Стефан Щерев ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Стефан Щерев ЕООД

Некоректен работодател. Лъжат от ден едно, докато накрая не ти дадат една мижава заплата, за която не сте се разбирали.

Сега са си сменили името на Криетив КС ЕООД. Същите турки.

Аз съм клиент и съм възмутена от некоректното отношение на тази фирма само гледат да ти вземат парите и след това никой не се интересува какво се случва моля ви ама много ви моля не поръчвайте нищо в тази фирма и стойте настрана

Колкото се може стоите по-надалече от тази фирма, за 20 години на трудовия пазар през фирмата са минали 2000 работника,като нормалният колектив е не повече от 15 човека.Направете си Вие сметка ! Работник повече от 2 месеца не се задържа.Има само един който е повече от 2 години и той е око и ухо на работодателите- пълна истерия...

Неса лоши щеревите,те си живеят в тяхния филм.Не обичат мохабетчии за работници,защото самите са такива-омайват клиентите,но само те си вярват
Коментарите са верни
Плащат като са назор и се оправдават с некадърните си работници.Много обещават и нищо не спазват,всички са некоректни,те са(велики).Да опита който невярва.На 15.03.2015 започнах ме 5 а търсеха 2ма и днес ни Няма и неса ни платили

Не плащат пълните осигуровки, много отговорности много работа, много отделено време ,а ниска заплата
Освен това една позната започна работа забременя и я уволниха.

От една година едни и същи обяви за позиции в тая фирма.Явно писането на бившите работници е истина макар че са от една година  .Човек би се замислил много преди да  им приеме предложението за работа в ъв фирмата която не изплаща заплати и извънредни часове .Ще има текучество  в тази фирма,ще започнат работа и след два месеца ще напускат,естестввено като не им се плаща.Много фирми станаха като тази тежко и горко на свестните работници..Но надежда винаги има че нещатата в България ще се оправят ще излезем от тази сива икономика ще се изплащат редовно заоплатите и ще си посволяваме да си купуваме  необходимите неща на средения европеец та нали сме в ЕС. Дано да има все повече а що да не всички фирми да  са свестни. Дано .

Жоро, нека ти дам само един съвет. Научи се първо да се оправяш сам в живота а не да чакаш майкати да се чуди жената с кого да се кара за да те бута напред. Толкова е жалко, че има млади момчета като теб, които едва дишат и дори незнаят защо го правят. Намери своето място под слънцето и не гледай в чуждата пъничка. Аз съм тук вече 2 години и нямам проблеми, защо ли? А ти парите си ги получи и даже ми се подписа така че не пиши глупости, ами се самисли върху това ти за какво ставаш и като си толкова добър защо мама не те уреди при тях да работиш. Поне тя е достатъчно интелигентна жена и въпреки всичко се старае заради теб.

Аз съм бивш работник на тази измамническа фирма. Работих точно един месец при тях и сега се разправям за да мога да си взема така обещаната ми заплата от 600 лв. До сега само се разкарвам. Да не коментирам, че няма работно облекло за служителите, не се заплащат извънредните часове, а да не говорим за осигуровки. За един месец минаха към 10 човека за длъжснотта мебелист. Обаче се оказа, че длъжността не е точно такава каквато я описват и каквато си я представяме. А клиентаката, която се изказва да не ги оправдава, че са коректни. Нека се поинтересува тази госпожа сроковете, дали винаги са спазвани навреме за дадена поръчка и защо, не са спазени? Дали поръчаните материали са доставяни навреме. Аз мога да ви кажа как стоят нещата там. Един кухненски шкаф се разглабя 50 пъти докато един кант пристигне. А госпожата знае ли колко псувни изяждат работниците за да получат те вежливо, обслужване и мебели които изглеждат добре. Знае ли тя колко часове седим в тая тъмна дупка и по колко часа киснем там, само и само да бъде издадена дадена поръчка. А знае ли тази същата госпожа, дали ние си получаваме парите? А колите, които карат Щереви а моторите които кара Стефан Щерев без пари ли се купуват? Това е една фирма от която препоръчвам на всички да бягат!!! Даже и да сте без работа, даже и да ви трябват пари не ходете там да работите, защото няма да получите и стотинка.

Госпожо (госпожице) много се забавлявах четейки вашите писания, но не ми стана ясно защо коментирате мненията на мен и моите колеги, а не коментирате фирмата "Стефан Щерев ЕООД".
А що се отнася до моята работа не се притеснявайте, намерил съм си, е не е престижна като овчар или работник в Стефан Щерев ЕООД, но пак е нещо.

Ще се радвам да чуя вашето мнение за фирмата като страничен наблюдател щом сте "клиент".

С нетърпение чакам вашият отговор.

Чета коменталите и се сещам за едно изказване на мой близък, че в България нещата ще се оправят, когато максимално се елиминира човешкия фактор. Що за злоба има вкоментарите на всички тези "човеци", които нямат доблестта да си напишат дори истинските си имена.Като сте толкова " Пичове" родителите ВИ дали не са ли Ви дали Име собствено или фамилно, че се наричате " Мечо",Бивш" и т.н. и след като Вие не се уважавате,зашо очаквате това от другите.
Жалка история......... Знаете ли кога ще се оправят нещата в България, само тогава, когата кандидатваш за работа по различна от общ работник, са трябва да представиш поне две препоръки от предишни работодатели и тогава всички вие с големите претенции и с имена като"Мечо" и "Бивши" откровенно ще получавате единствено и само минималната работна заплата.......
 А ти " Мечо" с това име на овчарско куче с което се представяш си потърси най- добре работа като пазач на някое стадо овце, ще ти отива сигурна съм.....
Успех !