TaxBack https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Бачо Киро 1 , ет. 8&markers=Варна,ул. Бачо Киро 1 , ет. 8

Станислав Станчев, колкото и да се правиш на мъж, всички знаят, че си мазен пасивен педераст, стига си заблуждавал колежките,че някоя може да се излъже да се обвърже с пасивник като теб.

момчета, куровете ви може и да са по 25 сантима,ама няма ли я тръпката, ебала съм ви ебанто!!!

оф, тази фирма още ли не е фалирала? Аре да затварят, че тоз таксбек наистина е ебан във всички дупки вече...

Започнах да проституирам от 13-годишна. Стоях на магистралата до изхода от Варна и обслужвах предимно тираджии. Даваха ми я дъвка, я шоколад от кореком. Много често бях толкова пияна, чв губех бройката на мъжете. После като станах по-оправна започнах да бачкам по хотелите на златните. Работех предимно с араби в хотелски стаи, замъглени от алкохолни и цигарени изпарения, приятния мирис на сперма и не толкова приятно амбре от космати ануси. Обичах да медитирам с цигара в едната ръка, чаша евтино уиски в друга, докато топла сперма се стичаше по циците ми.
Разказах всичко това не за да ми завиждате, а за да покажа, че всеки човек може да направи главозамайваща кариера стига да поиска.

Викнах майстор у дома за поправка на чешма и дойде едно момче пита кранче ли тече. Пипнах го едвам едвам, врътнах го насам натам, стана чудо ой ой ой пусито запуши той. Как на този майстор млад да не станеш абонат, ако нещо ми тече викам онова момче.
тел 089 768 3455

Във връзка с обявеното извънредно положение указвам:
1. Аналният секс се забранява тотално. При нарушаване ще последва строг тъмничен затвор и лишаване от бонус за срок от 10 години.
2. Ебането ми да се осъществява след дезинфекция и не в повече от три кура едновремено.
3. Свирки ще правя само на готини млади пичове. Носенето на маски е задължително. При неспазване глобата е 5000 кинта, които ще трябва да преведете по банковата ми сметка.
Моля всички да запазят спокойствие.

Колега, ако си напълно начинаещ си заслужава да отидеш да направиш 6-12 месеца и да си потърсиш по-добро място.

Интервю няма, просто те питат дали искаш да започнеш и това е. Няма задачи или технически въпроси свързани с позицията.

Няма да изреждам преобладаващите негативи, които можеш да прочетеш в останалите коментари.

Колеги можете ли да датете някакви информации за позиция ETL Developer?

Какво точно представлява позицията, как протичат интервютата и като цяло каквато и да е информация би била полезна.

На мен не ми харесва локацията. Супер неудобно е с таз синя зона. Трябва да помислите за безплатен паркинг. Как да водя детето си на градина и да го вземам. Шефовете си паркират в подземния, а за нас никой не мисли.
Иначе колегите са супер и заплатите са горе долу. Локацията и привилегиите са кофти.

Заплатите в рейнджове /макар и потресаващи/ са следните за ИТ отдела на межународната фирма Таксбек:

QA - 800-1100 лв.бруто

Junior Developer /имат 3 левела на начинаещ/ - 900 - 1500 лв. бруто /1-5 години опит/

Regular Developer - 1500 - 2000 лв. бруто /5+ години опит/

Seniour Developer - 1800 - 2500 лв. бруто /10+ години опит/

Забележка:
естествено има програмисти, които вземат 4000+ бруто стартово, но те са наети от Айкард.

Таксбек се гордее как краде хора от Айкард, които в последствие се чуди как да оправдае като разход, a пък те от друга страна не са и генерирали и лев приход.

В момента тече агитация и внушение, че 2500 бруто е най-високото, което може да се получи във Варна, което съвсем не е така.
Фирми като Скейл Фокус, Ментор мейт, Астаунд, а дори и Айкард, и други рано или късно ще придобият и малкото останали добри програмисти на Таксбек, а когато и последния човек от тея, които са реално създали нещо там си замине, ще пляскат с ръце. Но тогава и за ирландски заплати никой няма да се върне.

Нормалните рейнджове за програмист за Варна, които са далеч по-различни от тези в Таксбек /естествено варират от конкретна технология и тн./ са:
1800-2500 нето за джуниър
2500-3500 нето за мид