Райфайзен Лизинг ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,р-н Лозенец, бул. Черни връх 32 А, ет 6&markers=София,р-н Лозенец, бул. Черни връх 32 А, ет 6

Райфайзен Лизинг ЕАД

Навсякъде има работни пчелички и търтеи. Този със "сладкото" име и в заведенията си е същия смешник както и в РЛБГ.

Не само тези, на които са посочени инициалите, пречат. Има поне още толкова. Но като че ли един от онези петимата сериозно се е подразнил от написаното. Е нека му е гадно!

"Машинка"? От къде ли ми е познато това обръщение? Като че ли често го използваше един смешник с много "сладко" име и идиотски вид, сравним единствено с този на Големия лош вълк. Нямаше нужда да се издаваш по толкова елементарен начин, ...!
А що се отнася до конфиденциалността на тази информация, то тя е напълно безсмислена. В РЛБГ е в сила следната зависимост: колкото повече работа вършиш, толкова повече те ебават по отношение на заплащането. И поради тази причина гореспоменатият Голям лош вълк има финансовата възможност да обикаля нощните заведения в София, за да може поне там да понатрупа малко умора, тъй като пушенето на 2-3 кутии цигари в работно време не би могло да умори никого или се лъжа?

Машинка, странно е откъде знаеш че "другарчето" взема 3 а ти 1 - аз на моите "другарчета" не им знам заплатата - във всички нормални фирми заплатата е кофиденциална! А това че е субективна няма спорЗа това се говори преди да почнеш работа и да подпишеш договор - едни се продават по-добре от други.
Сигурно аз не съм добре с ушите, но дори и да се чува сръбска музика от някоя стая то едва ли "гърми" е точната дума за това.

Заплащането е сравнително добро за сферата, но е 95% субективно, т.е. ти вземаш 1, а другарчето до теб 3, което е леко дразнещо и 99% демотивиращо за този с "3" ("Защо да си давам зор, като и така вземам много, а повече няма на къде")
Уважение има с малки изключения
Привилегии много, но дори и с тях банковия превод е безплатен, ако ти се чака час два за левче :) (изобщо не се шегувам)
Работа за целия китайски народ и половин индия, свободно време след пенсия
С текучеството в сферата търпеливите имат шанс за развитие, но незнайно защо фирмата назначава на хубавите места новобранци парашутисти и карат кадърните хора да си тръгнат (е това никой не го знае, дори и управителите)
Бизнес парка в младост е хубаво място пълно с китайци :)
Колегите са супер, няма такива. Но като всяко стадо си има и черни овци мога да си позволя както колегите ом милицията да спомена инициалите им (С.А., М.Г., Г.З., З.З и Г.В) нищо лично в това мнение, но според 60% или може би повече хора от фирмата без тези хора нещата във фирмата щяха да вървят два пъти по-добре
Работна среда напрегната (всички тичат напред назад безмислено, а от стаите гърми сръбска музика, на някои хари им действа тонизиращо)

Не зная кой е започнал този форум, но явно не е наясно дори със самото име на компанията.

Заплащане: горе мисля че е добре, по-средата - бива, а долу не съм бил и не знам. Осигуряват на пълната заплата. Получават се бонуси в рамките на 2-3 до 5-6 брутни месечни заплати в рамките на една година. Не ги чакайте обаче на втория или третия месец.
Уважение: не го разбирам този въпрос, аз съм на принципа "бий за да те уважават" - в смисъл че трябва да се доказваш постоянно. Ако не се справяш, никой няма да ти вика "тюфлек" или "тъпа овца", но отпадаш от сценария. Тия случаи обаче са редки.
Привилегии - служебния телефон не го броя - той е за работа. Можеш да ползваш всички услуги, които групата предлага - лизинги, кредити, дебитни и кредитни карти при условия с пъти по-добри от пазарните.
Фирмена сигурност: Групата Райфайзен е мисля най голямата в Централна и Източна Европа и продължава да расте.
Съотношение работа/ свободно време: странен въпрос - не мисля, че в накоя нормалнафвирма търсят кадри за да им предоставят свободно време. Иначе има си работно време, но и всеки си има задължения и работа която трябва да свърши. Не е проблем ако закъснееш с 20 минути за работа, но оставанията час два или след работно време не са изключения. Справка - графа "бонуси"
Потенциал за развитие: Лизингът е нов продукт за БГ и едва ли някой може да каже че го знае като 2+2=4. Така че, има какво да се учи. Фирмата расте бързо, но все пак шефските места са краен брой. Дори и да не сте доволни от кариерата, 1-2 години в СиВито с лого Райфайзен тежат.
Колеги: повечето млади и свестни.
Работна среда - нормална, бизнесът е динамичен, работи се с клиенти всякакви има и нерви. За живеещите в Люлин, Овча Купел и Надежда примерно, Бизнес Паркът е на разстояние една туба бензин, но пък тия от Младост 4 могат да ходят по чехли на работа.

какви са горе-долу заплатите в РФЛ и имате ли ваучери за храна,пари за дрехи и други подобни

Привилегии - в зависимост от мястото във фирмената йерархия варират от служебни тел. и автомобил до никакви.
Фирмена сигурност - веднъж постъпил на работа трябва да си откровенно некадърен за да изпъкнеш на общия фон.
Съотношение работа / свободно време - целио ден в кафета и цигари батенце
Местоположение - все пак е в границите на София град.

Заплатите са много високи, повече не може и да се иска.
Уважават те, особено, ако си шеф.
Имаме си безплатни телефони.
Що се отнася да фирмената сигурност, работното място е бетонирано.
Свободното време е 24 часа на денонощие.
Относно потенциала за развитие, няма невъзможни неща.
Бизнес паркът е само на 10 километра от центъра.
Колегите са машини.
Работната среда също, особено ако по цял ден не се вестяваш в офиса.