДА-трудно може да се оцени,не заради друго, а защото за да ти е приятна, ти сам трябва да си я направиш такава. И ... имайте предвид, че ако кандидатствате за продавачи във фирмата, ще се наложи и да сте хигиенистки,защото на това се залага много! Ако може да е чисто,пък дали ще обслужите клиентите, това не ги интересува (управители и т.н.)... Това е! Моля ви търсете си по-добра работа,където ще можете да покажете наистина способностите си, и ще бъдете оценени! Късмет!

Със сигурност всяко мнение зависи от позицията, на която работиш. Заплащането гарантирано е въз основа на постижения в търговския отдел или както се договориш за останалите. Ако имаш аргументи няма повод да не ти вдигнат заплатата. Уважението е може би най-добрата черта на компанията(както към шивачите, така и към мениджърите)За тези, които работят на смени свободното време е повече, но за другите остават само почивните дни, но пък оставане в офиса до късно и работа за вкъщи не се толерира.Потенциал за развитие има стига да искаш да се научиш - има от кого. Офиса е далеко ако си в Люлин или в Надежда, но ако си в магазин се съобразяват с това, къде живееш; за производството - то е насред София. Хората в цялата фирма са предимно млади и това е още една причина да имат какво да си кажат и след работа.

Зависи какво търсиш. Заплатите са смешно ниски. Допълнителни придобивки няма. За уважение - това не е силна страна на българския работодател и там не правят изключение. Ако нямаш стаж това е добър старт, ще се научиш да работиш и после си търсиш късмета на друго място.

От доста време гледах обява за работа от "Колев и Колев" някой ще ми каже ли какво мисли за фирмата .. .дали се търси толкова персонал заради разширяване на дейността или пък условията за работа не са добри? Ще се радвам за оказаната помощ!