Спа дизайн /img/frontend/nomap.png"

Спа дизайн

Ха-ха. Вие ни взехте за каначета. Кой нормален клиент, собственик на хотел ще тръгне да се оплаква в бгработодател. Има си договори защитаващи и двете страни. Конкуренцията май няма много работа, че да се занимава да пише за чужди фирми....

Здравейте.  Тук има доста големи противоречия. Фирмата уж фалира и няма пари, апък има пари да си плаща конкурси и е по богата от сръбски румънски и турски фирми за да спечели. Май истината е някъде по средата

Уважаеми читатели и клиенти, толкова прехвалените конкурсчета на които се хвалят, че Спа Дизайн участват и печелят награди, са изключително корумпирани, не-обективни, с абсолютно никаква тежест и реноме, както в България, така и на Балканите !
Такива про-агитационни конкурси със скрита реклама от определени кръгове, всеки може да си измисли. То не бяха спа асоциации, спа фондации, спа дружества, спа вериги и т.н.

- В тези конкурси участват тези които си плащат, съответно ако има  други фирми, но не участват в този цирк, те видите ли не стават и са некадърни.
- :-) В определини категории има само по един "записал" се участник, който разбира се автоматично става Победител в Категория.
- Изключително очевадно е, когато "организаторите" лобират за определен хотел, или фирма в сферата на строителството на хотели, спа оборудване или басейни.
- Групичка от определени фирмички се въртят в кръг и се избират по-между си в нещо си.
- Тези СПА КОНКУРСИ не са ОБЕКТИВНИ ! Те не отразяват адекватно пазарната ситуация, за да селектират наистина най - добрите фирми, специалисти, хотели, архитекти, терапевти, козметици, балнеолози и тн., вскичко е скрити интереси и печели този който плаща.
- Тези конкурски дори не разглеждат публично конкретни състезателни проекти, иновации, идеи, пазарни анализи, ново оборудване, и т.н.
- Това със Спа Дизайн а и много други такива фирмички, е пълен ФАРС !
---------------
Като клиент и пряк наблюдател, мога да кажа, че тази фирма не обича работата си, не предлага наистина качествен продукт, с който да защити така афиширания и хвалебствен "приз". Лъжат клиентите какво точно предлагат като завършен продукт и себестойност, да не говорим, че при един по подробен оглед не предлагат нищо толкова авторско и уникално.  Просто поредните печалбари на гърба на клиента. Като собственик на хотел, след време с огромно разочарование виждаш как си получил проект, който дори не е разработен от Спа Дизайн, а измислен и реализиран преди тях от друг.

Признанието на фирмата е за най-добра спа фирма на Балканите, не само в България. Спа дизайн изградиха басейна на хотела ми, който е на сложен терен. С отлични впечатления съм.
Посеочена е Централа в Търново. Спа дизайн е бургаска фирма.

Само моля ви да ми обясните що фирмата е на първо място от спа фирмите на конкурса в  Кюстендил.

Жал ми е за допуснатата грешка и прекараното време там. В момента съм зад граница на работа, но ако бях в България не бих стоял във фирмата. Основния проблем е с лъжите за изплащане на въпросните заплати. Има добри и готини колеги, но ръководстовото на фирмата разваля атмосферата. Усилено се говори и за силовото решения проблем от страна на един клиент на има Кара.....в  след поредната излагация от страна на предния ми работодател - Спадизайн. та един от шефовете - любко Жеков го отнася - дали са няколко шамара или нещо по-сериозно очевидцити не казват, но е факт че самочувствието на любко вече не е същото . типично по българки решена ситуация. пълна излагация.

Много е изписано за отношението на Фирмата към бившите си служители, настоящите невярно си мълчат защото си пазят хляба.Доста обидни неща бяха цитирани, което не трогна работодателите. Мисля си, че да се наречеш такъв е нужно да спазваш всички етични правила. Явно е затруднението на Фирмата и още по-явен е недостойният и подход към ново начало. За да има стабилен връх е нужна непоклатима основа - не вярвам това да не се разбира все пак. Поради тромавата система, която защитава правата ни не ни се занимава обикновенно с това да показваме, че имаме чест, но ако продължаваме да търпим унижението даваме път на БЕЗХАБЕРИЕТО. Понеже съм убеден, че "една птичка пролет не прави" на е-мейл: [email protected]   можете да посочите приблизителните суми, които Ви дължи Спа Дизайн ООД.

Фирмата има сериозни затрудния, които може би няма да я задържат на пазара - фактите са слединте - края на август върнаха 54 лизингови автомобила, заплатите ви е ясно, че не се плащат, някои хора от фирмата, започнахха да бягат и да раздробяват пазара - Бойко Дражев обаче има друг поглед, колкото и да му се говори не взима правилно решение. Фирмата му не е основана, за да печели, а с друга цел.

Г-н Глобул не мога да разбера какво общо имаш със Спа дизайн но както и да е, не пиши глупосто които не са ти ясни. Никога в тази фирма пари не са се давали на време. И няма как да станат номер 1 защото никога не е са били. При това ръководство абсурд да станат.

Дражев, къде ти е търговския нюх, заради който се биеш в гърдите. Докъде стигна в София? Нали казваше, че като отидеш в София ще разбиеш всички от договори, ще превземеш пазара. Айде, сключвай, чакаме те да можем да си вземем парите, които ни дължиш. Вече и телефоните не си вдигаш. Къде се покри? Нали за вас криза няма.