TaxBack https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Бачо Киро 1 , ет. 8&markers=Варна,ул. Бачо Киро 1 , ет. 8

Заплатата стига само за солети и евтино кисело мляко. Уважението е нулево. Привилегиите са здравна карта и телефон. Фирмената сигурност я няма, постоянно уволняват хора. Натоварването е непоносимо. Потенциал само ако спиш със шефа като Виктория Попова. Местоположението е добро, недалеч от трудовата борса. Колегите са всякакви. Офисите са гадни, мирише на немити сливи и застояла сперма. Хигиената на някои от колегите е като на Албена Вулева, тоест нулева.

Над 300 бивши служители. Това е огромно текучество.

Ако HRите са приключили с минутките за реклама да кажа нещо и аз. Заплати- единствения шанс да получаваш сносна заплата е ако си роднина/приятел на Николай, Катя или фамилията Клюн.
Привилегии- здравно осигуряване- използва се предимно от двете мазни пуделчета на шефа- баба Рени и баба Гери, да си покриват част от сумата за поставяне на зъбни протези и избелване на старчески петна, както и от по- затлъстелите мениджъри за възстановяване на разходите за лечение на хемороиди. Перфектно е и за жени, които планират да раждат скоро. Фирмена сигурност- равна на нула. Всеки се ослушва и оглежда и никой не знае, докога ще е там. Кариерно развитие= 0. Може да мръднеш на по- добра позиция, ако отговаряш на условието по- горе, валидно и за получаване на по- добра заплата. Всички конкурси, ако въобще има такива са предварително нагласени.
Не може да се отрече обаче, че фирмата е перфектна за хора без стаж- идваш- научаваш нещо, ъпдейтваш си CVто и бягаш в нормална фирма, в нормална среда, за нормални пари. Фирмата е перфектна и за хора, на които не им пречи езика им да е постоянно обложен от облизване на задници, които са ок, че на никой не му пука за мнението им и въобще за тях. Повечето стойностни служители се ориентираха правилно вече, сега дойде и моя ред...

Чудесна фирма с високи, мотивиращи заплати, умни и красиви шефове и океан от възможности за служителите.

Заплатите не са най-високите в града, но допълнителните придобивки, които фирмата предлага - здравно осигуряване, мобилен телефон, супер локация и т.н. категорично добавят стойност. Да не забравяме колегите, отношението и възможността за развитие - средата е изключително позитивна и мотивираща.

Аз съм много доволна от работата, колегите, отношение към служителите и фирмата като цяло. Има допълнително здравно осигуряване за всички служители, организират се допълнителни мероприятия, има и други социални придобивки. Не мога да коментирам заплащането като цяло, защото много зависи от отдела. Познавайки заплащането в доста други фирми, смятам, че е нормално. Всеки сам си преценява дали му е ок.
Като цяло е много подходящо за студенти и наскоро завършили, но не само. Според мен всеки опит си заслужава.
И като цяло се сещат да пишат ревюта само недоволните служители, не само тук, а и при всички фирми. Не е хубаво да хулиш ръката, която те храни - след като не си доволен, има и други фирми.

Може ли да ми кажете, колко е заплатата на тази позиция?
Платен ли е тренинга?

Работата в Таксбек е пълна с предизвикателства: http://www.xxxmemes.com/galleries/free-to-share-adult-frenzy-bbc-memes-33.html

Курвите в таксбек са по-високо платени, ама пак евтини.

Здравейте и от мен. И аз искам да спя с някой и да вземам 1400 лв. и да получавам само готини клиенти, но ако може да не е с Николай Русев, че е много шишкав и ще ме смачка. Бихте ли ме посъветвали с кого е удобно?