Актавис ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, АТАНАС ДУКОВ, 29&markers=София,Район р-н Лозенец, АТАНАС ДУКОВ, 29

Актавис ЕАД

АНТОНИЙ ВЕЛЕВ -ГЕЯ,ДА ПОЧЕРПИ ДНЕС ВСИЧКИ МЪЖЕ ОТ ФИРМАТА,КОИТО ГО ОБСЛУЖВАТ!

Отровите ви дишаме по цял ден за никакви пари! У тая фирма сте роби откак дойде тева! Всичко сасипаха! Ако ме послушате ще сте благодарни - работете където и да е другаде! Тук няма условия, няма пари и отношението е като към животно!
Аз чакам април да дадат некой бонус и напускам с 200!

Много лоши взаимоотношения към колеги!Тежка и отровна работа.Но такива като Антоний Велев ,който е в сградата Вертиго,се оправят добре и си докарва добра заплата.Какво като си пада по мъже ,такива има вече доста във фирмата.Дори е модерно да си падаш по заможни мъже ,нищо че са по-големи от него.

Бягайте далече от завода! Единственото хубаво е че си е в Дупница. Говорим си с колегите че седим тука само щото имаме заеми и докато ги изплатим.
Никакво уважението - ниски заплати, навикване и това е! У администрацията има неколко богоизбрани и това е! Ако ви викат на интервю - само в опаковката! В насипни и централно е ужас!!! Прах, мръсотия, дишаме отровите за нема хиляда лева.

АНТОНИЙ ВЕЛЕВ СИ ПОЛУЧАВА ЗАСЛУЖЕНОТО ОТНОШЕНИЕ ОТ КОЛЕГИ И РЕДОВНО ГО ОБСЛУЖВАТ.НЯМА ЛОШО ДА СИ ГЕЙ ,САМО ДА НЕ СИ ИЗПОЛЗВА ОРИЕНТАЦИЯТА ЗА ДА СЕ НАСТАНЯВА НА УДОБНА СЛУЖБА.НО КАТО МОЖЕ ПО ТОЗИ НАЧИН,ЗАЩО ДА ГО ПРОПУСКА.

Да, вярно е. Мъжът на директорката подбор на кадри е дупнишкия завод Маргрет Бързачка се е самоубил. Можете да си представите що за личност е тази и за какви качества са я подбрали.

Ако си гей като Антоний Велев от софийския офис,може да просперираш.
Срещни се с него той ще те напъти как да се справиш с работата.

Здравейте! Може ли актуално мнение за фирмата (офис София). Имам оферта за работа в procurement / Purchasing отделът, която като заплащане и условия (на теория) ме устройва.
Какво е натоварването, мениджърите, има ли сплетни и злоба? Всяко мнение ще е от полза!

Ех жалко че И.У. напусна ще спрат пенсиите на знайни и незнайни софийски актриси и гимнастички които Актавис изплащаше

Бързачка твоят обект напусна нямаш повече работа в Балканфарма.