Строително-Предприемачески Холдинг ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, ул.БУНАЯ, 8, офис 7&markers=София,Район р-н Оборище, ул.БУНАЯ, 8, офис 7

Строително-Предприемачески Холдинг ЕООД

Само дето закъсняват със заплатите.Иначе е ОК.

като гледам другите коментдри 4удиа се дали не е фирма коиато не пла6та искам да разбера по добре та да знам дали да се хва6там на работа или не след като има много разли4ни мнениа но пове4ето са отрицателни

аз мога да кажа, че мен за нищо не са ме лъгали. Каквото сме се договорили - това полуавам. Понякога има забавяне, но винаги съм си получавал заплата. И не съм на борсата, а бачкам

Да беше семо почивката на морето. Помните ли какъв купон беше на коледното парти?  А безплатните мамографски и гинекологични прегледи за дамите на място в офиса? Колко от нас имат време да визят по опашки, за да се прегледат?
Истината е, че компанията се грижи за хората си

работя в една от фирмите на bdн.  доволна сам като цяло.  тази година г-н георгиев направи голям жест кьм всички служители.  подари ни напьлно безплатно почивка за целите ни семейства в страхотен хотел на морето. цялото ми семейство беше  очаровано и си изкарахме страхотно. всички колеги са много доволни.  това много ни мотивира и зареди за напред.

За мен компанията е ОК. Отскоро работя в нея и не съжалявам. Колегите са супер, а условията нямат нищо общо с мизерията в предишната ми работа. Общо взето се грижат за хората – заплатата е добра и сигурна – в тая криза.

работя на лот1 от 3 месеца и сам доволен.

;КОЛЕГА; ЗА6ТО НЕ СИ НАПИ6Е6 ИМЕТО....... И НЕ ОБЯСНИ6 ЗА6ТО ЛЬЖЕ6....   АЗ САМ ТЕХНИК ТАМ откакто обекта е запо4нал. друг колега сам нямал. заплатата ми е над 1600лв и всеки месец си я полу4авам. досега за теку4ество не сам 4ул. тук инж. Константинов  следи кой да и кой не- не -ги пуска да си по4иват в кь6ти. ти какво....хем да не работи6 хем да си доволен. И не пиши 4е си много запознат с холдинга.

Абе, хора, само вижте какви съкращения и орязвания на заплати има в другите фирми и тогава говорете. Братовчед ми е в администрацията на строителна компания и ми разправя как са уволнили маса народ, а други са на половин работен ден. При нас няма такова нещо – работата си върви и хората са ОК.

Posetih stranicata na BDH.
Dobre e napravena.
....stiga da ne lajat, 4e se boriat za "ka4estvo".
Absoliutna tragedia sa.
2-ro.
Da ne lajat, 4e sa rabotili s firma "PRIDESA" - Spain.
S takava firma ne sa rabotili i da si mahnat lajata ot web-stranicata.
BDH sa rabotili po proekt za pri4estvatelna stancia v grad Pazardjik s firma INFILCO ESPANOLA S.A. ....i v posledstvie s ACCIONA AGUA S.A. -Spain.
Svidetel sam na dve sta4ki na tehni rabotnici dokato se stroe6e tozi obekt.
Prosto ne pla6taha zaplati navreme i psihi4eski tormozeha po tozi na4in rabotnata si raka.
TELEKABEL - Pazardjik vse o6te si pazi reportajite ot 2006, 2007 godina.
...Van6na pompena stancia na tozi obekt nakraia se stroe6e na principa na "komunisti4eski 5-leten plan" - udarno i kalpavo.
Sled zavar6vaneto na tozi obekt, Acciona Agua ne iska i da 4ue za BDH.
Kontrolniat organ, koito be6e nemska firma i periodi4no pristigaha nemski specialisti po stroitelnata 4ast, napravo se biaha hvanali za glavata, kato gledaha kak stroi i raboti tazi "vode6ta firma" v sektora na ekologiata.
V Bulgaria vsi4ko e butaforia.
BDH e dostoen simvol za tova.
Za spravka:
imam snimkov material za slovata si.
Pozdravi za drugaria Naidenov!