Сайтел / Sitel https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Mall Varna&markers=София,Mall Varna

Сайтел / Sitel

Безумно място! Единственото реално нещо е местоположението на офиса, всичко друго са лъжи! Точно се зарадвахме и отворихме шампанско, че се отървахме от злобната, но наперена пернишка мецана Весела и ни натресоха Павел. Онзи с кръволашките очи, който само лъже, търмози, маже. Няма никакво образование да е оперативен мениджър, зъвршил е школата за ушанки. Освен това той никога не е работил като агент, сам си призна! Надявам се Георги Узунов сигурно да не знае какви боклуци стават мениджъри в неговата фирма.

Хора не се подлъгвайте и не почвайте при тези. Това е най-черната и неблагодарна фирма. Хиляди изисквания за мизерни пари. Просто са ужасни , а решиш ли да напуснещ започват едни заплахи , едно извиване на ръце. Под всякаква критика са тези от Варна. Нула професионализъм и само претенции. После оправдават негативните коментари , че са от фалшиви профили - е , НЕ СА !!!

Някой знае ли, дали в момента наемат в който и да е офис? Или тези обяви си ги просто ей така?

Каквото повикало, такова се обадило, колега, както казва баба Илийца. Нека да рънват репорти, нека да уволняват за закъснения.
Седя до РТА и понякога чувам какво се случва. Няма-да-кажа-кой има рекорд за закъснение от брейк 2 часа и 6 минути. А през тези 2 часа и 6 минути ни се скъсва г**а да говорим я с ресторантите, я с клиентите. Ако тоя беше се върнал навреме, щеше да вземе разговори и нямаше да ни се...айде да не пиша!
Защитавайте ги тия дето закъсняват, защитавайте ги, ама много ги защитавайте! Ама вие се гърчите пък те си веят г**а за ваша сметка. После ривете, че заплатата ниска. Ми ниска ами, нали трябва да компенсира тия дето не работят, а само лапат. Щото нали се сещаш - и той получава същата заплата като тебе. Ама на тебе ти е жааал за човечеца, щото ти е френд, хич не се осъзнаваш как тоя френт клати тебе.
Айде!

НОВАТА ПОЛИТИКА НА ЗАТВОРА SITEL:
“От днес ще се рънват репорти. На края на месеца ще има имейл със ТОП 5 агента които закъсняват за брейк/персонал/лог ин/лог оут/ лънч - диннър. Тези топ 5 агента които са в месечния репорт ще пишат обяснение. ВТОРИЯ МЕСЕЦ АКО АГЕНТА Е ОТНОВО В ТОП 5 ЗАКЪСНЕНИЯ ЩЕ БЪДЕ УВОЛНЕН.
Мениджъра на агента който е в ТОП 5 ще бъде демоутнат от мениджър на агент.”

Бивш служител съм на Мъниграм. Заплатата се към 1300-1600 лв стартово в зависимост от езика. Не се изисква да владееш кой знае какво ниво. Някъде към Б1 е достатъчно. Има и бонус ама го режат яко за всяка грешка или закъснение. Работата ти е да се обясняваш на клиентите със заучени на тренинга фрази. Крещят ти по телефона
често и повечето клиенти едвам ги разбираш, процедурите се сменят през два дена ама не трябва да мислиш много, само гледаш да ти свърши смяната . Има плодове чат пат, както и допълнително здравно. Става като за първа работа или ако искаш да си практикуваш езиците.

Какво да кажа, Sitel=Затвор. Обучение 1 месец, нямащо нищо общо с реалната работа, трейнърите ти казват да направиш едно, а като го приложиш идва мениджър ит е пита “що така направи”. По цял ден търпиш псувни от пакистанци, които не знаят как да говорят, но те обиждат че ти не можеш да говориш и от дебели гнусни англичани, които са ядосани, че едно пържено картофче от KFC им не е дошло или е изгоряло. Търпиш тежкото дишане и грухтене на клиентите по телефона, псувните им и се стараеш да си действаш по процес и накрая ти казват “ама quality ти е ниско, постарай се”. Тъй наречените РТА те дебнат като орли дали си закъснял 6 секунди от почивката ти. Заплатите се взимат когато те решат да ги дадат, дали на 20-25-30, нямаш точен ден, въпреки че в договора пише, че се взимат на 10,само можеш да се надяваш, Декември месец ти превеждат заплата на 20 и след това чакаш 50 дена до следващата заплата. Работещите от вкъщи хора получават заплти спрямо това къде живеят, тоест, ако живееш в по-голям град взимаш 1000 лева максимална заплата, ако обаче си в някой по-малък град взимаш от 650 до 800 лева заплта, въпреки че всички вършим една и съща работа. Положението към проекта Just Eat е следното: “Ало имам проблем може ли да ми помогнете?” “Да, с удоволствие ще ви решим проблема!”, клиентът обяснява и получава отговор “Съжалявам не мога да ви реша проблема”, след което следват яки псувни “F*** you I want to speak to a manager, you are stupid”, препращаш го към мениджър и след 15 мин. ти звъни мениджърът и ти казва “не бива да го препращаш към нас”. Реално ние сме тея на първа линия от които се очаква да направят всичко, но не им е позволено да направят нищо и обираме псувните. Ако искате да се чувствате като в затвор, започнете работа в Сайтел, фирма без никаква управленческа интелигентност, сложили са една камара мениджъри, които хал хабер си нямат какво е мениджмънт. Скъпи хора ценете си здравето и нервите, всичкото това унижение не си заслужава за мизерните и лицемерни заплати, които предлагат.

То се изискват умения по Немски и Английски

трябва да имаш нещо повече в Главата от Лапането на П....ки,Х....Й

Иди в Queste, Questers Agent Arabic

Последното мнение е написано с цел да се всява страх в настоящи и бъдещи служители, защото текучеството във фирмата е най-голямото в BPO бранша.

Това, че има останали без работа, хора е факт, но да се търпи безочлива наглост и нахалство, все едно те са единственият избор също не е вярно. Обяви за работа особено в този бранш има и то с доста по-високи заплати.

Дребни душици има в тая компания, дребни и егоисти, които не виждат по-далеч от носа си. и това не са мениджмънта.
Извънредното положение е извънредно, драги колеги, сипещи хейт. Не можете да очаквате при този колапс на държавата и света всичко при вас да си е по старому.
В мига, в който влезе положението, мъжът ми, работещ в друга фирма, беше съкратен. Сестра ми, пак в друга фирма, мина на 2 часа насилствено и съответно заплатата ѝ се намали 4 пъти. Цели семейства останаха без доходи, а вие ревете, че вече нямало плодове в кухнята?
Заплатите идват навреме, прослуженото време се плаща, овъртайм се обявява, ако някой иска да заработи допълнително, бонусите се плащат в пълен размер, продажбите - също, едни ПЛОДОВЕ ли са нещото, което ви вгорчава живота? Смешници, неспособни да се огледат и да разберат какво се случва с хиляди домакинства в стрната, които се чудят как да нахранят децата си и на които, ако се оплачете за ПЛОДОВЕТЕ с ей такива очи ще ви гледат невярващо.
Бъдете здрави.