Русенска корабостроителница / Rousse Shipyard /img/frontend/nomap.png"

Русенска корабостроителница / Rousse Shipyard

1 точка от 22 мнения

Абе не ми е ясно чак толкова търпелив народ ли сме . Този " Господин Трайков " като се е осрал толкова защо не си признае и не си подаде ОСАВКАТА ? Или пък да му я поискате !!! Пък може да се намери човек който разбира от тази работа и най важното ще КРАДЕ по-малко ! Но това зависи единствено и само от работниците на завода защото никой директор не е способен сам да си построй КОРАБ !!!!! НА БУНТ БРАТЯ НЕ ТРЯБВА ДА ПОЗВОЛЯВАМЕ НА НИКОГО ДА СЕ ПОДИГРАВА С ТРУДА НИ !!! Още по малко на един КРАДЕЦ !

kak e vazmojno tova bez4instvo da se slu4va v darjava v EC. DA ne se plastat zaplati , da niama sindikati...ili ako gi ima da sa obvarzani s upravlenieto...na kakvo nivo e ohranata na truda i vaobste usloviata na rabota
Gospodin TRaikov znae li sasto 4e ima trudova inspekcia ...no ne podkupnata regionalna, koiato sigurno mu e dobre poznata ... a evropeiski sad i mediator nesto govori li mu tova. Svar6iha se balacite...hora da dokarame televizia, pi6ete kolektivna peticia takiva Evropeiskata komisia ejednevmo razglejda, da obedinim usiliata si i da protestirame ina4e zloto niama samo da si ide bilo to v liceto na TRaikov ili drug jalak kapitalist

eto adresa za peticii kamevropeiski parlemane , kadeto vseki grajdanin moje svobodno da izrazi oplakvaniata si i mnenieto si. Evropeiskata komisia gi razglejda redovno i dava hod nezabavno
Eto adresa na koito moj edaes izprati peticiata, kakto vijdate , stom peticiata zasiaga trudovata zaetost moje da bade razgledana kato dopustima, taka 4e derzaite i ne o4akvaite niakoi da re6i problemite vmestu vas. Ne zabraviaite 4e balgarskia ezik e ve4e oficialen v EC sledovatelno peticiata moje da bade napisana na balgarski. Razgledaite vnimatelno linka i ne se obezkurajavaite , Evropeiskata komisia predpriema redovno sankcii srestu izmamnicite ot tozi rang.Deistvaite , ne se kolebaite

Условията на труд са ужасни , съблекалните са в окаяно състояние а напоследък и най обикновенни ръкавици няма . Най важното е че от декември 2008 не сме си получили парите които са заработени с адски труд.Отношението на началниците е отвратително а най вече на господин Трайков. Но във пресата иначе се изнасят материали за това какви модерни кораби се строят а за това че хората които са построили тези кораби със толкова труд не се споменава нищо.Питам господин Трайков - до кога ще я карате така?

Работих в корабният завод преди около 10 години и тогава средата беше много по-добра. сега не строя кораби а работя на тях. до сега съм бил в доста корабостроителни завода по света но смешна система като нашата не съм виждал.
Защо трябваше да се разбие един завод на малки фирми които не може да се кооперират и да направят един краен продукт- а винаги излиза едно недоносче?
При нас работят ЗЛАТНИ специалисти а са ощетени - никаква перспектива.
Условия на труда - ужасни - кисело мляко и газирана вода -ХА ХА ХА
Привилегии - ранно пенсиониране - (ако доживееш)
Фирменна сигурност - колко поръчки от стабиллни компании има фирмата?
Колко са инвестициите и в нови технологии?
Стапела не се ли е разпаднал още?
Потенциал за развитие нула - всички специалисти се задържат за малко.

Ужасно ръководство,което не си уважава кадрите.В РК все още действат връзките/на принципа "бивщи комунисти"/.Такива са все още работищи пенсионери/естествено бивши чл.на БКП/.Ама как иначе без тях, та нали те създават интриги и се мъчат да дърпат косвено конците.Естествено са покровителствани от един управляващ.А и той се чувства по сигурен.Та нали трябва да въртят лични далавери.Дали за това знае г-н Бреме?Управниците прогониха техническите си кадри/напр.конструкторите/.Много опитни работници също напуснаха,а други се пенрионираха.Загуби се приемствеността между "нови" и "стари" кадри.Това най-много влияе на качеството на корабите.
Или казано направо:Г-Н БРЕМЕ, РАЗЧИСТЕТЕ ТЕЗЕ УПРАВНИЦИ ОТ ВЪРХА ДО ПОЧТИ ВСИЧКИ НАЧАЛНИЦИ НА ЦЕХОВЕ И ОТДЕЛИ !!!

tova e absurd mejdu socializam i kapitalizam. Ideotite upravliava6ti R.Korabostroitelnica sa vzeli tova koeto im ugodno ot dvete ,a rabotnicite sa za sajalenie... Niama emementarni predpazni sredstva kato o4ila rakavici ,nakolenki, za tejkata rabota koiato e tam. Govoria za hubavi takiva ,koito da za6titiat dobre rabotnika.Otno6enieto na rakovoditelite e absurdno, zapla6taneto malko za tejkia fizi4eski trud i po tejkoto psihi4esko natovarvane. Direktorite na firnite kradat maistorite kradat brigadirite kradat... Kradat vsi4ko....A nai-otgore sa sofianci ,........ Te kradat nai-mnogo . Tova e katorga.

4 godini...naprazno prosto trqbva da se raboti zatova sedq tam vse oshte...

Ami kwo da wi kaja pylna bozi4ka e tazi korabostroitelnica. ot edna strana ima nqkolko zdrai wola koito teglqt kolata w edna posoka i ot druga wsi4ki ostanali koito q teglqt naobratno. Pylen maitap. Kolkoto si po golqma myrda tolkowa po nagore raste6 w erarhiqta. Za nai golqm uspeh se smqta ako uspee6 da si preebe6 drugar4eto ama ka4estwenno, i wsi4ki da go uznaqt 6toto ina4e ne e interesno ama hi4. ..... e edin dyrt pla6iputarnik deto taka se e grabnal za posta si 4e moje i da se nagyzi na Breme za da go zapazi. Moje i da razbira ot smetki ama ot uprawlenie hi4 daje. Trimata mu mladi pomo6tnici sa kato Churchil Ruzwelt i Stalin - t.e. razigrawat na izto4niq front ni6to nowo.Ama qko se debnat da se .....
Wyob6te to maj zamo ...... i e na niwo na taq Korabna!!!!!

GADORIA

Nikakvo ovajenie . Nqma kodeks na tryda . Nqma po4ivka . Samo rabota , naprejenie . Zaplatite sa niski , no novite koli se smenqt 4esto .Vsi4ki upreci sa kam rabotnicite , a sobstvenicite si vzemat svoeto ot drugite si firmi .