АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

За пети ,но сигурно не за последен път ще напиша!!!
Ще ти кажа драги ми Тангра, кой ще бъде новия удостоен и назначен в ГОК, на мястото на бай Боре. Казва се Даниел и е от Перник, същия макар и да не отговаряше на изискванията беше назначен като патрул с протекции на леля му, която в момента е шеф на човешки ресурси, лелка му пое обещание до две седмици да му изкара от КОС Перник разрешително за бойно оръжие и така и не го изпълни, чак след две години господина си взе оръжие, през това време сме го крили на реподбори, давали сме му отпуска платена , неплатена, като вече нямаше друг вариант се взимаха дълги болнични. Накрая като бяха изчерпани всички  възможности му дадох един мой газов пистолет, който все още не ми е върнал , въпреки поетия и неизпълнен ангажимент по въпроса и от страна на лелка му, може би ги е срам.Това аз наричам пълно нахалство и дебелоочие.

Г-н Тренев , добре дошъл на борда на нашия Титаник! Така и така сте направил опит да си купите билет /явил сте се на интервю , предполагам/нека поне да получите логичен отговор защо точно тази дама е на тази позиция. Всичко е с цел , разбира се , да не си помислите, че случайно. Понеже АСО-ПИРЕЛИ са новатори в експерименталната психология , на тях психолог не им трябва да преценява годността на  кандидатите. Те си имат своя система: Влиза кандидатът след дълго и мъчително чакане в тясната стаичка , седи в ъгъла с още поне 10 отчаяни неудачника и когато му дойде реда , служителката от ЧР, гледайки го със свиреп поглед , сприхаво му дръпва 1 бърз кръстосан разпит /все пак още няколко досадници чакат за интервю/. Ако кандидатът издържи изпитанието , то той е годен за служба в ПИРЕЛИ , където парите намаляват за сметка на задължинията , чековете за храна идват с по няколко месеца закъснение , а половината заплата отива за осигуровки...

Трагедията на тази фирма е , че така се е оплела във връзките на връзкарите в нея , че не може да помръдне. Аз като един бъдещ представител на управлението /тренирам във виртуалното пространство/определено ще наруша традициите да се осигурява препитание на роднините и бившите колеги за сметка на онези , които знаят , могат и заслужават да са на ръководни длъжности.
Г-н Горанов , заради хора като Вас , Д.Г. , Б.П. , г-н Митов и много други TANG-RA прибира меча , слиза от белия кон и се качва на танка...

Tang-Ra.
Написах това, което мислех за Даниела. Тя е такъв човек, че дори и да не те харесва ако си прав ще те защити. Тя е такъв човек, че дори и да се има с теб ако сбъркаш - няма прошка. Разбираше си от работата.
Не знам дали решението ми е прибарзано. Реших да напусна защото ми трябваше реализация, защото тъпчех на едно и също място. Защото се почувствах способен, и вече знаещ до някаква степен отговорностите и задълженията на заеманата позиция.
Аз може да разбирам, и да знам за какво става навъпрос повече от някой, който в момента е началник, но мен няма да ме направят защото никога няма да се мазня за да ме направят.

Уважаеми г-н Горанов , радвам се , че посланията на TANG-RA са уловени и подкрепени от хора като вас! Може би решението ви да напуснете е било леко прибързано , защото именно личности като вас и мен имат силата да направят промяната /останалите просто да я чакат да дойде/. Има 1 песничка на Емил Димитров , в която се пее :"Ти закъсняваш понякога истино , но винаги идваш при нас!"...

Здравейте приятели и не приятели.
Прочетох няколко коментара в този форум - сайт.
Прочетох, че някои се радват, че Даниела вече не е на работа, и се чувстват добре.
Прочетох, и за г-н Димитров какво сте написали.
Не разбирам защо има толкова лоши мнения за Даниела ? Защото когато се знаеше, че Даниела ще идва на обекта всеки започваше да си върши работата ? Защото го беше страх ? Ще цитирам Ивета какво беше казала веднъж "На мен не ми плащат да ме обичате!". Ако Даниела се е карала за нещо, то е имало за какво да се кара, нали така ?
Виждал съм хора, обекти, където не работи Даниела там как работят служителите. Облягат се на парапетите, говорят си с касиерките или със служителките на мобилната каса с обърнат гръб към клиентите. Това на обект, в който Даниела е обучаваща няма как да се случи просто.
Не знам, но аз лично се махнах от фирмата (напуснах) след случката с Даниела защото осъзнах, че човека, на който може да званнеш и да кажеш какво има, какъв е проблема винаги ще реагира защото знае какво може да се случва, и какво не може да се случва по време на работното място.
Много добри думи мога да напиша за Даниела, но осещам, че е безмисленно. Не искам да обиждам никого, и да си създавам врагове.
Всеки си има свое мислене, и виждане по дадено нещо.
Последно: На работа не се работи с омраза към някого с желание да го прецакаш, и да го дебнеш къде бърка. Да званиш по телефона и да клюкариш с надеждата "аз се издигам в очите на шефа, а колегите ми да се оправят".
Даниела ще я търсите.

Скъпа Мона , назначението в АСО-ПИРЕЛИ обикновено става много бързо и зависи предимно от скоростта , с която ще си набавите необходимите документи. Ако смятате , че работата ще ви е по сърце не би трябвало да се влияете от мненията във форума. По-голямата част от тях са силно преувеличени , поради изчерпващото се търпение на едните от нехайството и безотговорността на другите служители във фирмата. Да , наистина в последно време парите и чековете за храна се забавят , но това е само защото тези , които имат задължението да ги набавят навреме не си вършат съвестно работата. Друг е въпросът , че от забавянето /престоят на парите в банката/се трупат лихви , които са чиста необлагаема печалба...
Успех във вашето благородно начинание да станете офис-служител в АСО-ПИРЕЛИ!

Аз пък днес бях на интервю за работа в офиса на тази фирма, който всъщност още не е открит.Толкова се зарадвах че ми се обадиха, но сега като чета мненията тук малко се разколебавам.Особено пък това с нередовните плащания.За заплата нищо не ми казаха,не смях и да попитам.Иначе интервюиращия г-н Велев беше много любезен,направи ми добро впечатление.

Преди да подхвана темата за модните тенденции в униформата на ПИРЕЛИ ще спомена още един достоен служител на нашата фирма , на когото също му беше изказана подобаваща благодарност за вярна служба! Б.П.-бивш ГОК. На него какво не му харесахте? Това , че беше спечелил уважението и на патрулите , и на физическата охрана или изискванията му за приличен външен вид към охранителите , или може би беше твърде интелигентен за тази длъжност...или просто ви трябваше свободно местенце да настаните още един свой брат по полицейска линия...

Господа офицеры , эта день победы !
На "Пирин"№6 задуха вятърът на промяната...Дано скоро да усетим полъха му!