TaxBack https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Бачо Киро 1 , ет. 8&markers=Варна,ул. Бачо Киро 1 , ет. 8

Здравейте, пиша тук, за да мога да предпазя и други хора,които обмислят да кандидатстват в тази фирма - по конкретно в Интерпей,проекта Transfermate. Силно Не препоръчвам тази фирма, заради изключителното ниското заплащане - 1086лв нето. Също и се надявам, ако сте стигнали до интервю и сте разбрали кой ще Ви е мениджър - ако се казва Ангелина и супервайзър Ви е Камелия....Бягайте с 200км/ч.Съвсем искренно ще Ви кажа, че тези жени ми съсипаха живота в рамките на 5 месеца.(сега ще кажете,защо си стояла като не ти харесва - някой път се случва живота да ни принуди. Но всичко друго е по добре от тази фирма.
Искам да ви споделя,че обучението е 6 месеца...да точно така 6. През първите 2 месеца супервайзърката Камелия привидно много мила и добра, но след първата седмица колкото и да се прави на мила си личи, че не е добър човек,не Ви остава дори за миг( а да единствено за да си направи Кафе). От сутринта да късният следобед не Ви остава,трудно можеш да се уредиш за пиш пауза. Освен това ме принуди в началото и ме манипулира да си взема един ден отпуска, когато и тя е в опуска... защото съм нямала какво да правя. Тук ще спомена че има и други колеги,които могат да ми помогнат,но тя не пожела.За жалост повечето колеги трудно намират време за хапване, дори в обедната си, която трябва да си я вземеш чак към 14:00 или 15:00ч, когато вече умираш от глад. Също искам да спомена, че същата супервайзърка и мениджърката си пазят гърбовете, тъй като са на по високи позиции. Изключително надменни, повтарят ти как ти мислят доброто, а в същото време гледат да изтискат последната капка сила в теб.Недай си Боже да направиш дори 1 грешка( представате си че сте нов служител и не сте робот) - ти звънят в мийт и около час повтарят като папагали как не трябва да правиш дори една грешка.Освен това тази Камелия бди като сокол,и досажда постоянно, не ме оставаше намира да се конценрирам над работата си. От доста колеги знам, че не точно на тази позиция, която бях преди мен хората са се задържали едва по 2-3 месеца...направете си сметката. Мога да пиша още доста,но се надявам дори и един който е мислил да кандидатсва или са го одобрили, да размисли и да прочете това което написах, защото не желая и други да изживяват този кошмар.

Здравейте. Реших да изкажа скромния си опит от двете проведени интервютаза позицията Junior Project Managaer, за която искам от сега да подчертая, че не се изисква опит преди това,тъй като фирмата инвестирала в кадрите си.
Първото интервю беше с HR представител, изцяло на английски, протече нормално, обсъдихме опита ми, знанията ми и дамата беше уведомена, че нямам опит в тази позиция. Бях поканена на интервю с мениджъра Г-н Стефанов, за който се споменава и в други коментари. Привидно усмихнат и мил, но след като ми зададе няколко специфични за позицията въпроси, по които нямах необходимите знания, си позволи да коментира това по неуважителен начин, като ме попита знам ли за какво съм кандидатствала. Както и, че не търсели цитирам:"Хора от улицата".
Не оспорвам тяхното право да изискват каквото и да е, но е редно това да е ясно още в самата обява и в какъвто и да е случай, не бих приела това отношение и ниво на комуникация за академично и нормално.
Не бих пробвала пак...

Искам да попитам мениджърите на Таксбек, защо се сърдите на служителите за лошите отзиви за фирмата, които оставят? Да не би нещата, които се пишат и най-вече се говорят за фирмата да не са верни? Да, наистина, повечето хора, напуснали фирмата оставят огорченени от начина, по който са се отнесли с тях, защото Таксбек се е изгаврил с много хора, повечето от които бяха лоялни и дългогодишни служители. Нормално е хората да се чувстват обидени. На базата на какво очаквате положителни оценки?

Днес бях на две интервюта. И пиша това което видях. Нищо не знаех за фирмата до днес. Първото мина супер няма да казвам име на фирма. Пиша за второто и то за конкретен човек понеже бяха двама. Дамата си беше много точна , но господина ...

"Отдавна приключих с Taxback" - то вие тук пишете трима души, дето отдавна сте приключили, ма фирмата ви е "кървяща рана". Ръководителите били дебели и глупави. Беше виновна Мария - напусна, после се прехвърлихте на някой друг. Някой от години развива нощните си фантазии с Рени, Виктория, Станислав,... Даже Моника сте "забърсали" месеци след като е напуснала - само защото някой може да напише добро за фирмата. Сега пък някой Стефанов ви бил крив. За оня, дето не прави разлика между отделите "Development" в Таксбек & "IT" (общ за групата) и си измисля заплати изобщо няма да говоря. Или за искащия паркомясто за себе си, нищо, че в сградата на смени работят стотици хора. Или онзи от нощната смяна, който се оплакал, че трябвало да ходи 12 метра до кухнята за храната си, защото не му я оставят на бюрото. Примери стотици мога да дам.
Връзват ви с верига и ви бият с камшици, затова ли не сте отишли още в Лидъл за 1200лв и ваучери за храна? Или вече сте там и понеже сте рахат - пишете едно и също от години тук?
И като говорим за ваучери - по 120 лв за ваучери за Великден и Коледа онзи, дето се оплаква, че получил втори аванс "за сметка на заплатата си" (че нали затова е "аванс"?) успя ли да ги похарчи, или не са му ги дали, понеже не е изкласил от изпитателния срок?
Всички сте умни, красиви и чувствителни, но недооценени, светът всячески ви пречи да се развивате. И като излязохе от тук и сте толкова успешни - как не остана далеч зад гърба ви компанията?
Хората сменят компании в рамките на групата, отдели във фирмата, длъжности в отдела - стига да изявят желание да се развият в нова област. С придобиването на опит ще се промени и заплатата. Фирмата плаща за обучения и конференции, като пуснат отново присъствени курсове - няма да са и само виртуални. Има ли желание - има и начин. Да, също и като не гледате другите отгоре. Бъдете здрави! (С) Васил Божков.

Не знам как имат кадри.Дама беше супер, но г-н Стефанов се държа меко казано отвратително високомерно и надменно. Радвам се че всичко приключи. Ако се спрат на мен ще им откажа работната позиция.Пазете се .

Абе вярно ли е, че Виктория Попова е обслужвала шефските тела срещу по-висока заплата и бонуси?

Че плащат малко - добре, ама съкратиха жена ми 10 дни преди Коледа, защото нямало достатъчно обем от работа.
Някак разбираемо, ама имайки предвид, че заплащането така или иначе е смехотворно, поне да бяха я оставили да си доработи и след Коледа я й направят коледния подарък.

внимавайте със станислав станчев, крадлив хомосексуалист беше ми откраднал 500 лв докато ми правеше свирка в колата. колкото и да се правиш че ебеш овце цяла варна знае прякора ти кака станка в определени среди. другият ти прякор станчо стоманения анус.всички знаят че си падаш по златния дъжд и аналния фистинг

Кристина Илиева, ти си долна мърша, гнусна курва,мръсотия, слуз, която гълта сперма и лиже ануси, за да си купи поредната доза наркотик. Отивай да си разтваряш краката на някоя магистрала, където да ти ебат дупките в 10 кура, изгний от рак, мърло, недей да тежиш на тая земя, гад.