Спа дизайн /img/frontend/nomap.png"

Спа дизайн

Спа дизайн правят най-големите обекти в България ...а от скоро и не само там.На хората им писна от ръководството на нула7 да се крият като хлебарки , да се прдставят за 'клиенти' и да плюят тук..имате си фирмица гледайте си нея...докато я има.Когато вече я няма...ПАК НА СЛАВЕЙКОВИЯ ПАЗАР В БИЗНЕСА С КНИЖКИТЕ :)))

малеее, очите си ще извадите :)

според мене и в двете фирми ако си кадърен ще получаваш това, което си заслушил. за положителна организационна култура не мога да съм сигурен, че има, ама мангизи със сигурност.

личните ми впечатления от спа дизайн са от интервю на което отидох. ами личи си, че са кадърни и работят професионално хората - няма две мнения. ама си личи и злобата към нола 7 - която изобщо не им прави чест. лошо впечатление ми направи обещанието "Каквото и да е решението ще ти се обадим - защото така е РЕДНО!". Е обаждане не получих...

тая вражда обаче много ви вреди и само губите от нея. ама то където има пари и "его" тея отношения са неизбежни. сигурен съм обаче, че ако висшите ръководства намерят общ език резулатът ще бъде положителен. а сега само се дебнете само един друг като цигани.Едва ли не се биете пред къщите на някакви склошарени англичанчета, които се чудят какво става и за пореден път се запитват дали са дошли на правилното място. и в двете фирми има къртици на другата фирма да си препечелят по още една заплатка... не знам това дали са модерни отношения или българска работа... преценете сами

нормално отношение на бивши и настоящи слуйители на фирмата.за сведение там кадето има жени има и проблеми,така че спокойно.всичко е наред.идват празници така че не са затормозяваите излишно.

този месец откриват офис и във Варна развиват се хората а вие само ги хокате

на никой не е препоръчвам тази фирма, за нищо не стават, обещават и после не изпълняват, клиентите ги правят на луди и после ти си виновен. SPA DESIGN никога вече.

За спа дизайн мога да кажа само едно : " Лисицата като неможе да стигна гроздето казва, че е кисело. Така че не се напрягайте, тръгнахте срещу бащите си, които Ви научиха да ходите, а сега искате да тичате, но ще се спънете...

До „звездата”:
Дали си бивш служител на Спа Дизайн или настоящ на Нола 7, не е ясно. Едно, обаче, е ясно – печелиш първо място в конкурса по неграмотност. Нещо ти се губят първите години в училище. А уж основното образование беше задържително.
Нищо лично, пич! Просто поработи повечко над правописа, граматиката и пунктоацията, може пък някой да те вземе насериозно другия път.
Относно набирането на персонал – тук нещо пак си в грешка. Екипът е окончателно сформиран, няма нужда от нови кадри, още по-малко от неграмотни такива!
Звездей си на воля и не се занимавай с въпроси, извън твоята компетенция.

не ходете там.лъжат за всичко .как биле най-добрите ка всичко можели а всъщност нищо не могат и нищо не знаят .целтта на фирмата е да вземи научени хора от конкурентни фирми като им обещае по-големи заплати .мислят че като ги вземат и ще съсипят конкуренцията а най-големия им враг е нола7 .в търново има едно момченце което се води регионален а всъщност не а офиса се управлява от жена му и става каквото тя каже. има и едно друго момче което е дясната ръка на регионалния неговата роля е как да вземе по-вече хора от нола 7 че да можели да я съсипят. абе с две думи болни хора

Какво разбираш под "голяма суматоха" и "лоша слава"? Това е една от най-проспериращите фирми на пазара за изграждане на басейни и СПА центрове. Имат офиси в най-големите градове в страната, доколкото знам вече и в Румъния. Работил съм с тях и мога да кажа, че са точни във всяко отношение. Работят професионално не виждам защо се колебаеш. Не вярвай на клюки и слухове:)

Може ли да каже някой нещо за тази фирма във Велико Търново, търсят хора за какво ли не но не се носи и добра слава на нея. Имало доста суматоха. Ако някой знае нещо да си каже мнението