Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

Когато фактите говорят,...

19.04.2022 ЧОУ "Джани Родари" Готвач детска кухня 1 30.04.2022; 0896769230
19.04.2022 ЧОУ "Джани Родари" Помощник-кухня 1 30.04.2022; 0896769230
19.04.2022 ЧОУ "Джани Родари" Учител по история и география 1 30.04.2022; 0896769230
19.04.2022 ЧОУ "Джани Родари" Хигиенист 1 30.04.2022; 0896769230
19.04.2022 ЧОУ "Джани Родари" Учител по математика 1 30.04.2022; 0896769230
19.04.2022 ЧОУ "Джани Родари" Учител по АЕ 1 30.04.2022; 0896769230

Драга госпожо, винаги публикуваща под 5 жълти звезди,
Никога при Вас не е имало, няма и няма и да има служител, който да ползва делничен ден като свободен за самоподготовка.
Весели празници и от мен!

Вижте, ако бяхте една от нас, щяхте да знаете,че винаги са ни давали възможност да бъдем истински творци. Отдавна имаме неприсъствен ден през седмицата за подготовка.Доколкото виждам г-жата е сложила на последно място изпълнителността в срокове. Преди това са изброени обичта към децата, грижовността, професионалното обучение. Неспокойствието съпътства само тези, които нямат отношение към работата и колегите.Ние, другите, не се нуждаем от забележки и напомняния.Лично аз съм от 9г. тук и не съм получавала забележки, а само подкрепа.Весели празници!

Кой е казвал за смяна на учител? Не пише и не се подразбира такова нещо от коментарите. Всеки трябва да има възможността да се труди, да работи и да бъде пълноценен. Никой не заслужава да се "подрязват крилете му". Напротив, всеки трябва да бъде стимулиран. Без стимули нито един учител няма как да даде най-доброто от себе си. Това се отнася и за всички други професии, разбира се. Трябва да бъде спокоен, за да се чувства комфортно и да работи качествено. Последното може да се реализира на първо място, ако човек се чувства спокоен. Иначе не е възможно да се получават нещата. И в едно семейство са тези принципите, и в един колектив, и в едно сдружение, и в една държава и каквото и да е струпване на хора, които са обвързани в социални отношения поради обективни причини. Има ли чувство на страх, неудовлетвореност и т.н., никой не може да работи пълноценно и да направи най-доброто, на което е способем. И, знаете ли, добрият учител не е просто изпълнител. Той не е добър само и защото изпълнява всички задачи в срокове. Има и купища други неща. Учителят е творец и трябва да му бъде дадено пространство да твори. Да се подготвя за занятията, за да ги прави по-увлекателни и вълнуващи за децата. Затова му трябва и малко свободно, тоест извънучебно, извънкласно или извънпррисъствено време, както и да го наречем. И на Вас приятен ден!

Тези ХЕИ не ги ли затвориха?

Здравейте,не знам коя сте и откъде имате тази информация. Преди години г-жа Крумова не е отсътвала повече от другите,за разлика отсега. Тя има малко дете и колегите проявават разбиране, въпреки че не е приятно за никого - нито за деца, нито за колеги.Не толерирам отсътвия,но Вие какво предлагате? Да сменим г-жата? Децата са влюбени в нея, грижи се за тях и ги учи над стандартите за ПК,тя е изключително стриктна - каквато задача й се постави, я изпълнява в срок.Не смятам,че трябва да се сменя учител, който е ценен и още повече вече детето пораства.Каква е гаранцията,че учителят, с когото бихме я сменили,няма на свой ред да отсътва?
Благодаря Ви за мнението и Ви пожелавам приятен ден!
Дариа Йосифова

Напротив. Иванела Крумева отсъства в 2/3 от времето за занятия. Така беше и преди години - въобрази си, че е "болна" и бам! болничен поне за 5 дни. Никакъв проблем. Шефката толерира това, някои могат да не ходят на работа и за тх си е ок, нямат проблем. Явно нищо не се е променило. Хаха!

Много интерсно мнение.И ние сме в същата група, но нямаме никой който да е отишъл някъде.Откакто се разбра, че Алекс който бие всички деца, вече не е тук, всички оставаме. Дори той да е в Образователни, няма кой да е в Сейнт Джон. Явно това е злонамерено изказване.Групата ни е отдавна,децаата са щастливи.Онзи ден пак всички бяхме заедно на рожден ден освен Алекс, който децата не канят, защого ги е страх от него.Учителката е толкова страхотна, мила и е голям професионалист.Някой път отсъства,но има дете на годинка и половина.И аз съм майка и знам какво е като израстват бебетата.Другите учители, които влизат са по рисуване, физическо, английски, немски,танци и други дейности.Съжалявам, че това дете не може да се ориентира коя му е учителката.В нашата група майките особено на момичетата сме мног сплотени.Няма нито една майка, която да пише това.Всички сме доволни и оставаме.

Аз лично съм изключително доволна от ЧОУ "Джани Родари" и образованието,което детето ми получава там. Детето расте щастливо,социализирано,получава повече от необходимото внимание и грижа.Учителите са компетентни и винаги готови да помогнат.Във всяко училище по света учителите отсъстват и това не е причина да се отписва дете от училище,но всеки преценява за себе си.
Искам да благодаря на ръководството и учителите на ЧОУ "Джани Родари"за чудесната работа,която вършат и създават прекрасна атмосфера за децата. Родители като мен,оценяваме вашите усилия.

И ние така направихме. Записахме го в Сейнт Джордж.