Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

Имали някой който има мнение за магазина на Про маркет в Гео Милев ? Интересува ме как е персонала ?

Да се оплача и аз ... преди 2 седмици кандидатствах за комп. оператор, тъй като имам година и половина стаж като такъв. Хубаво, обадиха ми се за следващия ден за интервю и отидох. И какво ? Този интервюиращия дори не знаеше, че съм там за комп. оператор - почна да ми обяснява за условията на продавач консултант. Чудих се, чудих се и го прекъснах и му казах, че съм там за друга длъжност, а той - а така ли, добре след малко ще говоря и с вас. Като тръгна да говорим почна да се държи адски странно, топло му било, еди какво си му било, все едно не знаеше къде се намира. Зададох му въпроса дали работата може да се съчетава с учене, тъй като съм студент - о да, може разбира се ... всички го правят ми казва той. Не ми зададе никакви въпроси - от което разбрах, че още тогава не съм одобрен и ми каза златните думички - до 3 дни се обаждаме на одобрените кандидати. Тази фирма наистина е доста зле ! С право мислех да не ходя, ама си викам - какво пък, да пробвам. Ами хора, не правете тази грешка.

За всички знайте това място не е за работа.Нищо не отговаря на това което те казват. 650 лв заплата минус 70лв данъци, брака в магазина се плаща от персонала като надвишиш дадена цифра, и ето на кръцват ти парите и после си ядеш ноктите на краката ОТ МЕН ЗНАЙТЕ ЗА МАХ 3 МЕСЕЦА МОЖЕ ЗА ПОВЕЧЕ НЕ СЕ НАЕМАЙТЕ
МЕН МЕ ПОРЯЗАХА С 200 ЛВ НЕ ПРАВЕТЕ МОЯТА ГРЕШКА МОЛЯ ВИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Привет,търся си работа от средата на Август..преглеждам обявите от ранни зори с надежда.Прочитам никомунеизвестни фирми и се отчайвам..заплата смешна,....една сутрин прочитам обяна от ПРОМАРКЕТ ООД.Какъв късмет-бързам да пусна CVто си и зачитам форома....е чак пък толкоз зле да е,сигурно не-навсякаде има недоволни колеги..Чета и чакам-ИЗНЕНАДА,2ч.по-къстно тел.ми звънна и ме поканиха на интервю-"УРА".Станах и тръгнах-обиколих целия Самоил,със сетни сили минутра преди интервюто го открих.Слязохме във въпростното мазе,за което пише един от Нас във Форума-мой опунентки,бяха 2майки с деца..отрязаха ги директно,а на мен казаха"Ще Ви се обадим до 2дни,ако сте одобрена".Испратиха ми отговор НЕ на имейла седимца по-къстно,за моя радост не бях удобрена.От прочетеното във форума,разбирам че там не е работно място,а казарма,дори нещо повече.600лв.но БРУТО,а НЕ НЕТО.30мин.почивка-но не почивка,а игра на котка и мишка...и накрая,ако редовно преглеждате обявите за работа,ще забележите че почти всеки ден има обява от тях.Аз отивам при конкуренцията,ще пиша ако има нещо нередно и при тях.
ПОЖЕЛАВАМ ВИ УСПЕХ ОТ СЪРЦЕ.
НА "ВИНОВНИЦИТЕ" ЗА ТОЗИ ФОРУМ-ЛИЧНИ И ПРОФЕСИОНАЛНИ УСПЕХИ.БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ ВИ ИМА.

Абе, хора, слаба работа... ходих на интервю, приказки, обещания... пък накрая нищо... нито се обадиха както обещаха, нито ми писаха за резултата, нито си вдигаха телефоните, когато реших да звънна... Явно управленският хаос е голям и се прикрива с много бизнес ориентирани лафове и алабализми... И като се стигне до дела... няма нищо стойностно.. куха работа... Няма да кандидатствам повече при тях, няма да ги препоръчам и на приятели.. Всъщност аз бях чел писаното тук преди да подам кандидатура и да отида на интервю... и сега се чудя с кой акъл изобщо си загубих времето... вярно пишат хората и аз се присъединявам към тях... потребителско управление и нечестна работа с хората! Личи си още на входа!

Чета и се чудя.Някой може ли да ми каже поне,щом като има толкова много работа,защо никой не коментира заплатите.Колко пари дават?

