И аз се включвам в групата с негативни мнения, но просто не ми оставят друг избор, защото преди месец имах изключително унизителна случка, която ме накара да прекратя всякакви взаимоотношения с банката. Всеки е имал кофти дни, няма как винаги да сме в добро настроение и да сме усмихнати и приветливи, но има граници в общуването с хората, които не трябва да се преминават. Знам, че аз съм "някаква никаквица" (както ме нарече една от служителките) за тях, но все пак съветът ми към ръководството на банката е доброто обслужване да не е само на лист хартия, а да се приложи и на практика, за да не се случват такива изцепки.

Имам взаимоотношения с тази банка от повече от 10 години и мога да сравня какво беше отношението и качеството на работа преди и сега. Просто сега работещите в тази банка са под всякаква критика, не знаят какво правят, допускат много грешки и не изпълняват навреме работата си. За втори път тегля от тях кредит и ме забавиха няколко месеца, за да го отпуснат при положение, че съм техен клиент от толкова време и съм с много добра оценка на доходи и кредитно досие. Не се доверявайте на тях, особено ако гоните срокове, при тях времето тече прекалено спокойно!

Здравейте, искам с вас да споделя прекрасното ми впечетление от Си-Банк това е най-стрхотната банка, с тази банка успях да си збъдна мечтите си като ме фиансире за закупуването на жилище за моето семейство,цялата процедура по финансирането мина значително бързо.
И специялни поздравления за професйоналното и топло отншение на кредитния инспектир г-жа М.Петрова и целият екип.
Това означава мого за мен, безкрайни благодарности на Си-Банк и продължавайте все със същия дух.

Какъв е този нов мениджър?! Не си ли проучват кадрите в тази банка?! В една голяма банка, където бях клиент е бил напуснат, заради сериозно заиграване и далавери с клиенти, а ето къде е цъфнал! Некомпетентен! Там явно събират некадърни и некоректни служители от други банки...

KBC, плати огромна цена за тази бивша политическа банка! избиват цената от персонала! Жестока матрица, стрес, нечовешки отношение и условия, контролиран хаос, двоен стандарт за послушните служители, порочни практики и други гадости, див капитализъм! Но, най - гадното е, че ви създават илюзията, че сте нещо за тях, Перлата! Изтискват, Ви създават илюзията че сте много важни, и после ви изхвърлят след като сте изсмукАни и предадени!

Ако сте човек на кадровичката Христина Филипова ще успеете много. С подмолни методи, ако сте й верен ще ви тика много. Пък дори и да не разбирате, с какво се занимавате. Белгийците показват страшно пасивно поведение, двулични са и не са по вземането на решения.
Препоръчвам институцията за стартиращите кариера. За тези, които искат да се развиват препоръчвам да я търсят извън институцията, освен ако не сте човек на "кадровичката".

Служителката на Сибанк Нели Костадинова и колежката й от офиса на Сибанк на ул. 6 септември 10 в София отказаха да ми дадат банково извлечение за платен данък за минал период, след като бях чакала ред около 50 минути. Държаха се грубо и арогантно с мен ,въпреки 80% ми инвалидност, също и с д руг клиент, който като мен беше изгонен, защото заради Паркинсонова болест не беше в състояние сам да си попълни банковото нареждане. Оказа се, че друга тяхна колежка Саша Малинова в офиса на Сибанк на ул. Раковски 140 направи справката за по-мако от 10 инути, при това с отзивчивост и внимание.

За всички хора , които ще кандидатстват за работа в това подобие на банка. Хора не правете тази грешка!!! От една година работя при тях и вече имам високо кръвно, а съм на 30 години и никога не съм имал досега такива здравословин проблеми. Колегите от близките градове са всички на хапчета - успокоителни и т. н. Освен непосилните таргети които се спускат годишно , има и месечни , има и седмични. Освен целият набор от банкови продукти има и планове и за застраховки. Постоянно са кампании и то на няколко продукта, котио са неконкурентни и прекалено скъпи за клиентите и естествено като не можеш да ги изпълниш  започва едно набиване на каските, та чак не знаеш на кои свят си.  Белгийските помияри-собственици, просто трябва да връщат няколко милиарда спасяващ заем, отпуснат по време на кризата  от тяхното правителство и елате сега да видите на какво му се казва - ЕКСПЛОАТАЦИЯ!!! Мога още дълго да пиша негативни неща, но мисля че това е достатъчно да ви убеди да не ставате поредните роби на чужди господари.

~до ръководството на банката~
от живеещите в Русе в блок на бившето АОНСУ
-благодарение на вас , мили хора се почувствахме щастливи-
бързите реакции и действия на вашите служители  спасиха жилищата ни,които ни бе продал ваш клиент,като скри от нас предварително учредена ипотека- спасиха ни от неописуеми тревоги - все едно бяхме заложници на безразсъден и безотговорен човек
пожелаваме на екипа на СИБАНК успех

Г-н Колев, не замърсявайте интернет пространството с лъжи, оскърбление и злоба. В качеството си на клиент на офис " Кредитекс" под ръководството на г-жа Аврамова съм отвратен от написаното. Би следвало СиБанк да Ви откаже одобрения кредит по етични причини. Кой би искал клиент като Вас?!