Бургас Комерс АД /img/frontend/nomap.png"

Бургас Комерс АД

Защо някой изтрива непрекъснато отрицателните мнения? Имам писани около три мнения отрицателни за тази фирма/,защото те не заслужават други/ и всичките са изтрити. Може бисе страхуват от истината. Ако някай реши да работи там трябва да е мазохист,защото ще се отнасят с него като с ГОВЕДО. Шефовете нямат и елементарно уважение към хората,които им вадят парите,за да обикалят те света,защото май не е останал континент в който да не са ходили,а уж е КРИЗА! За някаквиси 400лв. не си заслужава да се самобичувате.

Заплащане нормално при възможност и по празници дават допълнители суми За уважението на шефовете не мога да кажа защото работниците малко контактуваме с тях ИМА ПРЕКИ НАЧАЛНИЦИ с които трябва да имаш подход но така е навсякъде ФИРМАТА СМЯТАМ ЧЕ Е СИГУРНА аз работя вече две години работа има и ми плащат редовно Някои от колегите са невраци и комплексари но общо взето тук се работи добре

Заплащането не е това което се обещава.Привилегии имат само някои работници,които умеят да се правят пред шефовете.Отношението на шефовете към работниците е отвратително.

Аз познавам фирмата . Ако някой разбере че приемат работници или шофьори нека да напише .Искам да работя там.

Да се вкюча и аз в дискусията за фирмата НЕ знам какви са собствениците но аз като дългогодишен клиент съм възхитен от организацията базата им свети чиста подредена разликата с от преди няколко години е голяма РАботата в складовете много не бива стока много качествена но магазинерките не са вежливи Могат малко да пресеят персонала СЕГА кадри колкото искаш

Работя в тази фирма от достатъчно време за да преценя че съм доволен като цяло от фирмата.Заплащането е доволно за региона но все пак ние работниците казваме че винаги може повече.Отношението на шефовите е съвсем нормално към работниците.Винаги казвам че работниците трябва да имат респект от работодателя така че е нормално да има някаква строгост в поведението им.ТРУДНО СЕ РЪКОВОДЯТ ОКОЛО 25 ЧОВЕКА !На който не му харесва да напусне винаги ще се намери достоен работник на тяхното място нека да не се забравя че няма незаменими хора

КОЙТО НЕ ГО МЪРЗИ ДА РАБОТИ И МУ СЕЧЕ ПИПЕТО Е ОЦЕНЕН И УВАЖАВАН А КРЪШКАЧИ И СКАТАВКИ ПИШАТ ГЛУПОСТИ ПО САЙТОВЕТЕ РАБОТОДАТЕЛИТЕ СА ИНТИЛИГЕНТНИ ХОРА ДАЖЕ МНОГО ТЪРПЕНИЕ ПРОЯВЯВАТ КЪМ НЕКЪДЪРНИЦИТЕ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ

аз работя в тази фирма от няколко години никога не са ми забавили заплатата усигуряват ме на цялата ми заплата и доколкото знам няма по малка заплата от 450 500 лв не ме интересува къде ходят шефовете важно е за мен да има заплата купони за храна и работа

тази фирма е единствената която не бави заплатите и усигурява на цялата заплата не ме интересува къде ходят шефовете важно е за мен да има работа заплата и купончета за магазина

за "Бургас комерс"АД мога да кажа само,че е една не коректна фирма.Няма уважение към персонала,а на тях се гледа като добитък,който е длъжен да се подчинява и да бъде унижаван.Относно заплатите-мизерни са.Шефовете пестят пари за сметка на работниците и ходят на почивки я до Япония, я до Китай.А бе нищо хубаво не може да се каже за тази фирма,питайте който работи или е работил там!!!!УЖАСНИ СА