ВИБ Сълушънс ООД /img/frontend/nomap.png"

ВИБ Сълушънс ООД

Ето какво ще споделя сас всички, евентуални кандидати за работа в тази фирма : обещават трудов договор и заплата (+ процент), а като поработиш се оказва че евентуално и с голям зор може да ти пуснат граждански договор, размера на твърдата заплата ваобще не е обещания, подозирам че и с процента е подобен случая. Има една млада мениджърка на търговският отдел - поема ангажименти, които после няма да изпълни. Имах честа да се запозная и с един от съдружниците и да коментирам некоректното им поведение като работодател - направи се естествено на три и половина, ако позволите да се изразя така:)

Уважаеми кандидат-стажанти,
Подробна информация относно стажантските програми и свободните позиции във ВИБ Сълушънс може да получите от фирмения уебсайт, където информацията редовно се актуализира -  http://www.vibsolutions.com. Относно отношението към служителите, клиентите, работата, фирмената политика и всичко, което е свързано с имиджа на ВИБ Сълушънс като коректен работодател - само одобрените кандидати ще имат възможност да узнаят. Ето защо Ви съветваме да не пропускате шанса да узнаете повече за нашата фирма и сфера на дейност, като Ви призоваваме да кандидатствате за обявените свободни позиции.
Използваме случай да благодарим на всички бивши и настоящи служители за техното искрено мнение, съвестен труд, подкрепа и етично отношение към фирмата!

С най-добри пожелания,
ВИБ Сълушънс

и аз имам същия въпрос като колегата преди мен :)
малко инфо ако може

Искам да попитам как стои въпроса с предлаганите стажове.Разбрах, че не са платени, но поне отношението сериозно ли е? Да не е само губене на време?Идечта ми е да науча нещо наистина.:)))

Бях във фирмата само 3 месеца. Но за тези 3 месеца, успях да си прекарам страхотно. Да създам нови приятели и да се позабавлявам докато работя. Когато аз работих там, т.е. преди 9 месеца, беше лятно време, всички бяха в лятно настроение... върнали се от отпуск, или заминаващи в отпуск. Голям кеф беше. Уцелих даже 1-2 от рожденниците във фирмата през това време.
Като професионалисти, тези хора разбират от това което правят. Портфолиото им е доста разнообразно, за което се радвам, че съм успял да допринеса и аз.
Разположението на офиса просто няма как да е по-централно в София. Намира се на 5 мин пеш от метростанция Сердика. В околностите има магазини и Халите са в близост. Има и парк, където се разхождах в обедните си почивки. Много беше приятно. За ядене могат да се намерят, както ресторанти, така и дюнери и пици за по-непретенциозните.
Като заплащане - стандартното за бранша.
Това заради, което аз напуснах, не беше заради условията или хората или ръководството, а просто от друго място ми направиха оферта, която нямаше просто как да откажа.

Вече повече от 2 години работя във ВИБ Сълушънс ООД. Работната среда е добра, колегите са страхотни. Всеки, който пожелае може да се развива и да получи подкрепата както на колегите си, така и на шефовете си. Екипът ни е сплотен. Шефовете се държат с уважение към служителите си, винаги са готови да ни изслушат и да откликнат с разбиране на проблемите, идеите или предложенията ни. Високо се ценят професионализма, колегиалността и съвестно свършената работа.

Отлична работна среда, колегиалност и професионализъм във всяко отношение. Шефовете на ВИБ Солушънс са много разбрани и влизат в положение, когато се наложи да отсъстваш от работа или да закъснееш. Работят наравно с теб и винаги са отворени за помощ и комуникация. Спокойна работна атмосфера, колкото и да има работа никой не ти "диша във врата". Чудесен старт за млади хора, които искат да се развиват в областта на уеб дизайн и web development. Офисът се намира на бул.Христо Ботев 80 - трудно е от гледна точка на паркиране с кола,т.к. е в центъра на София, но пък е на комуникативно място. Заплащането е съобразено с пазара на раб. ръка в IT бранша. Държи се на качественото изпълнение на проектите.