Джуниър 1998 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Джуниър 1998 ЕООД

Прав си "Данъчен", няма как служителите да получават високи заплати, ако не правят добри обороти- така е по целия свят :) Така ,че поработете малко повече , вместо да си губите времето със жалвания, НЕВОЛЯТА няма да ви дойде на помощ :)))

Абе вие нормални ли сте-за какви обороти говорите.И тов ами били коректни служители.Разберете че заплатите ви няма да мръднат докато не влизат пари във фирмата.Много сте били работили-какво ще кажете за Плевен,Ловеч,Варна,аааа Търново и Русе няма да ги коментирам.Много големи обороти-нито едно ателие не може да си плати наема.Ама то това няма да продължи много!

Здравейте бивши и настоящи колеги! Аз работя от 1 година във фирмата и не съм съгласна със написаното от "Лучано"!!!
1. Пимисли малко "Лучано", ако магазините работеха на загуба, досега щяха да са затворили всички!!! Няма фирма, колкото и печаливча да е тя, да си позволи "почти всички"магазини да и работят на загуба и да функционира!!?!! Това и доста глупаво изказване!!! В момента е трудно за всички звена във БГ, може да не работим на кой знае каква печалба, но не е и загуба..!!?!!
2.Съгласна съм и ,че когато оборотите паднаха, заради кризата доста хора решиха да плюят и да си измиват ръцете с фирмата!!!Да има и недостатъци , но къде ли ги няма!!!
3. Искам да попитам , когато всички роптаят за заплатите си от 350-400лв., дали някой изобщо си смята АВАНСА ???
И за информация на всички ЗАПЛАТА = АВАНС + отсатака от/ ЗАПЛАТА +%/

Абе не можете да лъжете хората вечно или да се опитвате да ни убеждавате,че фирмата се разраства и нямало магазини който работят на загуба-има и те са много май почти всички няма да ги изброявам.А относно заплатите колкото и добре да работим на всички ни е ясна политиката на фирмата и всички знаем че едва ли ще вземем повече от 350 или в добрите несеци 400 лв.

Колеги и вие недоволни, време е да спрем с плюeнето помежду си. Има огорчени и недооценени, има и работещи усърдно. Ние, например успяваме с покриването на таргетите, макар и не всеки път. Били сме и в челото на класациите, стояли сме и на дъното. С писане, няма да се оправят нещата. Познавам повечето от вас, познавах и много от тези преди вас, но такива са правилата: успяват най-добрите, другите се учат от тях и от собствените си грешки. Тези, които не се поправят, отпадат......... Такава е и логиката на естествения подбор и на оцеляването. Успяват н
й-приспособимите и най-подготвените......
Съжалявам, че с много от вас, които лично познавам вече не работим заедно.. Всички имате заслуги за просперитета на фирмата, за съжаление често има и огорчение, и недооценяване, или недостатъчно поощрение. Всеки сам избира своя път и начин за реализация в живота..
Да спрем с плюенето, а да се опитаме да подобрим средата и колективно да преодолеем кризисния период.
В краят на 2008г. никой не се оплакваше, когато имаше високи обороти и се раздаваха премии.
Ако се обединим, отново ще успеем!

За Благоевград незнам нищо, но това за Варна изобщо не е вярно! Незнам откъде ги измисляте тия глупости но аз работя тук и знам много добре как и къде отиват оборотите. Хубаво е преди да напишете нещо да сте сигурни че е верно за да не се излагате:))

Като толкова здраво работите ми кажи защо затворихте магазина си в Благоевград и защо всяка вечер са прибирали оборота на магазините ви във Варна??
И искам да ти кажа,че пиша само с това име,а относно моята компететностна много работи мога да те науча във фотографията,но тука не му е мястото!

Чакам си отговорите на въпросите!

Za6to ni triete i cenzurirate komentarite. Razberete 4e pove4e ne jelaem da 4etem izkazvaniqta na takiva nekompetentni hora kato toq Lu4ano. Tova e 4ovek koito pi6e samo izmi6liotini pri tova go pravi ednovremenno s nqkolko razli4ni imena:))) Spoecialno nie se izkurtvame ot rabota taka, 4e sum 100% sigurna 4e edva li ima magazin koito da raboti na zaguba - tova e pulen absurd. Jelatalno e tuk da 4etem mneniqta na hora koito imat kakvo da kajat a ne takiva koito si izmislqt vreli nekipeli!

Въобще има ли ателие от тази верига,което да работи както трябва и да не работи на загуба?

Ей толкова много работите в София че не можете да си стигнете таргетите и почти всичките ателиета работиъе на загуба -но щом сте за пример браво Жоро ще ви възнагради богато.