Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

"Вчера сте си позволили да клеветите и в групата на чуждестранните гости по проект Еразъм, в който Ви бяхме командировали и изпуснахте самолета, защото трябваше да пушите."

Я сега си помислете дали ако някой родител е решил да проучи информация за училището, за да запише детето си евентуално, като попадне на такова инфо - в унисон с цялото ви съществуване в сайта - какво би си помислил. Ниска топка. Няма нужда от анализ. Не е нужен за интелигентния читател.

В този сайт се публикуват мнения. От 8 години насам преобладаващите мнения са плашещи. Прочетете всички още няколко пъти. Те не са случайно написани. Израз на недоволство и лична болка са.

Не заплашвайте. Всеки един диктатор дори и на световно ниво е свален. Зарадди недоволство.

Никой не го е страх. Няма страхличци. Има погрешно разбрание за внедряване на конунизъм и мачкане. А хората, на които това не им действа, са просто с ниско самочувствие.

Здравейте приятели ето един начин как, да си изскарате малко странични дохои от интернет чрез този сайт:
Това е най- добрия сайт от този тип Advertising Network с над 30 милиона акаунта в целия свят, или казано на български споделяне на реклами, като едни хора споделят и плащат за тях а други гледат и печелят пари.
Най-хубавото, е че има програма за лоялност и колкото повече го развиваш толкова почече ти плащат. Като плащат с крипто валута.
Аз лично го развивам вече повече от 3 години и съм супер доволен докарвам си близо 0,01 BTC на месец което е около 340$ и ми идват доста добре в днешните трудни времена.

Така че ако имате свободно време може да пробвате. А пък ако нямате такова може да сложите Bot който ще натиска вместо Вас ето линк: https://faucetcollector.com/?ref=350409
Само ще трябва да ви предопредя да не ставате много Алчни и да Не го пускате да работи non-stop24 hours, тъй като могат да ви хванат и да ви изстрият акаунта. Аз лично го пузскам от време на време.
И последно ето и линк как да си обмените криптото с реална валута чрез тази борса: https://accounts.binance.com/en/register?ref=L7ZP0VQK

Надявам се да съм ви бил полезен: Успех!

За пореден път тук се потресох от коментари и хули към явно бивши служители. Това е за кой ли не път. Явно недоволните от фирмата не са никак малко. Че и заплахи... Нямам представа към кой точно служител ги отправяте, но ако служители решат да подадат жалба за заплати в плик (правят го някои), осигуровки и много други такива, не се знае кой точно би се разплакал.

Уважаема г-жо Велкова, тръгнахте си по собствено желание от нас.Просто удовлетворихме молбата Ви.Тук деклалирахте под името си, че нямате никакви забележки към г-жа Йосифова, че всичко за Вас е приключило коректно.След това обаче, започнахте да сипете хули и доста низки за Вашата класа думи, този път анонимно. Силно сме разочаровани, но го отминавахме.Вчера сте си позволили да клеветите и в групата на чуждестранните гости по проект Еразъм, в който Ви бяхме командировали и изпуснахте самолета, защото трябваше да пушите.
Г-жо Велкова, ние като институция имаме доста награди от РУО, МОН, спечелени 10 проекта,4 от които по Еразъм, участваме в държавното финнасиране.В момента отново наш колега е удостоен с наградата на Столична общивна за образование.Това са официалните оценители, а не този сайт.Тъй като обаче Вие непрекъснато и неуморно - вече трета година не сте при нас и си имате работа, но продължавате да ни обиждате, да уронвате името ни, зявяваме, че това вече минава всякаква граница. Говорихме с адвокат и ще предявим иск към Вас. Желаем Ви всичко добро.

Социална фобия могат да развият работещите там. Хирата се стараят, работят много, а една мърша само ги увиква.

Преди години някои с поредните си лудости се опитаха да ни накарат да подпишем документ, че не сме спазили заповед навреме. Беше безумие това. В рамките на деня е трябвало да се направи нещо, за което никой не е знаел от предния ден. Такива ситуации там са норма.
Мрън-Мрън била много разстроена, че "така се стараела, пък какво ставало". Разбрахме за издавателството към 15.30 ч. Мрън-Мрън автоматично каза, че е болна. Беше вторник следобед. Всеки може да смята. )))))

Съболезнования за служителите!

Щом Йорданка (не се казва Дария, а Йорданка!) е стигнала дотам, че да защитава публично пълни некадърници, за какво повече да говорим

Приятели ето начин как да си изкарате малко странични доходи от този сайт: https://www.coinpayu.com/?r=cuculcan

Плащат в биткойн, Аз лично съм много доволен и от три години на сам го развивам като си докарвам до 0.01 BTC на месец, което сметнато по текущта цена в лева е между 600/700 лв. Зависи от волативността.