Джуниър 1998 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Джуниър 1998 ЕООД

Искам да попитам хората,които така добре се мъчат да защитят фирмата си,защо всеки който е недоволен,го изкарвате некадърен.Неможе ли някой,който си разбира от работата и вижда,че е неоценен да напусне.
Вие,защитаващите,толкова ли много сте доволни и виждате своето голямо развитие,че искате и другите да просперират толкова много като вас.
Най-важното,което искам да кажа като заключение е:
Доста време прекарах в тази фирма,и мога да кажа на хората,които все още се колебаят и се чудят какво да правят,
напуснете,нека не ви манипулират другите,които пишат,че в другите фирми е много по зле,нормално е това да кажат.
Израстване в тази фирма няма или ако стане някакво чудо ти се почишават отговорностите,пък заплащането неотговаря на работата,която вършеш.
Лек и усмихнат ден,надявам се да съм бил полезен на доста хора и да ги накарам да се замислят основателно!

Заплащането е сравнително добро - ако се справяш със задълженията си и бъдеш постоянен ще бъдеш оценен, ако си от хората които все гледат къде да се скрият или подпират няма какво да очакваш. Повече от 6 месеца работя в тая фирма и съм видял как хора които имат потенциал и желание да бъдат нещо са го постигнали. Управителя на магазина е доста строг и взискателен , малко повече се прави на интересен уж се вглежда в дисциплината, понякога се престарава, но като цяло е готин.
За уважението какво да кажа всеки го разбира по различен начин, но основното което трябва да се знае за УВАЖЕНИЕТО ----УВАЖАВАЙ ТЕЗИ КОИТО ИСКАШ ДА ТЕ УВАЖАВАТ----иначе не става
Фирмена сигурност могат да имат хората които знаят какво се иска от тях и го правят
Привилегии може и още ,но не се сещам какво ,иначе са ме питали какво още може
Колегите са готини,има и изключения, но при толкова хора няма как. Работата си ме кефи и смятам тук ще чакам по добри времена, където и да отида ще трябва да се доказвам , така че по - добре в тази компания където съм разбрал че можеш да станеш нещо, само да ти се работи

мисля и аз да се изкажа - от доста време следя форума и виждам как се заяждате един с друг и нещата се изкривяват до Н-та степен. Истината е, че всеки е прав за себе си.
Нещата за мен са следните:
-работя от известно време във фирмата
-исках да напусна, но ме убеждаваха да остана - хора, които държат на мен (няма да забравя тези разговори - бяха добри за моето самочувствие)
–сега няма да напусна, защото си правя прилични пари за труда който полагам и времето което отделям. Знам, че няма много места, на които от самото начало ще печеля това, което си заработвам в момента. Всичко зависи от мен и колегите в магазина.
-Не се съсипвам от работа, почти няма стрес, както в предишната ми работа, освен това работата е интересна.
-Трудът ми се цени - не толкова от фирмата - има много свестни клиенти все пак, които ценят труда ни.
-Не ме е страх от кризата - за мен работа има...
Между другото да ви кажа нещо. Понякога текучеството създава ситуация, в която новите кадри нямат време да се обучат и да бъдат достатъчно компетентни, което понякога води до недоволни клиенти и каши. От това страдам аз и такива като мен, които се опитват да си вършат работата добре. Страдате и вие, защото броят на потенциалните клиенти намалява и така понякога не си хващате таргета. Знаете ли, че именно тези некомпетентни хора са болшинството от тези които се изказват тук! Вместо да се стегнат и да полагат повече усилия те си губят времето да пишат по форумите! В същото време ние всеки ден по някакъв начин трябва да им оправяме грешките и да им компенсираме пропуските! И колко време ни коства това? Аз например не го правя заради нещо друго, а заради хората. Аз като клиент не бих искала такова отношение към мен.
Моля ви следващият път преди да се изкажете за това какво не ви харесва, да си помислите добре дали сте си свършили работата както трябва - това, което се изисква от вас. И още нещо - преди да направите каквото и да е на някой клиент и не сте сигурни - обадете се и попитайте някой, който е компетентен. Така ще спестите много нерви - на клиентите, на вас и онези над вас! Ако изметът мързеливите и некомпетентните всичко ще си дойде по местата! НЕКА ПОВЕЧЕ НЕ ГИ СКЪТАВАМЕ!
Благодаря

Еее тук малко попрекали "недоволната", явно нямаш задоволяване!!?!!?!! Аз също съм управител и не падам под 600лв. чисто в най- лошите ама нааай-лошите месеци!!!

