АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

Заплащането по договора с Била е съизмеримо със заплащането от страна на Български пощи с една малка подробност а тя е , че Пирели не успя да поеме всички Били и обектите се разделиха между няколко фирми. Само за уточнение ще ти кажа че госпожиците които ви обучават как да работите взимат заплати около 1000 лв. Подобна трябва да бъде и твоята заплата и тогава няма да си Танг-ра ами ще си КРЕЗ.

Рачко , обикновено следя развитието на форума от телефона , но сега си на цял екран. Аз още миналия път ти казах , че мирише приятно...Учтиво поисках информация , колко кеш всяка Билла горе-долу плаща на Пирели за охранителна дейност. От отговора , който ще получа ще можем да изчислим процента , който действително достига до гладния охранител. Останалото : пътни Перник-София и др. канцеларски материали...

Ех момчета и момичета! Не се ли уморихте, не ви ли омръзна да пишете? Та кой ли го интересува за нашего брата - Охранителя? Не разбрахте ли, че в Пирели е важно само едно - охранителят да работи, да получава мизерната си заплата, да чака онези още по-мизерни книжлета /така наречените ваучери/ да не знае много-много; да си трае щото... Знаете ли, че от нашите писаници никой не се интересува. Ами возили се от Перник до София и обратно, и какво от това, ще ни отрежат по някой и друг час, ще ни накажат за нещо си, и ето ти паричките за този транспорт от Перник до София и обратно.
Хбавото на нашите писаници е това, че поне си споделяме мнения, говорим си, запознаваме се виртуално, общуваме си! И каквото и да пише във форума г-н Чукарски -че сме писали неграмотно и т.н. това няма значение. Лично аз винаги разбирам кога той е влизал във форума - личи си по начина на изказване. Обаче - ако ни няма нас, охранителите, и г-н Чукарски и Орлинчо OFF и Владо и ... няма да ги има. Но те не виждат в нас човеците, в нас те виждат само автоматични, мълчаливи изпълнители- каквито им се иска да сме!
Увлякох се в разсъждения! Повиших стила на писане - за да им покажа, че не сме толкова неграмотни, за каквито ни мислят. А иначе мога да пиша и просташки, и културно, и научно т.н. Ама няма смисъл, защото просто не виждам смисъл!
Желая ви много търпение /ама не търпение на всичко/ желая ви много успешна работа!

Ката ден УВАЖАЕМИ ТАНГ-РА един служебен автомобил сутрин и вечер извозва административни служители от гр.Перник до ул.Пирин №6,сутрин в 08.30ч и вечер в 17.30ч. обратно. Искам да попитам тебе някой извозва ли те или ти сам си плащаш превоза та да дойдеш на работа и в края на крайщата , колко ти струва това возене? Тази фирма за едни е майка, а за други като тебе и мене е мащеха.

Като споменахте г-н Митов не знам защо , но се сетих за Мистър DimitrOFF. Колеги , кога сте го виждали за последно? Вероятно , когато подавахте молбата за назначение/напускане. Не е ли той човекът , който трябва да е наясно с проблемите на всеки един обект , за да може да вземе адекватно отношение? Оставам с впечатлението , че дейността му се изчерпва с подписването на молби на бъдещи и бивши служители...От време на време въпросният ценен кадър благоволява да събере в офиса началниците на охраната за да им каже , колко зле са нещата и толкова. За Негово благородие явно е унизително да разговаря с обикновените , редови охранители...тези , които му изкарват парите за костюмите и хендсфрито...

На мен обучаваща ми беше И.Б. , а с Д.Г. се запознах значително по-късно. Не ми е направило впечатление да има някакви съществени разлики в изискванията им към охранителите , освен , че използват различни методи на въздействие. Имам основание да уважавам и двете , основно заради професионалните им качества / И.Б. е направила достатъчно жертви в името на "Пирели" , а от уменията на Д.Г. като охранител аз лично се възхищавам /. Кой от вас може да проследи до каса 4 човека едновременно? Аз като започна да следя трима и оплитам конците...а тя го може! Когато видя друг да работи със същия хъс и ентусиазъм няма да пропусна да го отбележа.
Продължавам да си мисля , че случилото се с Д.Г. е недоразумение , защото за 1 година все щях да забележа , ако има нередности или злоупотреби...

Искам да се обърна към шефовете и специално към г-н Димитров с въпрос. Защо уволнихте Даниела,а охраната която е била на смяна в същата вечер е все още на работа не мислите ли че колкото е виновна тя толкова са виновни и те това значи, че те крадът на равно с нея и даже вече повече от нея.Господа Директори това е много безодговорна работа от ваша страна замислете се малко какъв пример давате на останалите си служители,какво ще си кажат те и как ще си вършат работата от сега нататък? Ето заради тази ваша безодговорност и невършене на работа започвате да оставате с все по-малко и по-малко обекти.ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ И СЕ ВЗЕМЕТЕ В РЪЦЕ СТИГА ВЕЧЕ СЕ КЛАТИХТЕ ПО СТОЛОВЕТЕ !!!!!! Фирма като АСО-ПИРЕЛИ скоро вече няма да съществува 161 и Боду сот ще ви занулят.

Г-н Миланов ,
ще вдигнем ли фирмата на крака с дружни усилия / в "Пирели" все още има умни , честни и отговорни хора/ или да се ориентираме към плаване под друг флаг , защото на този етап сменяме каютите на "Титаник" , докато той си потъва..

За да отида до Пирин 6 ми трябват най-малко 3 ОСНОВАТЕЛНИ причини. Всеки път , когато ходя по въпрос , отнемащ не повече от 2-3 минути , изкарвам там няколко часа пред вратата на какичките. Последният път трябваше само да си напиша имената и да се разпиша на бланката за отпуска и познайте - това ми отне 3 часа...На всеки кръгъл час почуквах на вратата , отварях и служителката , говорейки си по телефона любезно ми обясняваше , че има да пусне още 3 договора и така няколко часа...След емоционалното ми изригване ме поканиха и Ураааа - узаконих си отпуската. Уви , скъпи ми , VAN , такива са хората които отговарят за редовното получаване на чековете за храна! Смятам , че това е достатъчно основание да ги споменем тук...
Браво , Рачко! Пръцкай все така - дано ги посъбудим!!!

То като гледам как се гонят хора от офиса скоро няма да има "офис служители" ще останат само АВЕРИТЕ и няколко послушници подготвени за стригане. Едните са бивши ченгета ползващи методи присъщи на Гешевата полиция другите са послушни и слушкат, който не слушка вън...Мечтата да се излезе от сивия сектор е все още сън, настъпиха котето по опашката и дай да излизаме на светло, да ама не "офис служителите" си взимат заплатите " на ръка" в офиса, а на другите хора извън офиса дават купони,карти за гориво и какво ли не само и само да не се плати някакъв данък на продънената държава. Така ще е щом тази фирма може да си позволи години на ред в администрацията и да работят хора със съмнителни качества дори и хора следсвени т.е срещу тях тече досъдебно производство за далавери.