Дружба АД /img/frontend/nomap.png"

Дружба АД

Наистина жалко за фирмата,но настоящият управленски екип няма с какво вече да мотивира персонала освен с неизпълними обещания .Вече и работници не останаха-само началниците не се променят числено.Социалната политика всъшност е антисоциална-всички работници са наблюдавани, клюкарени и санкционирани.През работно време и добри метеорологични условия н-к цехове и технолози пушат по пейките безнаказано,докато за работниците това е тежко нарушение съпроводено със санкции.Принципа е-някои хора са по-хора.Малко книги съм чел, но от филмите знам, че за робовладелеца е престиж, ако робите му са добре нахранени, облечени и т.н.При нас и това не е постигато.За какъв капитализъм да говорим тогава???

хора да не сте луди да эапочвате работа в този завод.просто не си заслужава да си губите времето и най вече нервите!!!

какво да ви кажа?аз сьм на 23,не сьм работил на много места,но тук е по зле и от битак!всеки те мачка,по всички начини.както искате така ме разбирайте!е как да стоят младите?абе ужас който трябва да търпиш за 320 лв.