TaxBack https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Бачо Киро 1 , ет. 8&markers=Варна,ул. Бачо Киро 1 , ет. 8

Здравейте и от мен. И аз искам да спя с някой и да вземам 1400 лв. и да получавам само готини клиенти, но ако може да не е с Николай Русев, че е много шишкав и ще ме смачка. Бихте ли ме посъветвали с кого е удобно?

А защо стоите и изкарвате заплатите на хората, които не харесвате? Напуснете бе хора. Щом сте такива спецове всички в другите фирми ще получавата много повече от тези 1400 лв за които ревете тайничко на почивките. Хем боли хем сърби е работата. Що никой не стана днеска публично да си зададе въпроса за заплащането, а иначе всички са прочели, че сигурно и напусналите фирмата? Питайте другите дето се завърнаха на кви пари са, кой с кви обещетения си е заминал :) чудо голямо кой с кого спи. Може спи. Ако някой има претенции за на шефа леглото да си каже ще го приемат, че и задоволително плащат

Мълчим си, да. Засега :-) Но недей да си мислиш, че сме тъпи и наивни и че не знаем, как се създава име в Таксбек и как се разпределят файловете на клиенти, които стават за нещо :-) Както и какви допълнителни услуги трябва да правиш, за да си създадеш това име. През деня си агентка продажби, а вечер близка приятелка на шефа. Или само така си мислим? Няма дим без огън, нали знаеш, а и ти не си вечен, въпреки че се мислиш за много хитър и умен.

Никой няма да ти даде по-висока заплата и ще ти обясня защо ако ще и на челна стойка да застанеш. Защото си анонимник, а тия хора за които пишеш бачкат с имената си и това, което са постигнали. А ти винаги ще си останеш анонимник или анонимна. Познавам повечето, за които пишете и нито един от анонимните ръкоделци.

Който спи с шефа тоз вади кефа.

Здравей така наречен шефе. Искаме да попитаме, защо на Виктория Попова от раз и даде 1400 заплата,въпреки че ни изостави в разгара на сезона миналата година, а нас ни лъжеш с 50-100 лева увеличения? Ако някой от нас реши да напусне, ще ни дадеш ли такава заплата? Знаем че няма шуробаджанащина, особено при теб :) ама да попитаме де...и btw много ни писна...

Здравейте. Може ли някой да ме ориентира относно стартовата заплата за агент продажби? Стресова ли е работата? Как протича интервюто? Благодаря предварително.

Утре ще ви е** майката.

Имах нещастието да попадна в най-малоумния тим и при най-отвратителния, грозен и подъл ТЛ, руската подлога Рени Неделчева.
Всичко на този свят се връща и цялата ти подлост, мръсотия, злоба и лицемерие ще се върнат при теб, при това стократно!

Аз съм служител на фирмата от известно време и не мога да споделя долните лоши мнения. Много от хората които четат не знаят че фирмата (Таксбек) си има и подфирми които далеч не са толкова зле колкото се описват. Аз явно имам щастието да работя в една от тях в които всичко изглежда сравнително добре.
Масово служителите са тип обслужване на клиенти във всички филиали и не може да се очаква да почнете на някакви чудни пари. Масово служителите които говорят по цял ден с клиенти които си вършат работата взимат около 800-1000 лв със боннуси и заплата. Става дума за хора със поне година опит които са се доказали че могат да работят. Вярно е че всички до един казват че работата е трудна и изнервяща но коя пък не е... Другото което е че всеки филиал си има отдели (финансов, support, обработки на документи, програмиране, QА, IT и други) Всеки от отделите има различно ниво на компетенция и съответно различни заплати и евентуално развитие. А и не всичко е заплатата. Осигурени са допълнително здравно осигуряване до колкот знам от тази година е за абсолютно всички служители. Има 2 партита през годината които определено си заслужават да се споменат. За нова година се дават ваучери за хапване около 100-тина лева. За тези които работят през нощта има осигурена храна и им се плаща транспорта по ранните часове.Всички се осигуряват на пълна работна заплата и плащането е сигурно в началото на всеки месец. Няма уволнения и всякакви дивотии при майчинство и всичко си е законосъобразно. Във фирмата има доста кадърни и умни хора и те няма да са там ако не им харесваше.
Мястото е чудесно за първа работа след университет ако не си разглезен и ако не очакваш да стоиш по цял ден във фейса и да ти дават 1500 лв. Разбира се че има и лоши страни и кофти моменти, но всичко е за да има баланс. Работата е изтощителна и изискваща. Парите са прилични за порастващ студент който е стъпил на земята и е запознат със условията на труда във Варна и България като цяло.