Строително-Предприемачески Холдинг ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, ул.БУНАЯ, 8, офис 7&markers=София,Район р-н Оборище, ул.БУНАЯ, 8, офис 7

Строително-Предприемачески Холдинг ЕООД

Наистина миналата година работата тръгна и свършихме много от проекта. Ама най-хубавото е, че всички си бяха на мястото - и техническите и инженерите. Иначе нямаше как да се получи. Имаше и материали и техника и нещата вървяха. Дано е так да края на проекта и да успеем да завършим всичко в срок.

до колкото знам улиците вече са готови. Май смениха всички ВиК тръби. Даже, където живея асфалтираха и местата на изкопите. Човек лесно може да разбере къде се е работило по новия асфалт.
И от общината казаха, че всичко е ОК щом приеха новия водопровод. Значи в Русе повече няма да се копае, което е добре. Хората си свършиха работата

Да се криминализират действията на работодатели, които зарязват фирми и работници, без да плащат заплати и осигуровки, предлага Министерството на труда и социалната политика.

А знаете ли, че няма друга БГ компания, която да е построила и пуснала две пречиствателни станции. Единствено СПХ го е правил и в момента завършва трета - в Хасково. Няма друга строителна компания с такива възможности за водни обекти. Да не говорим и за големия опит и за факта, че само холдингът от българските компании може самостоятелно да реализира ПСОВ по изискванията на ЕС. И това не е самохвалство, а оценка от чужбина. Кой каквото ще да говори, но аз вярвам повече на европейците, отколкото на нашите "разбирачи".

ние сме едни от малкото хора в този бранш, които си получават заплатите на 100%, а не са ни намалени. И нека всички дето само могат да плюят да се замислят над това! И не само, че не ни орязаха парите ами този месец си ги получихме по-рано - вместо на 25ти пари имаше на 19ти

Абе, може да е криза, но не ни лови. След някой друг месец свършваме пречиствателната станция и веднга продължаваме в Гълъбово. Някои даже май ще са там по-отрано. Въобще кой каквото ще да говори, но холдингът си се грижи за хората и има бачкане.

искам да попитам как става така, че хем се казва за нередности, хем "крадците" са защитени? или не се казва на който трябва, или сигналите са само тук, което не е много смело. като имате толкова информация, защо не я изпратите в София?
И защо никой не пише, че хората от Хасково вече работят на друг обект и имат работа и заплата и могат да си издържат семействата? и нещо много бързо се забрави, че холдингът веднага изчисти задълженията си в момента, в който дойдоха пари от държавата за проектите.
и пак никой не казва, че лично министърът на МРРБ похвали фирмата за добрата работа в Русе, а това няма как да се случи ако компанията не се справя и не си изпълнява ангажиментите.
Така че нека сме обективни докрай, а не само да плюем без факти.

като чета мненията оставам с впечатление, че има много информирани хора за разни нарушения и "далавери", но се питам защо никой не казва кой е и няма конкретни факти. Много е лесно да се плюе в интернет и се иска кураж да сигнализираш на шефовете. всеки, който може да пише във форума, може и да намери телефоните в София и да си каже каквото има.
А както написа и някой по-долу холдингът е частно дружество и не виждам кой ще позволи така безнаказано да се краде от фирмата му без да вземе мерки. Това просто няма как да се случи.
Май на някой участници тук голямата им мъка е, че не са били на коледното парти...

абе хора нещо не ми е ясно с тая стачка. Хем сте недоволни, хем стоите на работа и пишете в нета. я вижте колко работа има за вършене. че и за всички русенци е важно да я свършим като хората. а къде сте виждали такава техника да сменя тръби и да се работи с такива темпове. министъра каза, че холдингът е ОК и се справя, а вие само плюете.

Какви са тези твърдения за кражби, злоупотреби и т.н.?Обикновено в частна фирма това не е възможно, а специално в СПХолдинг контролът е на много нива. Ако има нещо такова, то ще се разкрие бързо.