Актавис ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, АТАНАС ДУКОВ, 29&markers=София,Район р-н Лозенец, АТАНАС ДУКОВ, 29

Актавис ЕАД

Явно новия застъпник нещо не е наясно.Да ,мачкал съм чаршафите с Антоний Велев.Не ти ли е споделил,когато си лягате с него.Това вече не свързано с фирмата,а си е много лично.Разрешете си проблема помежду си с Антоний Велев вместо да се задоволяваш тук.

Предположенията ти нямат почва,освен ако не си светил на момчето докато мачка чаршафите. Или просто си му навит. Ха ха ха Те педалите във всеки мъж виждат себеподобен. Съжалявам те, не мога да си представя какво е да си непрестанно угнетен от успеха на някого. С тази нагласа,убеден съм че животът ти е провален и безрадостен.

Застъпника на Антоний Велев явно е доста некомпетентен.
Компетентността и опита се придобиват със стаж а не с мачкане на чаршафи,то за това не се иска опит.
Така,че няма как да е толкова компетентен и опитен за работата си.А и да се пише толкова много за това,значи хората го виждат.А за надупването,не се отдава на всеки,но него явно му е в кръвта.

Антоний Велев и квалификация?Завист ,за какво,че е гей и по този начин просперира?Странни разсъждения на защитника.Или на самия него.

Чиста проба завист.Значение имат позицията,квалификацията,не стажа във фирмата. Много си компетентен как човека проспепира,беше ли свидетел. Щом смяташ че така успяват хората, направи го и ти. Надупи се на когото трябва.

ТУК НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА ЛИЧНИ ОТНОШЕНИЯ,А ЗА РАБОТА.КОЛЕГИ,КОИТО РАБОТЯТ ГОДИНИ ВЪВ ФИРМАТА В ХИМИКАЛИ И ОТРОВИ ВЗЕМАТ ПО 500-600 ЛВ,А ТАКИВА КАТО АНТОНИЙ ВЕЛЕВ,КОЙТО Е ОТ ГОДИНА ВЗЕМА ТРИ ПЪТИ ПО-ВЕЧЕ.ТОВА ДРАЗНИ ЗАЩОТО ВЪРВИ ПО СТЪЛБИТЕ С ДУПЕТО НАПРЕД.ТОВА Е.

От къде на къде някой ще ти дава обяснения за личния си живот. Толкова ли ти е бедно и скучно ежедневието,че се ровиш в душата на хората.И не бих се учудил,кой би понасял такава злоба и завист.Живей мизерния си живот и остави хората да бъдат това,което желаят да бъдат.

Администраторите- спите ли ?

Явно се разбуниха духовете.Защитника на Антоний Велев,дай му думата на него да каже всичко истина ли е.Или богатия му чичко паричко,който го подкрепя се засегна.Хубаво е да се знае какви хора работят тук.

Ако някоя приятелка на майка ти е к...ва,то майка ти такава ли е.
Липсата на интелигентност не може да бъде скрита.
Простия човек даже не може да се комплексира,той е изпълнен само с низки страсти,злоба и завист.

Антоний Велев - да не ти пука за сплетните,интригите и злословенето.Всеки си получава заслуженото.

АКО ТОЗИ ,КОЙТО ПИШЕ ЗА АНТОНИЙ ВЕЛЕВ Е ПЕДАЛ,ТО КАКЪВ Е АНТОНИЙ!