Русенска корабостроителница / Rousse Shipyard /img/frontend/nomap.png"

Русенска корабостроителница / Rousse Shipyard

1 точка от 22 мнения

искам да попитам господата от 'УПРАВАТА'' защо  съсипахте една от най- големите корабостроителници държите 500 служители администрация на безумни заплати а обикновените работници нямащи вече и 200 на брой ви изкарват заплатите с минимално заплащане извънреден труд 10 часов работен ден ,който разбирасе не се заплаща,А най - интерсният за мен въпрос е защо се отказват поръчки за милиони за строене на кораби а в една огромна корабостроителница се правят павилиончета за цигари?????????????????

не мога да разбера кога фирма Корко ще се получат заплатите и докога ще ги лъжат днес-утре,да вземем да подадем колективна жалба

Защо се употребява терминът гражданско неподчинение ? Ами интересно как се нарича неизплащането на заплатите в Корабната ?Сигурно гражданско унищожаване на 1200 работници и семействата им ? Чакаме отговор, господа управляващи !!!

Г-н Трайков ,вие сте икономист ,аз съм математик.700000 евро фонд работна заплата на месец на заводските работници не са ли много?след като знаем ,че заводските плюс ,помощнияперсонал плюс администрация "вярна" сте около 500 "осъдени души"Значи ,някои си ходят у дома със 50 до250 евро на месец които са болшинство ! каде са парите бе бат Трайко? Со керез , преведено значи "какво ще правиме"? За мен затвор няма да има ама за тебе не знам ,иде оня дето ще изхвърли боклука ,както пее слави трифонов!

Защо трябва да молим ръководството всеки месец за полагащото ни се заплащане на положен труд ? Нарушават се човешките ни права !!!!!!!!

napuskaite kolegi kakwo stoite i 4akate.kakwato ni e darjawata takiwa sa ni i zawodide.zaminawaite w 4ujbina.

Немога да разбера, защо е необходимо да се измъчваме взаимно, по отношение на трудовото възнаграждение.Да излязат от РЪКОВОДСТВОТО и да заявят датата на която ще бъдат изплатени заплатите. И защо ще се почива от16.04.2009-26.04.2009 година. Каква е причината за този ЪПСУРД. Надяваме се, че това е ВЕЛИКДЕНСКА ПРЕМИЯ за работниците и служителите,за предстоящият НАПЪН, който ще се наложи да положим. ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ колеги,но без ЗАПЛАТИ. Весело ПРЕКАРВАНЕ на прзниците.

е какво да обяснявам работил съм близо 13 г.за тази фирма.Не може да се каже нищо хубаво и добро.Двете добри неща са че станах специалист в областта в която работих и че се реших най-накрая да напусна фирмата.Всичко останало е негативно.

не мога да повярвам ,че измъчват така хората без заплати.могат да им дадат поне част от заплатите,защото никой не живее на фотосинтеза.Не разбирам защо хората не се бунтуват,а си мълчат.Нали се сещате че ако се натрупат няколко заплати никой няма да им даде толкова пари на куп и всички ще изгорят.Всяка фирма би трябвало да има заделени пари поне за заплати.Има и други фирми ,които нямат работа ,но хората си знаят че ще си получат заплатите на датата,дори и да са по малки.Хора,всичко зивиси от вас.Не позволявайте да ви се подиграват.Как да обясня на детето си ,че не мога да му купя за ядене защото няма заплати.Докато не се вдигнат всички нищо няма да се промени.Нека поне да давт част от заплати те ,но редовно.