Райфайзен Лизинг ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,р-н Лозенец, бул. Черни връх 32 А, ет 6&markers=София,р-н Лозенец, бул. Черни връх 32 А, ет 6

Райфайзен Лизинг ЕАД

Дадох си мнението и приключвам дотук, тъй като темата ще се превърне в безкраен СПАМ! Пожелавам на всички Ви от Лизинга успешна нова година през която да се реализират както "продуктивно" така и в личен план!

На вниманието на трипъл В (ВВВ)

фърст ъф ол, Ю ар уей офф дъ топик. Летс гет то дъ пойнт уер ю хав то кларифай ас уел ас прууф ту ди оудиенсе дет ю дисърв то кол иорселф "висши същества" инстед оф ривиал иор тру идентити, уич ай персонали консидер ту би дъ со коулд брййд "Хил Били" лонг-ливед ин дъ уудс уит инборн дификултиес то естаблищ нормал (боут ин хис персонал лайф анд ин дъ бизнес енвайърмент) комуникащън ин дъ биг сити!
Секънд,ЗЗ дъз нот спййк енглиш ат ол, со ду нот рифър дет еверибоди ин дис форум ху пикс а сиде фор ЗЗ(май кейс 0385) ис актуали ЗЗ химселф!

плййз ду нот хеситейт то райт ме ВВВ

Синсиерли,

Лексикалните и пунктуационните грешки в по-горния коментар, както и стилът на изразяване, ме навеждат на мисълта, че тези простотии са дело на самото "Батенце". Ползването на многоточия е характерно за примати, изпитващи сериозни проблеми при дешифрирането на собствените си мисли и трансформирането им във вид, разбираем за по-висши същества. Моля, не четете предходния коментар, защото той може да Ви нанесе неизлечима прихическа травма!

Заро е голем! В днешно време за да просперираш трябвя да си много нахален и нагъл играч както и в живота - така и на пазара,това че на него му стиска и няма задръжки е в негов плюс - така че не го усмивайте защото човека знае как се прави бизнес в България и както знаете като с в Рим - правиш като римляните.....другите мишлета ще продължават да си работят за мизерни огризки и да пишат оплаквания по форумите.

ЗЗ Захари Захариев

bivsh,
Машинката, Батенцето, Целио, Три дена, Котарачето, Давай да даваме, Ну погоди и пр. са един и същи човек, на когото все още не може да се постави диагноза, защото не може да се уточни дали страда от раздвоение на личността, разтроение или каквото е там. Не искам да цитирам името му, но мога да ти дам жокер - любимото му число е 33. Хайде, сещай се!

Az sym bivsh kadyr na RBB i zatova sym otvraten ot bankovata sfera.
Q mi kazhete koi e toq 'Mashinkata' che mi stana lyubopitno?

Но ако си тъп и не те мързи да работиш като хамалин може това да е твоето място! Колегите са ОК, но всеки по-кадърен си тръгва. Остават парашутистите, протежетата и тези които нямат избор.

Познавам го тоа единия е много проз, разполага с лични телефони... E*ати цирка, каква ми свирка, колко бързо му пораснаха рогата, дай една цигара да го е*а у звездата :))))))))))))))))

Котарачета, не си правете гаргара с мене. Можете и да не искате да го признаете, но аз съм ви шеф, така че си налягайте парцалите, генерирайте бизнес и не се занимавайте с глупости. Много добре знаете, че с един телефонен разговор мога да ви изхвърля от лизинга.