Актавис ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, АТАНАС ДУКОВ, 29&markers=София,Район р-н Лозенец, АТАНАС ДУКОВ, 29

Актавис ЕАД

Във фирмата са добре тези които се нагаждат и вземат големите пари.Бачкаторите не са платени добре.Истина е това,че се толерират връзкарите и такива като Антоний Велев,които се нагаждат според пола си.Да си гей е добре и така се издигаш и той е пример за това.

Спрете със сапунения си сериал и оставете ПЕД@ЛА да се Е6Е с който иска! Гъ3@ си е негов!
Кажете нещо за работата във фирмата, като например:
1. Положението "леко" се усложни след като фирмата беше продадена на американци и израелци, а работата намаля.
2. Напрежението се повиши,младите(и не само) хора избягаха, а тези които не са избягали искат да бягат.
3. Работниците които нямат алтернатива са стресирани, страхуват се от съкращения.
4. Хубавото е,че заплатите се изплащат редовно, работата е чиста и зимата си на топло(както казваше един началник), но за такава фирма това е минимума (както казваше една бивша служителка от ЧР).
5. В Актавис научих много, престоя ми във фирмата е голям плюс за мен,но казано накратко в момента започването на работа в Актавис не е добра идея, поради голямото напрежение и сътресенията във фирмата!
6. Надявам се, че Актавис Троян отново ще се превърне в добро място за работа каквото беше!

Всеки може да пише,не може само ти да пишеш и да търсиш сметка.Щом и мама се намеси,тя ще се обади на чичко полицай и ще се реши проблема на Антоний Велев,но това не ще го промени.

Щом знаеш кой пише,значи знаеш и че всичко е истина и това те дразни.А уж не познаваш човека.Истината по някога боли.

Кой съм аз няма значение, и не ме е страх от нищо.
Мога да пиша където си искам, колкото си искам,и когато си искам.
Четейки коментарите, няма как да не се забележи тенденциозното повтаряне под различна форма,че еди кой си ,бил еди какъв си. ОчеИЗВАДНО е,че това са коментари от един и същ човек. Мога да чета между редовете,и да разпозная стила ти.
И вече казах,че това е долнопробен мижитурски начин да навредиш на някого. Самото желание за това е отвращаващо. И ти това го знаеш прекрасно. Методите на жълтата преса явно ти допадат.
Вярвам,че всеки получава това което е заслужил.
Без изключение.

Незнам кой си и за какво се бориш,но тук не ти е мястото.Не прави хората на глупави.Уж не познаваш човека ,а се застъпваш за него.И какво правиш точно тук в тази фирма.Аз имам доказателства за това което пиша,ако не ти е ясно без аргументи не бих писал каквото и да е.Но явно теб те е страх да се покажеш и пишеш в яда и злобата си към хора които уж не познаваш.Не може да пишеш за нещо ако не познаваш човека и нещата в детайли.Щом не те е засегнало,защо пишеш.Запитай лицето какъв е и за какво се бори и тогава се заяждай и злобей.Ти го обърна на чат,а не изказа мнение за работата във фирмата.Не искам да влизам в спор.

Именно затова протестирах,да не превръщаш сайта в инструмент за уреждане на лични отношения.
Не заплашвам, аз действам.
А информацията която споделяш публично е лъжлива и целта вече е ясна.

Относно заплахите,точно в стила на Антоний Велев като се види опрян до стената.Добре те инструктира и го копираш ,а може и да е той самия.Със заплахи не се получава добър резултат.Тук ставаше въпрос как се нареждат хората да работят на службички,а другите как се трудят без да се оценяват.Съответно да получават ниски заплати.

Не се опетнява име на човек,който си е такъв.Не го познаваш а си тръгнал да оборваш мнения.Много странно.Пролича какъв си и чии интереси защитаваш.Поне си трай.Не се издавай какъв си,то е ясно същия като него.

Хахаха честит празник в аванс. Това признание те показва като още по-долнопробен педал-развявайки мръсното си бельо след като явно са те наритали. Отмъщение ли е това.Жалка история.
За твое сведение въобще не познавам цитирания човек. Мнението ми е принципно.
Спирам с тези простотии и ще се обърна към съответните институции,за да сигнализирам за какви цели се ползва сайта,за злословенето,опетняване на името и т.н.