TaxBack https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Бачо Киро 1 , ет. 8&markers=Варна,ул. Бачо Киро 1 , ет. 8

внимавайте със станислав станчев, крадлив хомосексуалист беше ми откраднал 500 лв докато ми правеше свирка в колата. колкото и да се правиш че ебеш овце цяла варна знае прякора ти кака станка в определени среди. другият ти прякор станчо стоманения анус.всички знаят че си падаш по златния дъжд и аналния фистинг

Кристина Илиева, ти си долна мърша, гнусна курва,мръсотия, слуз, която гълта сперма и лиже ануси, за да си купи поредната доза наркотик. Отивай да си разтваряш краката на някоя магистрала, където да ти ебат дупките в 10 кура, изгний от рак, мърло, недей да тежиш на тая земя, гад.

Отдавна приключих с Taxback, но съм сигурен, че бонусите и сега са само за "свои" хора, увеличаване на заплатата е веднъж на 5 години с 50 лева бруто, температурата в офисите е 30 градуса при включен климатик и 35 при изключен, а женските интриги са все така силни. Да работиш в тази фирма беше ОК допреди 2010 година, но сега там работят хора, които просто не биха могли да се адаптират в друга фирма. Съчувствам им искрено. Самият Taxback, а и другите творения на Тери Клун са супер измислени наименования, за които никой по света не знае. Много често чувам, че хората в Taxback били семейство. Същите тези "братя и сестри " ще ви забият нож в гърба при първия удобен момент и няма да ви кажат едно "здравей ",след като напуснете клоаката Taxback. Освен със завист с друго не мога да си го обясня. Нормално е HR отдела да лъже и маже, за да защити фирмата, но вие, обикновените служители с 900 лв заплата, каращи нощни смени и работещи, без да можете да си поемете дъх, дали осъзнавате, колко мизерен и жалък работодател е Taxback?

Всъщност не, не съм си объркала името :)
Нямам нищо общо с HR-a, бях си обикновен служител в sales-a. Работех там през периода 2017 - 2019, за Спринтакс през 2020 и 2021. Можеш да питаш бившите колеги, ако ти се занимава.
Не мисля, че е невъзможно да има и позитивни мнения за дадена фирма, дори и за Taxback. Това е моето лично мнение, а това, че е различно от повечето тук го намирам за нормално, тъй като всеки си има своите впечатления.

Миленче, да не си объркала името си, примерно май се казваш Моника, и май не работиш в сейлса/спринтакс, ами в HR-а, а, а??
Айде ако ще си измисляме имена поне да не лъжем за неща които могат да се проверят, а? Става ли?

Работила съм две години в sales тима на Taxback.com, както и два сезона в customer service team-а на Спринтакс.
Ето го моето лично мнение:

Отношение- прекрасно! Нямала съм момент, в който да не ми е било влизано в положението (team leaders ми бяха Силвия Такова и Десислава Дражкова- от нито едната не мога да се оплача). Колегите са супер, но зависи и в коя смяна ще попаднете. А те не се въртят. Въпреки, че офиса работи 24/7, ако сте в дадена смяна, работите тези часове, промяна няма. Но, има възможност за отработване, в случай на нужда. Възможност за развитие- нищожна. По-скоро си стоиш на позицията, на която си назначен в продължение на дълги години. Рядко се сменят процедури относно работата, която често се оказва еднообразна. Натоварване- зависи. За Taxback- не беше трудно; за Спринтакс- то е сезонна работа и тежестта се увеличава към края (това е пряко свързано с Deadline-a на IRS, около което гравитира цялата длъжност). Некомпетентност- не съм срещала. Не съм съгласна с мненията по-долу относно това. Проблеми от по-висшестоящи- по-скоро от тези на TL-ите. Главен минус - ниски заплати, няма увеличения. Варират около 900 - 1100. Главен плюс- фирмена сигурност.
Ваучери за такси, допълнително здравно осигуряване, карти мултиспорт- има ги. Осигурена е храна за нощните смени, като в момента се работи от вкъщи.
Не съжалявам, че посветих времето и усилията си в тази фирма. Има какво още да се желае, разбира се, но съм била и на много по-кофти места. Да не забравяме, че перфектната работа е само мираж.

Откакто Николай ме извика тук фирмата тръгна стабилно нагоре. Завършили сме повече проекти отколкото сме започнали. Как става това ще кажете - лесно! Ще отговоря аз. Издавам ги по няколко пъти.
Заплатите са ниски но аз съм по вдигнал въпроса цели 2-3 пъти пред ирландците за 3+ години.
Смея да твърдя че без мен фирмата ще е много зле. Добре че Ники ме потърси навреме че да им отворен очите за истината и да ги спася.

Между другото преподавам частни уроци по програмиране, ако си до 25 години до 50 кг и поне 170 см момиче, ме потърси, ще те поря като... Ааа науча на много добри практики в програмирането

Таксбек редовно се хвалят че са "Great Place to Work / GPTW" фирма - печели конкурс, според който уж е страхотно място за работа за служителите си. Може би е така, но само в Ирландия.

Хайде обяснете ми тогава, като сте толкова страхотни, нормално ли е давате по Коледа/Великден 2ри малък аванс, който е за сметка на следващата заплата вместо бонуси? Ей толкова им е гъза на тея скръндзи. Освен това размера и честотата на растежа на заплатата изостава много този в други фирми.

Освен това в момента се търсят поне дузина служители за IT позиции. Пускат се реклами, плащат се реферали. Обаче, ако имате малко акъл, не започвайте в Таксбек като IT!

Галина Стоева, великата ейчарка, много си вириш кривия клюн. Забрави ли, как ми правише свирка в тоалетната на Макдрайва?

Станислав Станчев долен гнусен грозен разградски педерас върни ми парите дето ми ги дължиш ще ти ебъ мамицата долна селска курвА