СИБАНК /img/frontend/nomap.png"

Какъв е този нов мениджър?! Не си ли проучват кадрите в тази банка?! В една голяма банка, където бях клиент е бил напуснат, заради сериозно заиграване и далавери с клиенти, а ето къде е цъфнал! Некомпетентен! Там явно събират некадърни и некоректни служители от други банки...

KBC, плати огромна цена за тази бивша политическа банка! избиват цената от персонала! Жестока матрица, стрес, нечовешки отношение и условия, контролиран хаос, двоен стандарт за послушните служители, порочни практики и други гадости, див капитализъм! Но, най - гадното е, че ви създават илюзията, че сте нещо за тях, Перлата! Изтискват, Ви създават илюзията че сте много важни, и после ви изхвърлят след като сте изсмукАни и предадени!

Ако сте човек на кадровичката Христина Филипова ще успеете много. С подмолни методи, ако сте й верен ще ви тика много. Пък дори и да не разбирате, с какво се занимавате. Белгийците показват страшно пасивно поведение, двулични са и не са по вземането на решения.
Препоръчвам институцията за стартиращите кариера. За тези, които искат да се развиват препоръчвам да я търсят извън институцията, освен ако не сте човек на "кадровичката".

Служителката на Сибанк Нели Костадинова и колежката й от офиса на Сибанк на ул. 6 септември 10 в София отказаха да ми дадат банково извлечение за платен данък за минал период, след като бях чакала ред около 50 минути. Държаха се грубо и арогантно с мен ,въпреки 80% ми инвалидност, също и с д руг клиент, който като мен беше изгонен, защото заради Паркинсонова болест не беше в състояние сам да си попълни банковото нареждане. Оказа се, че друга тяхна колежка Саша Малинова в офиса на Сибанк на ул. Раковски 140 направи справката за по-мако от 10 инути, при това с отзивчивост и внимание.

За всички хора , които ще кандидатстват за работа в това подобие на банка. Хора не правете тази грешка!!! От една година работя при тях и вече имам високо кръвно, а съм на 30 години и никога не съм имал досега такива здравословин проблеми. Колегите от близките градове са всички на хапчета - успокоителни и т. н. Освен непосилните таргети които се спускат годишно , има и месечни , има и седмични. Освен целият набор от банкови продукти има и планове и за застраховки. Постоянно са кампании и то на няколко продукта, котио са неконкурентни и прекалено скъпи за клиентите и естествено като не можеш да ги изпълниш  започва едно набиване на каските, та чак не знаеш на кои свят си.  Белгийските помияри-собственици, просто трябва да връщат няколко милиарда спасяващ заем, отпуснат по време на кризата  от тяхното правителство и елате сега да видите на какво му се казва - ЕКСПЛОАТАЦИЯ!!! Мога още дълго да пиша негативни неща, но мисля че това е достатъчно да ви убеди да не ставате поредните роби на чужди господари.

~до ръководството на банката~
от живеещите в Русе в блок на бившето АОНСУ
-благодарение на вас , мили хора се почувствахме щастливи-
бързите реакции и действия на вашите служители  спасиха жилищата ни,които ни бе продал ваш клиент,като скри от нас предварително учредена ипотека- спасиха ни от неописуеми тревоги - все едно бяхме заложници на безразсъден и безотговорен човек
пожелаваме на екипа на СИБАНК успех

Г-н Колев, не замърсявайте интернет пространството с лъжи, оскърбление и злоба. В качеството си на клиент на офис " Кредитекс" под ръководството на г-жа Аврамова съм отвратен от написаното. Би следвало СиБанк да Ви откаже одобрения кредит по етични причини. Кой би искал клиент като Вас?!

На 30,10,2012год. в офисът на агенцията за недвижими имоти подписахме предварителен договор за покупка на апартамент при получено вече предварително одобрение и уверение от СИБАНК за отпускане на ипотечен кредит в размер на 48 000 евро. Банката изисква продавачът да преведе 10% от исканата сума в сметката на купувача - такава била процедурата за стартиране на разглеждане на документи за отпускане на кредита. На 20,12,2012 год. получихме отговор от банката, че ни отпускат сума в размер на 37 000 евро без да дава обяснение защо не отпуска исканата сума, при положение, че бяхме уверени на 100%, че ще ни бъде отпусната сумата от 48 000 евро и без видими причини това да не се случи(документите ни са изрядни и от наша страна, и от страна на продавача). Съвсем скоро стана ясно, че Галя Аврамова, която е ръководител на клон Варна офис кредитекс и която даде стократно това уверение, е подала грешно документите към клона на банката в София. Тук е моментът да спомена, че в този клон във Варна, офис кредитекс, към който ни насочиха от агенцията като предлагащ най-добрите условия, всички служители, които ни обслужваха бяха абсолютно некомпетентни! Недопустимо е ръководител на такъв клон, за който се предполага, че основната му функция и дейност е свързана с кредити да не може компетентно да подаде документите към централата на СИБАНК в София! Нашия кредитен консултант Светла Митева също изключително некомпетентна и неинформирана по случая на клиентите си! Тези хора през цялото това време, докато ние чакахме да бъдем обслужени, нямаха цялостна информация относно нашият случай и не ни държаха в течение с нещата, които се случват. След като отидохме до въпросния офис кредитекс Галя Аврамова отново показа незаинтересованост и неинформираност по нашия случай и отказа да даде обяснение каква е причината за неотпускане на исканата сума, за да можем ние да реагираме на време и да спазим упоменатия срок в предварителния договор, който беше 15,12,2012. Това не се случи и междувременно се наложи подписване на анекс за удължаване срока на предварителния договор(до 21,12,2012), който не беше достатъчен банката да си свърши работата.

Клиент съм на Сибанк от няколко години. Мога да разкажа много ситуации, като се започне от безхаберието и невротичността на някои от служителите и се стигне до антагонистичните решения на люде от „най-високо” ниво. Като например, ще ви предложат нова услуга, след което ще се подпишат под едно решение, а само седмица по-късно писмено ще решат точно обратното, а вас ще остане да или да се откажете или да си оставите месечната заплата. И имена мога да цитирам...
Обръщам се към тези, които се двоумят дали да ползват услугите на тази банка. Колкото сте по-лоялни, точни и изпълнителни, толкова по-неуважителни, лъжливи и изнудващи ще са с вас. Така, че внимавайте!

Здравейте, можете ли да кажете нещо повече за длъжността: Асистент на регионалния мениджър?
Какво представлява интервюто и на какво ниво трябва да бъде английския?