TaxBack https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Бачо Киро 1 , ет. 8&markers=Варна,ул. Бачо Киро 1 , ет. 8

На контето му предстоят тежки месеци.
Проекта се вмирисва от към проджект мениджъра.
На архитекта краката са къси.
Разделяй и злобей.
Казана дума - незавършен проект.
Сговорна дружина - проект НЕ издава.
Ако работи, колкото чати, отдавна да е издал.

Заплатата е 800 лева нула нула стотинки БРУТО. След данъци-620 лв. Това е реалност. Всичко останало са просто влажни сънища на мениджърите и зле поддържаните лелки от Човешките ресурси.

Смотаняци!!!Искат за два езика да ти дават пари колкото хората с един език получават в другите колцентрове.Заплатите им са малко над минималната

Таксбек винаги си беше гнусна фирмичка с ниски заплати, тъпи шефове, гадни офиси,стрес и хаос, обаче щом като работите в тези условия по 5-10-15 години, значи или всичко ви устройва, или просто нищо не струвате и не бихте могли да се адаптирате в друга фирма. Съжалявам, че го казвам, но 90 процента от служителите на Таксбек са мързеливи и апатични хора, които се страхуват да излязат от зоната на комфорта. И не ми се оправдавайте, че Таксбек е семейство, повечето хора няма да ви поздравят, след като напуснете. Много злоба, завист и интриги има в тази фирма, особено от страна на шефовете, но и обикновените служители не са по-добри. Така че щом ви мързи да усъвършенствате компютърната ви грамотност, да научите нов език, да прочетете една книга мамка му стара, значи напълно си заслужавате мизерните заплати, вмирисаните офиси и лизането на дебелия задник на генерала срещу 50 лв бонус. Годината е 2020, а не 2002, даже в дупка като Варна има доста алтернативи.

Здравейте! Предвид огромното количество нахвърляни 'мнения' от личен характер, реших да оставя реално мнение за отдела, наречен Спринтакс, който предполагам е доста известен сред студенти и млади хора генерално в град Варна. Направих си труда да прочета някое мнение преди да започна работа във въпросния отдел, и още от самото начало не започнах работата с големи очаквания, за което ви благодаря. Оставям това мнение за потенциални служители на отдел Спринтакс.

Ще започна с това, че мениджмънтът е на много ниско ниво, няма да използвам имена, но отговорникът на нашия отдел беше винаги дезориентиран и не даваше никакви елементарни отговори или насоки без постоянно допитване до 'по-висшите' прослойки на компанията. Като служител на Спринтакс, т.е. нискокачествен и лесно заменим служител, мнението ти винаги остава нечуто и невзето под внимание. Подгответе се за това да разисквате много от въпросите си в интернет или с допитване до други колеги, които вероятно като вас няма да са много наясно с това какво точно се случва.

Обучителен период - обучението ни продължи 2 месеца, и въпреки старанието на въпросния отговорник и няколко настоящи служители, голяма част от знанията се придобиват на принципа 'проба-грешка', което лесно може да се спести преди настъпването на така наречения 'такс сезон', когато от теб се изисква да комуникираш с 10 до 25 човека по едно и също време. Излишно е да казвам, че междувременно ти се измислят и дават допълнителни задачи, с цел да те експлоатират максимално за парите, които получаваш, но това не е проблем на една или две компании. По мое лично мнение отделът плаче за повече кадри, за да могат въпросните задачи да се разпределят равномерно. Не знам как при тези условия очакват от служителите да предоставят качествено обслужване на всеки един клиент.

Относно усливията - заплащането е ниско, но задоволително, специално за Варна и за хора на възраст от 18-25 години, които все още живеят с родителите си и нямат много битови разходи. Периодично се дават и минимални бонуси. Всички бенефити, за които може да прочетете в jobs.bg, са чисто измиване на ръцете, например 'свежи плодове в офиса' представлява 1 портокал на служител въднъж в месеца, но това вече са подробности.

Генералното ми мнение за компанията - компанията има нужда от ключови подобрения, може да забележите това по псевдо маркетинга в социалните мрежи и некачествения дизайн на повечето им сайтове, например. Техниката, с която се работи в повечето случаи е стара и захабена, компютрите работят бавно, мониторите не са в изправност и т.н. Кухнята и 'пространството на отдих' са на ниво, въпреки, че повечето служители (поне в нашия отдел) нямат достъп до второто. Хубаво е, че са се сетили да поръчват храна за служителите от нощна смяна+ предоставят и ваучери за такси.

Финално обобщение - ако сте студент, или сте млад и НЕ живеете самостоятелно, но имате нужда от работа спешно, може да се пуснете най-малкото за трупане на базов опит. Английският ви ще се подобри и ще ви е лесно да работите, ако НЕ влагате много от себе си, защото повярвайте, колкото и да се опитвате ще бъде напълно безсмислено. Очаквайте да изискват много от вас, и да се опитват да ви експоатират максимално за парите ви.

Малко вмъкване- всяко бюро се използва от още 1-2 души всеки ден, така че ако не искате проблеми, моля ви, намествайте и изчиствайте всичко след приключване на смяна, защото повечето в компанията не са дружелюбни към Спринтакс служителите. Бъдете готови да ви гледат лошо всеки път, в който споменете от кой отдел сте. Благодаря на всеким който успя да изчете всичко това, и предварително се извинявам за потенциално допуснати правописни грешки. Приятен ден от мен.

Станчо е мазен, гнусен, грозен, отвратителен, крадлив гей. Само още веднъж да си ми пипнал файловете, ще те хвана и ще те еба пред офиса. Ебаси нагляра. Ще пратя снимка на разпльокания ти анал на инфото бе смотаняк.

Хора, ще ви замоля когато ме ебете в гъза, да не си вадите кура и да ми го пъхате директно в устата. Гадно е.

Годината беше 1992. Бях решила да ставам елитна курва. Бяхме на секс обучение в един хотел на златните. Имаше и обучение на английски. Бях научила що е то голдън шауер, риминг, фистинг и тъй нататък. Взех изпита с 5,50, защото бях объркала букакето с макакето.

Колеги,малко житейска философия от една стара, добре очукана и изчукана от живота жена: ако живота ви е донесъл карантина, направете от нея КУРантина. Аре лека вечер мили мои.

След 10 ноември, заедно с демокрацията дойде и така чаканото сексуално разкрепостяване. Бях млада и жадна за секс. Обичах търся приключения във Владиславово. Кварталът беше нов и публиката беше по-читава. Слагах си червени обувки на висок ток, купени от кореком, мини пола и розов сутиен. Естествено, не слагах бельо. Разходките ми обикновено приключваха със секс в някой вход на панелките, които тогава не се заключваха.
Гадното на онова време беше безпаричиейто. Когато съвсем закъсвах и нямах пари за цигари и алкохол, отивах да въртя свирки в подлеза на автогарата на пристигащите от Вълчи дол и Суворово пичаги. Какви курове вадеха само! Добри времена бяха.