Строително-Предприемачески Холдинг ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, ул.БУНАЯ, 8, офис 7&markers=София,Район р-н Оборище, ул.БУНАЯ, 8, офис 7

Строително-Предприемачески Холдинг ЕООД

Видяхте ли, че веднага щом дойдоха пари и си получихме заплатите. И не само за октомври ами и ноемврийската дойде по-рано. Дано няма повече такива забавяния. В крайна сметка е по-добре да си получиш парите, отколкото да не ги получиш, а холдингът тепърва ще има много работа. Сметайте колко строителни фирми нагълтаха въздух тая година!

Абе хора, какво се оплаквате от плащането на отпуските. Всички фирми у нас като напускаш ти плащат отпуските по трудов договор. Това е положението и затова по-добре човек да си ползва отпуската докато бачка. Да не говорим, че има фирми, които ти правят мръсно пред следващи работодатели, пишат ти кофти референции, не ти дават трудовата книжка и ти правят мръсотти, което тук не се случва. Факт е, че холдингът си плаща каквото дължи за разлика от много други фирми. И като си напуснал защо не пишеш за сегашната си работа, а се занимаваш със СПХ. Ние си работим тук и сме ОК.

Не разбирам какъв жест или грандиозно събитие се е случило с изплащането на 2 -те заплати. Да не би да не сме работили за заплатите си? Това не е компенсация или допълнителна заплата, а реално какво сме изработили през 2-то месеца. Трябваше да получим и лихва върху закъснението за октомврийската заплата!Нали сме в криза и няма пари, НО СЕ НАМЕРИХА СРЕДСТВА ЗА КОЛЕДЕН БАНКЕТ ЗА СОФИЯНЦИ, А ЗА РАБОТНИЦИТЕ, КОИТО ИМ ПЕЧЕЛЯТ ПАРИТЕ ЗДРАВЕ!!!!!

Наистина заплатите се бавят, но това ще се оправи когато държавата ни плати за свършената работа. Проблемът е, че правителството спря да плаща. На никой не му е лесно, но това е рискът като работиш по големи европроекти.

не знам някой да е гълтал вода, но като приключим с работата в Русе ще е ОК. Пък и шефовете оправиха нещата и сега се работи къде по-добре

Аман от мрънкачи! Никой не може да отрече, че последните месеци работата тръгна и няма нищо общо с преди. И дойдоха свестни хора за шефове, и докараха много техника и всичко е ОК. Получаваме си заплатите, а и вършим нещо полезно за града.

Стига заяждания! Заплатите ще дойдат. случва се да се бавят, но поне имаме работа и пари, с които да си гледаме семействата, а не сме на улицата както много други!
И спрете да плете по ръководството!!!!Кой каквото иска да разправя, но аз лошо не съм видяла. Даже напротив! Когато на мен ми се наложи да си направя операция, дето струваше маса пари, шефът без да се замисли ги извади и се излекувах. И въобще не е отварял дума за връщането им, а само ме пита наред ли е всичко и успешно ли е минало лечението.

До 26 плащат заплатите,но през два месеца ги забавят.Както този месец.Дали днес ще си получим заплатите?

Фирмата винаги плаща заплатите. До сега на мен не ми се е случвало да не ми платят. Понякога се бавят, но веднага щом дойдат някакви пари и ни се плаща. При нас нещата са нормални - около 26ти е времето за заплати за предходния месец. И това всеки го знае като започва работа във фирмата. Така е и в строителството и в държавната администрация, въобще всичко си е в реда на нещата.

Добре, че шефовете реагираха по отношение на Ковачев и Кузманов. Сега на обектите се работи много по-спокойно и работата върви. Във всяка голяма фирма има такива като тях, но в нашата направиха нещо по въпроса. А и груповият технически Иван Михнев се справя много добре и хората са доволни.