Бургас Комерс АД /img/frontend/nomap.png"

Бургас Комерс АД

Лоша работа. Пълна загуба на време и самоуважение.

май само негативно е мнението на повечето служители,някой може ли да каже със сигурност какво е положението във фирмата,заслужава ли си да се започне работа там.

Защо сте така настроени негативно срещу тях.След като неви харесва не работете за тях.Но оставете поне хората да си създадът мнение за тях.Не са идеални но все пак такива няма.Относно заплащането плащат добре винаги навреме,също така вече частниците не дават почивко в събота а доколкото знам там се почива.Затова,че ако някой го интересува започнете и вижте не се влияйте от мнението на другите.

Какви сте тия хора които пишете в тоя сайт.Ако наистина не сте доволни пускайте си молбите за напускане и бягайте. Не спряхте да плюете шефовете по най долен начин.Радвайте се че получавате заплатите си на време в условита на криза че не сте на половин работен ден или не сте съкратени.Спрете да пишете глупости а помислете с какво да помогнете нещата да вървят напред и нагоре. БЪДЕТЕ СИГУРНИ ЩЕ СЕ ОЦЕНИ.

вярно ли е че фирмата има финансови затруднения и е пред фалит

Лелееееееее  600лв-700лв заплата!!!!!!!!!!!! Я питайте хората които работят там дали са толкова,има и за по 350-320лв. Ама това емай наистина някой мазен ШЕФ. И Иван в тая фирма няма. Тези които се подпират са ЛИЗАЧИТЕ те симулират работа пред шефовете,през другото време са с гордо вдигнати глава,защото знаят,че те са закотвени на това място и заради тях си отиват много по-способни хора. А между другото като се замисля 600лв -ДА-на ЛИЗАЧИТЕ на тях сигурно,но на хората ,които оправят батака-320-350лв

За всички бивши служители, които не са си получили трудовите книжки, защото дължат някакви измислени обещетения към фирмата, могат да си я получат много бързо като се оплачат в Инспекцията по труда.

Служител на име Иван във фирмата нямате този коментар е писан от някой шеф който го е яд че няма добри коментари фирмата потъва бавно бавно в тази фирма няма никаква справедливост и не се правете на такива каквито не сте

Не обичам да пиша по сайтове предпочитам да си казвам нещата в прав текст ,но се налага и аз да кажа нещо,но за разлика от прежде пишещите ХУБАВО.Аз като болшинството от служителите работя в тази фирма повече от 5 години и ви гарантирам че такива глупости пишат само бивши работници,които не са ги оставили да се подпират по цял ден.Фирмата е сигурна, заплатите са около 600лв чисто а брутно над700лв,които му се работи е ценен и уважаван. Работа разбира се има ,но не е свръх сили.Опитват се да чернят шефовете-станете и вие началници бе колеги, направете си фирма,назначете си хора,създайте им работа,и точно на време плащайте добри заплати и тогава дръжте мудни и заспали работници да ви развалят организацията

Заплащането е винаги на време и ако сте сагласни с 450 лева винаги ще ги получавате на време но знайте , че за за тези пари няма да ви оставят да дишате колкото и да сте ентусиазирани на работа.
Уважение , за тази дума дори не се споменава дори след някой друг месец след като шефовете си "мислят" че "ще работите там цял живот" за тях (шефовете) имам чувството , че мислят работниците си като за "робове".
Привилегии абсолютно никакви.
Сигурността на фирмата е под вапрос , тъй като строителството е почти спряло и самата фирма в момента се затруднява за заплащането и т.н.т...
Свободното време си е нормално винаги на време се почва и на време се тръгва от работното място
Потенциал за развитие няма.
Местоположението е удобно място в зависимост от това къде живеете.
Колеги.Има много добри хора но има ги и тъй наречените "лизачи" или "любимци" на шефовете.
Работната среда е отвратителна ако сте свикнали с праь имам предвит МНОГО прах значи нямате проблеми да работите там.

Лично мнение:Ако си търсите нормално работно място с разбрани хора (шефове) не е това мястото.