Аз също смятам, че тези нещастници трябва да бъдат осъдени. Нямам представа как въобще са се сдобили с лиценз и въобще как съществуват още подобни некомпетентни и неграмотни хора, особено  тези, които се смятат за експертен персонал. Управителя на магазина е меко казано некомпетентен. Да не говорим, че предлагат възнаграждение от 650, а ще ви осигуряват на 300 и няколко :) Почивката Ви е 30 мин., но по-добре да не си я взимате, а ако все пак решите ще ви гледат на кръв и орина. Да не говорим, че почивката трябва да е само на територията на магазина, което е незаконно и неправомерно. Искат да си изключваш телефона (разговорите не са позволени). Управителя не знае как да си нареди щандовете, на някой от стоките нямат цени и ти "естествено", а не управителя трябва да решиш този проблем. След работно време, разбира се точно когато са ти скъсали нервите, именно този отбор некадърници (визирам HR, управители и т.н. ръководни кадри, който си нямат хабер от закони и човешки взаимоотношения) те заключват в магазина, защото те щели да решат кога да те пуснат да си ходиш (наистина са големи смешници). Да не говорим, че удържането на фирменото облекло, което е от две въшливи тениски също е незаконно. Не знам как въобще никой до моменти не ги санкционирал тези измамници. Изплащат ти БОНУСИ, ако не си взимаш болнични и някакви такива глупости, което сами разбирате е несериозно :) Не спазват договора и по отношение на работните дни и почивката, направо може да СКИПНЕТЕ две седмици и тогава да ви се даде ден почивка, иначе по договор на 6-ет дена почивате един и си бачкате по 8 часа, ако случайно не ви предложат да си доработите още 2 или 3 часа, а килипира от това за вас е возене до вкъщи, парички за извънреден труд не очаквайте, такъв нямате описан в договора и си е за ваша сметка. Спирате кафето и цигарите на територията на магазина и извън него. Подчинявате частния си живот на управителя, който може да ви сменя графика когато си поиска и след това да ви държи сметка, защото горкия човечец е забравил, че вече сте си имал направен от него график. Така че гледайте да се лишите буквално от вашето човешко същество и всичко свързано с него извън ПРОМАРКЕТ, Вие буквално ставате тяхна собственост или напускате. Вторият вариант е по-разпространен :)
П.П.
Не си губете времето с промаркет!!! Продължавайте да си търсите работа!

Обещават много, а се държат с персонала като с животни. Една реплика на заместник-управителка - "помагайте на момичетата, защото ако се разболеят и им стане нещо, няма да има кой да работи"!!!!!!!
По мое мнение, цялата им управа е за съд - нарушаване на човешките права и на българското законодателство.
Осигуряват те на минималната, но ти го казват чак когато подписваш договора (не че ти го казват, ти го прочиташ). Ползват го като възможност да не ти плащат, Удържат 30 лева за униформата (2 тениски, на мен втората ми я дадоха като напусках, защото им казах че си я искам, понеже си я плащам). В почивката нямаш право да излизаш от магазина, мястото за хранене е едно ъгълче на шкафа, без стол. Докато се храниш, идва някой от управата да те тормози защо ядеш ?!?!?!?!
Смятам че трябва да се организираме и да осъдим копелетата!

Здравейте! Поканха ме на интервю и като цяло условията не ми допаднаха много. Прибрах се и така намерих този сайт, мненията бяха ужасни и започнах да се колебая. След ден ми се обадиха, да ми кажат, че са ме  одобрили, но се започнах да се двуомя дали да започвам. Е...отидох аз да подписвам договор и на другия ден започнах.
Отначало редих стоките, не ми пречеше, но след 2-3 часа започваш да се уморяваш. Има някаква си 30-минутна почивка, ако може да се нарече така...да седиш на една каса да те следят с камери скрити и показни...Глобява ако пушиш или пиеш кафе! Което според мен е недопустимо. Нима човек няма право, каквото иска да прави в почивката. Също така не може да се напуска магазина, докато почиваш.
Дотук добре, но започнах да се замислям и за отношението. Млади управителки викат за щяло и нещяло. Няма достатъчно касиери и хората чакат и се изнервят. Искаха да ме учат да работя на каса...което силно не желаех. Има някакво тъпо измислено право, че ако не кажеш "Добър ден, искате ли пликче...приятен ден" клиента може да поиска вино и ти да го платиш...
Питах всички от персонала и само 1-2 са от 6 месеца. Другите са от седмица, ден, месец. Определено има текучество на персонала. Така първият ми и единствен ден мина.На сутринта се събудих и не можех да ходя, всичко ме болеше, отидох и казахм, че напускам.
Не си заслужава да си скапете нервите и здравето!!!

Ако търсите постоянна работа,то фирмата не е за вас.Обещаното като заплащане не съответства на реалното такова.Бонусите си остават само обещания.Може да се получат,ако се покланяш доземи на шефовете.Нечовешки условия за труд.Няма елементарни условия,като примерно сносно място за почивка.Хапваш си,а в това време доставчиците,които са дошли те зяпат.Притеснително и некомфортно.Отделно че много рядко можеш да си вземеш цялата почивка.Често работиш и заради хора,които не си мърдат пръста,но са под протекцията на управителите.Повечето правила са абсолютно незаконни,но сами сме си виновни че се примиряваме.И нищо няма да се промени,докато хората продължават да се примиряват и да не търсят правата си.Но съвета ми е да не започвате там.Няма кой да ви заплати нито съсипаните нерви,а и често съсипано здраве.