Ей,ДОВОЛНАТА явно си управителка на 4 или 5 магазина щом вземаш-900 лв. Ако я намалиш на 500 лв може и да ти повярва някой,но май на вас ви харесва да продължавате да лъжете хората но трябва да осъзнаете че и вие сте се излъгали щом сте почнали в тази фирма-или другде няма кой да ви търпи глупостите?

Съгласна съм с колегите, които са доволни от заплащането. Аз лично като управител получавам около 900. Работя нормално, нито много, нито малко. Работата ме удовлетворява. Като управител имам повече отговорности, но няма как. Имам дори обещание за малко повишение на заплатата. Очаквам скоро да се сбъдне.

1 точка

Абе работяги от Фуджи,знаете ли че такива като вас няма да ги вземе нито едно друго фото.Само се оплаквате че много работите а не ви плащат.Какво по точно работите-ами то човек не влиза в ателиетата ви,отдавна "Практика"не е най изгодната покупка,та за какво да ви плащат 400-500лв.Молете се до края на годината изобщо да има нещо останало от веригата.При тези ниски обороти вие как си мислите ,че се плащат наеми и заплати.

Абе колеги, какво ви става, аз мислех, че в тази верига работят и интелигентни хора... Я, се погледнете - звучите ми като ранно творчество на Мишо Шамара! Засрамете се, такъв речник се ползва на едни други места. Не мога да разбера защо имате претенции, при положение, че е ясно от тези постинги колко ви е багажа...
Моя призив към всички е да престанете да изливате помия върху фирмата!
Едва ли всички сте толкова негативни!
Ако утре станете с усмивка и отидете на работа, ако с усмивка и добро настроение се отнасяте с клиентите, ако това което правите го правите с удоволствие, надали ще мислите и ще пишете такива неща за фирмата.
За новодошлите,за хората които искат да работят във вашите магазини бих им препоръчала да следват горепосочените думички за усмивката и доброто настроение и съм убедена, че няма да имат никакви проблеми!
Успех на всички!:):)

