Спа дизайн /img/frontend/nomap.png"

Спа дизайн

wrc ако са 200-300лв няма да се обадя и да "рева като вдовица". Но близо 4000хил.лв. за мен са пари. Но не съм само аз, има много мои колеги да не кажа всички. А има хора, които не са взимали заплати от септември. Така, че ще помоля тези, които не са запознати с положението да не пишат, а първо да прочетат, ако не са се обадили на администратор да го изтрият де, защото няколко пъти трият мнения на пострадали служители.

около 4000-5000лв на човек дължът!!!

i vse pak choveka popita kolko pari vi dalzi a vie samo pluete .da sadete go nasia sad se slavi kato edin ot nai spravedlivite v svta.

Нещо почваме да се отклоняваме от темата
Хайде тук да пишат хора който са запознати с проблема
Значи тук обсъждаме това че Спа дизайн не ни е давал заплати
Всички тези желания и пожлания си ги обсъждаите лично клетви не ми се четат тук!!!
А wrc ти вообще не си прав в момента!!

добре де кажи колко пари ти дължи? папиши сумата бъди точен .а този който пише не се казва бойко

познавам бойко от доста време не съм имал бизнес с него .невярвам да не плаща но ако го прави има причина за това че някой не си е свършил работата или имитира дейност .на човек ако не му изнася си тръгва а не плаче като вдовица .

Аз съм дал срок до края на март. Но и аз си искам парите, никому даром не дава. Работил съм за тях и си ги искам

не напразно някои от висшите за бойко служители са почнали да си търсят работа в други сектори, има един дето е почнал да работи на частно, щото е видял че поне може да закрепи с някоя и друга сауна, да не говорим за едни двама дето обикалят
всички конкуретнии фирми и се предлагат, те не са виновни момчета, трябва да се хранят. обещанията в началото дето бяха за светло бъдеще и много високи заплати не се сбъдват от около 3 месеца и няма и да се сбъднат - пари няма, значи и заплати няма. Бойко вижда краха на фирмата и изобщо не го интересува за нас мои бивши колеги. сега отвън нещата се виждат по различен начин. за качеството на обектите сами знаем как ни караха да ги претупваме набързо и по икономично с материалите. Някъде прочетох за един ивайло от търново - дали е същия дето ще се занимава с друг бизнес, пак с вода свързан....
колкото и кофти да ви звучи пари няма да видим - видите, щото аз съм ги прежалил отдавна

Невиждам кои освен самия Бойко Дражев да пише добри неща за себе си
Бойко гладни сме нямаме пари за елементарни нужди това ли ти е отношените към служителите ти???
Да ни оставиш да мизерстваме???
Срам или някакво друго чувство не изпитваш ли?
ИСКАМЕ СИ ПАРИТЕ ОТ СПА ДИЗАЙН!!!!!!

Чудя се на наглостта, която има някой, който защитава един лъжец при положение че знае на какъв хал е Спа Дизайн. Знаем телефона на Дражев, но той не отговаря на позвъняванията, така че по-добре престанете да го защитавате, а се поставете на наше място-без пари, но иначе богааааааааати на лъжливи обещания от Спа Дизайн. Но колелото се върти и времето за разплата ще дойде.