TaxBack https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Бачо Киро 1 , ет. 8&markers=Варна,ул. Бачо Киро 1 , ет. 8

Може ли да ми кажете, колко е заплатата на тази позиция?
Платен ли е тренинга?

Работата в Таксбек е пълна с предизвикателства: http://www.xxxmemes.com/galleries/free-to-share-adult-frenzy-bbc-memes-33.html

Курвите в таксбек са по-високо платени, ама пак евтини.

Здравейте и от мен. И аз искам да спя с някой и да вземам 1400 лв. и да получавам само готини клиенти, но ако може да не е с Николай Русев, че е много шишкав и ще ме смачка. Бихте ли ме посъветвали с кого е удобно?

А защо стоите и изкарвате заплатите на хората, които не харесвате? Напуснете бе хора. Щом сте такива спецове всички в другите фирми ще получавата много повече от тези 1400 лв за които ревете тайничко на почивките. Хем боли хем сърби е работата. Що никой не стана днеска публично да си зададе въпроса за заплащането, а иначе всички са прочели, че сигурно и напусналите фирмата? Питайте другите дето се завърнаха на кви пари са, кой с кви обещетения си е заминал :) чудо голямо кой с кого спи. Може спи. Ако някой има претенции за на шефа леглото да си каже ще го приемат, че и задоволително плащат

Мълчим си, да. Засега :-) Но недей да си мислиш, че сме тъпи и наивни и че не знаем, как се създава име в Таксбек и как се разпределят файловете на клиенти, които стават за нещо :-) Както и какви допълнителни услуги трябва да правиш, за да си създадеш това име. През деня си агентка продажби, а вечер близка приятелка на шефа. Или само така си мислим? Няма дим без огън, нали знаеш, а и ти не си вечен, въпреки че се мислиш за много хитър и умен.

Никой няма да ти даде по-висока заплата и ще ти обясня защо ако ще и на челна стойка да застанеш. Защото си анонимник, а тия хора за които пишеш бачкат с имената си и това, което са постигнали. А ти винаги ще си останеш анонимник или анонимна. Познавам повечето, за които пишете и нито един от анонимните ръкоделци.

Който спи с шефа тоз вади кефа.

Здравей така наречен шефе. Искаме да попитаме, защо на Виктория Попова от раз и даде 1400 заплата,въпреки че ни изостави в разгара на сезона миналата година, а нас ни лъжеш с 50-100 лева увеличения? Ако някой от нас реши да напусне, ще ни дадеш ли такава заплата? Знаем че няма шуробаджанащина, особено при теб :) ама да попитаме де...и btw много ни писна...

Здравейте. Може ли някой да ме ориентира относно стартовата заплата за агент продажби? Стресова ли е работата? Как протича интервюто? Благодаря предварително.