Тази колежка е някакъв странен индивид, който от толкова много работа вече го тресе параноята и пише ежедневно в този форум. Нека обаче да ви обясня оценките си преди това, без да задължавам никой с мнението си!
1. Заплащане : Към момента заплатите са или по-високи или поне като тези в конкуретни фирми . Заплащането е добро за тези, които им се работи и с постиженията си заслужават повече от другите заети да "висят" по кафета или само да плачат по форумите срещу една или друга фирма
2.Уважението - критерий ли е? Уважение не се подарява, то се печели. Тези, които не са го получили е имало за какво
3.Привилегий - да, има такива, въпреки, че има още много какво да се желае по тоя въпрос
4. Фирмена сигурност : Има ли някъде подобно нещо? От друга страна, ако си вършиш качествено и съвестно работата, нима има от какво да се притесняваш?
5. Работа/св.време - това е най-голяамото предимство на фирмата
6. Потенциал : О, да! При това голям! Като за начало обаче се иска работа, целеустременост, упоритост и смея да твърдя, че това НЯМА да остане незабелязано
7.Местоположение - според мен чудесно.
8. Колеги - как да го коментирам? Глупостта не ходи по животните и никой не е застрахован от подобни грешки. А има ли работа, в която никой колега да не те дразни?
9. Работна среда - каквато сам си изградиш!
Това е, е което аз мисля по въпроса, а сега нека отделя незаслужено внимание на този индивид "ДЕБИЛ" писал доста тук, който човек няма как да не забележи по няколко причини:
1. Младеж, не те познавам, но ме шокира факта колко неграмотност има събрана в млад човек като теб! Чудя се как се допускат подобни хора на работа! НИЕ сме в България и би било чудесно да пишем на езика си, а не на шльокавицата използвана от теб. Не забравяй, че ти не си в чата, тук хората искат да видят мнения за фирмите
2. Не си сам! ПОВЯРВАЙ МИ! По форуми като този попадам, на едни и същи, които само плачат и се оплакват : не плащат, лъжат, много се работи и тн. А ти къде спищ, като е толкова ужасно?! Къде дремат всичките като теб?! Да, много е лесно да хвърлиш кал, дори повече - такива като теб са способни от шепа пръст да забъркат 2 кофи с кал, но това с какво Ви помага?
Кафетата са пълни, по цял ден дремат в тях млади хора и пушат по кутия цигари заети в обсъждане на скапаната ни държава, ниските заплати, липсата на работа. Е, няма как да се оправим по този начин, смятам аз!
В тази фирма могат да се взимат добри пари, но се налага да се работи за тях! Ако има място, в което дават много пари за НУЛА работа, там където седиш и нищо не правиш, имаш никакви задължения и още по-малко отговорности и за всичко това получаваш 2-3 000лв ще ти пиша на скайпа да ми споделиш.
За несвършена работа винаги има оправдание, а е и по-лесно! Само, че така подхожда на 10-12 годишните да постъпват, а след това?
Вратите И В ТАЗИ фирма се отварят в двете посоки - ако не Ви изнася знаете какъв е варианта, нали!? Никой никого на сила не държи! През краткото време прекарано в тази фирма видях много хора да си тръгват, но запомних само тези, които си тръгнаха запазвайки достойноството си!
Това, което мен все още ме държи в тази фирма са няколко неща:
1. Получавам свободата да прилагам идейте си, но и да понасям отговорността си при евентуални неуспехи
2. Работата е интересна и динамична, а аз не мога /все още/ да си се представя затворен в офис на бюро от 9 до 18ч за някакви си 500-600лв.
3. За разлика от "метеорите" просветнали за миг на сцената на тази фирма, дошли да "видят" от нямане какво да правят, то аз съм работил много, дълго и упорито за да постигна позицията си. Това е нещо, с което много малко от "вечните мрънкалници" могат да се похвалят. Говоря не за позицията, а за способността да постигат целите си!
4. Отношението към мен е добро, или поне мен ме устройва. Да, имало е и трудни моменти, но пък има ли работно място без конфликти?
5. Парите, който аз получавам са добри спрямо натоварването, а за тази сфера мога да твърдя никак лоши
6. Стига да искаш да направиш нещо, стига да се аргументираш добре ти се дава поле за изява. Колко хора могат да се похвалят с подобно нещо?
7. Колкото повече работя в тази фирма, толкова повече опит трупам, толкова по-добър ставам, толкова повече пари струвам. А на края? Ами най-малкото ще мога с чиста съвест да си кажа : бях честен и ме оцениха, работих много и го видяха, или с две думи : СВЪРШИХ СИ РАБОТАТА! За разлика от онези другите, вечно недоволните, винаги онеправданите...
И на края няколко думи към тези, които искат да започнат работа в ТАЗИ фирма : пробвайте, може да се окаже, че това е ВАШЕТО място. Ако не е така няма да сте загубили много. Ако не сте обаче, никога няма да знаете дали не сте изпуснали шанса си...
Ще завърша така, както и започнах : Това е мое мнение! Имате право да се съгласите или да не го направите! Независимо от написаното от Вас, то няма да промени нищо за мен :)

Здравейте колеги- бивши и настоящи ! Виждам, че за кратко се е разразил сериозен конфликт! Следя форума от доста време и вече съм 100% сигурна ,че написаните неща са плод на едни и същи хора-И от ДОволните и от НЕдоволните!!! Останах втрещена от това ,че изразните средства, посоката на разговор и характера на написаното е напълно идентичен със любимите ни писма на г-н Маринов..! И тъй като се съмнявам да дава на някоя от колежките да твори ПРОПОВЕДИТЕ му , стигам до извода ,че той е най-доволен от фирмата си и не спира с хвалепствията към себе си ..!!! Няма лошо г-н Маринов , но имайте малко уважение към всички нас, и гледайте добре какви хора назначавате на ръководни позиции....! Те са една от основните причини да сме недоволни! А може би вие стоите зад техните слабоумни и непостоянни решения????
Аз все още работя към тази фирма и смея да твърдя ,че съм имала доста хубави моменти, но "белите лястовици" , обещанията , манипулациите и лицемерието на много хора ми дойдоха в повече!!!
Успех на всички!!!