Дружба АД /img/frontend/nomap.png"

Дружба АД

Да се помисли за охраната.

Заплащане -5 -- бавене на заплатите, даване само полувината от реалната заплата.
Уважение -5 -- мислят, че си някакво тревопасно.
Привилегии -5 -- колкото повече знаеш толккова повече работа вършиш.
Фирмена сигурност -5 -- незнаеш дали утре ще преживееш.
Ангажираност -5 --както вече казах колкото повече знаеш и можеш толкова работа вършиш.
Потенциал за развитие -5 -- тъпчеш на едно място.
Местоположение -5 -- Никакъв транспорт.
Колеги +5 -- Много разбрани работници.
Работна среда -5 -- Няма най-необходимите средства за нормална работа.

Малеееееееее-то голям хаос било в тази фирма.Не стига че заплатите са мизерни ами и ги давали с 2месеца закъснение пък работа има свят да ти се завие.Ужас-нямам думи.

Хората не мрънкат  а недоволдстват  за това че не могат да си покрият ежедневните разходи.Много заплатаджии и ма в този завод-затова не вървят нещата.Няма и да тръгнат никога за съжаление

Много интересно, как на всички все ви трябва някой , за да ви оправи....и все има някой, който ви е виновен?! Вместо да си губите времето по форумите и да се оплаквате,що не вземете да работите и ако вместо брак, се напънете да произведете продукт годен за пазара, може би ще помогнете на завода да реализира по-големи приходи и да се радвате на по-големи заплати!! Жалко, че не получавате заплати за мръкане и оплюване,... сега вече щяхте да сте милионери!!!!

Няма оправия в тази фирма-откакто и Доктора го няма хаоса е на равнище.Да ви питам аз как се живее с 100лв.Началници колкото искаш-с лопата да ги ринеш.Не може да продължава така.

Хората нямат пари да си платят водата .Работим за 100 лева на месец  и ни ги дават след 3 месеца.С феодални старци и фамилии всичко е наред .Доктора ще ни излекува.Само уфърдъта останахме.

Ега си работата-цяла година на минимална заплата-все пари няма все чакаме някой да ни купи и тем подобни.Няма оправия.

Икономическата криза  е предпоставка за увеличаване на безработицата, поради което пазара на труда предлага избор на кадри не наети на работа. След като на ръководните кадри е трудно да работят с мрънкащи и НЕдоволни служители сега е време да направят подбор или да преглътнат унижението, че самите те не са потърсили по добри възможности в чужбина, а са останали комплексерани падари на пушачи и мрънкачи.Искрено желая много късмет на фирмата и на тези, които работят основно за това, че обичат проесията си.

Господин "погледнато отсрани" тези твои теории вече 4 години клатят завода. Не прави харектеристика на хората, които таботят в тази фирма много преди теб. Всички знаем колко хора работеха в този завод и колко работят сега благодарение на твоите само теоретични  познания в техниката. В Разград всеки знае какво беше и какво е сега в момента този завод  за много голямо съжаление на всички настоящи работници.