Стефан Щерев ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Стефан Щерев ЕООД

Прекалено много са зле тези щеревите.
Много лъжат и всичко е вярно от горенаписаното.
В момента са само 3 външни момчета останали и както варви скоро сами ще си сглобяват и монтират по обектите.
Имам доста контакти из фирмите в Пловдид понеже съм работил като приемчик на порачки в друга фирма и едно положително мнение несам чувал за Щеревите .Съжалявам но това е факт

Стефане как ти доиде на акъла да напишеш това изречение бе "...дано ме вземат ,че в тази криза като ни пуснаха от другата фирма в неплатена три месеца ,как да си плащам лизингите и да храня семейство."

Че ти непрекъснато търсиш хора и наемаш наред щото никои не се задържа повече от месец при теб. Много си забавен някои ден трябва да мина през фирмата да ти стисна ръката за тези мисли които си сътворил (най-вероятно си наредил на Стела да ги напише невярвам да си ти) драсни един ред ако съм прав :) не се стесняваи измисли си още някои воубражаем доволен работник.

Прочетох коментара преди мен и ми се струва ,че е много прехвалено всичко при условие ,че другите коментари са много красноречиви нямам друго какво да допълня
Късмет на всички които си търсят работа.........................

Пиша като бивш служител на фирмата.Работех като оператор на абкант с ЦПУ около 15 месеца и след това напуснах ,тъй като се преместих със семейството си в друг град.Сега се върнах отново в Пловдив и смятам да отида отново да работя там.Прочетох всички мнения и проверих как стоят нещата там и смятам ,че не всичко е вярно.Алекс работи във фирмата и е доволен.Има нови колеги,които ми изглеждат нормални хора.
Освен това ние си прекарвахме много добре преди .Едно момиче Стела отговаряше за тези неща и беше много свястна.Сега била в майчинство,но дано се върне
От фирмата ни организираха екскурзия в град Троян, в един страхотен хотел и ходихме на посещения на пещери ,музеи и цех за керамика и всичко това за семействата на работниците безплатно.След това ходихме на панаир в Милано-Италия и аз отидох за награда.Организираха ни посещение и във Венеция и съм много доволен.
Наистина имаше напрегнати моменти и изнервени ситуации,но то къде ли ги няма?
Най -напрегнато беше по време на сезона за морето и тогава се налагаше да работим допълнително ,но даваха премии и добри заплати.
Правехме си банкети и се събирахме с колегите и семейно.
Абе дано ме вземат ,че в тази криза като ни пуснаха от другата фирма в неплатена три месеца ,как да си плащам лизингите и да храня семейство

Щом и заварчик си търсят значи нещата са много зле докато работих там заварчик беше един млад пич Алекс много свястен човек, и щом и на него му е писнало и се е махнал нещата шич не са на добре.

Никога не съм го питал колко му е заплатата и колко взима но мисля че взимаше добри пари но това беше на цената на 12-14 часови работни дни работа в събота задължително и неделя повечето недели, също така играеше освен аргончик, оператор на абкант, гилотина, шлосер, монтажник общ работник и т.н.

Моят съвет е имаш някакъв друг избор да отидеш там защото Щерев ще те използва докато може и накрая най-вероятно няма да ти плати, при мен още на първата заплата реши да се прави на интересен, предполагам си прочел моите и на останалите колеги писанията.

Успех в търсенето на работа дано даси намериш работа скоро но недеи да ходиш при Щерев това е моя съвет но ти си решаваш

Хора видях днес една обява от въпросната фирма Стефан Щерев за заварчик аргон, от доста време съм без работа и много се зарадвах на обявата (знаете как са нещата в момента), ама тия неща които чета тука ме стряскат. Би ли ми казал някой от вас, как стоят нещата там със заварчиците и мога ли според вас да разчитам поне на 1-2 редовно изплатени заплати докато си намеря нещо по-добро?
мерси предварително!

Работих във фирма " Стефан Щерев" ЕООД повече от една година.В началото заплащането беше много добро, имаше уважение работодател - работник, и се плащаше редовно.Ходих с желание на работа и най важното, е че ми харесваше това,което работих.Но в един момент всичко тръгна назад. Закъсняваше се със заплатите,но за сметка на това работата се увеличаваше, уважението го нямаше.Всеки ден се навикваха работниците за щяло и нещяло и се гониха от работа без причина.Нямаше нормална среда за работа.Когато тръгнеш сутрин за работа,незнаеш кога ще се пребереш.Всичко се пускаше в производството последния момент,когато срока за издаване на дадена поръчка е вече свършел и се работи под голямо напрежение.Работното време е ненормирано,работи се до късно и събота включително, почиваше се само в неделя.Има голямо текучество на хора.Работници не се задържат.Всеки който си е тръгнал от там,както и аз имаме да взимаме по една заплата някои и повече.
Всичко казано от другите участници до тук е вярно!
Никой не карам да се вслушва в моя коментар, всеки сам прави своя избор, но имайте едно наум ако отидете да работите в тази фирма!

Работих там доста време-бях един от "старите"работници-2г. и повече.В началото отношението им беше доста добро ,заплащането също,но това беше само около 6-7 мес.Скоро нещата коренно се промениха-не знам какво им стана но спряха да плащат редовно,с месеци ни дължаха пари,отнасяха се лошо с персонала и изгониха всички стари работници,които наистина им вършеха всичката работа. Едно от най-важните неща е че там думата почивен ден е "мръсна"дума. Работи се буквално денонощно,събота,неделя,непрекъснато. Прибирали сме се вечер в 10,11,1,2 и сутрин в 7 пак си на работа. За целия месец най-много се почива една неделя и това е!На почти всички които напуснахме заедно в рамките на месец ни дължат доста пари -по 1000 лв. и повече на човек. Значи с две думи-не ходете там.Много работа без да ти плащат-това е. А и всичко това което са написали другите-че наемат хора и ги гонят точно преди да вземат заплата е истина-това е политика на фирматаи се прави редовно.

Няма да давам оценки - няма толкова ниско паднали фирми - стефан щерев е измамник - върза ме да му работя един месец и два дни преди заплата ме уволни - така и не плати. Същото направи същият ден и със още двама колеги. Във фирмата няма работник, който да не е роднина и да е на поне 3 години стаж, а самата фирма е от 12 години.

Преди 2 години е имал над 250 служителя, а сега не са повече от 15 и половината са роднини. Сестра му шивачката дори не го търпи.

Дължи пари, но се крие зад полите на жените.

Работих известно време там, всичко беше наред докато недоиде време за първата заплата, наистина обещават 1000лв заплата но като трябваше да ми ги даде ми се каза "Този месец ще ти дам 800лв защото ако ти дам пълната заплата от първия път много скоро ще поискаш повисшение" въпреки че бяхме договорили предварително след колко време ще говорим за увеличаване на заплатата, а за извънредните които бяха към 20часа първият месец изобщо не се спомена.

Собственика си мисли че може всичко и знае всичко но не е така.

Заплати се дават само когато клиента си е платил стоката която е изработена, това понякога отнема месец и ти си чакаш и мизерстваш прз това време.

Иначе хората които работят там са свясни хора, наемници като мен но рядко се задържат защото както вече казах идва време за първата заплата и почват изненадите.

Забравих да кажа че и на собственика жена му работи там и семеините си проблеми ги пренасят в работата и постоянно си м-у чука и наковалнята.

Още имам да вземам 800лв но нито ще ги видя някога нито ще си ги търся.