VMWare https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Г.М. Димитров 16А&markers=София,бул. Г.М. Димитров 16А

Айде идете като много знаете да ви

Упънат Нервичките всеки ден

караници, викове Обиди на макс

Да те карат да четеш и учиш нови Технологии

Има поне 20
Библиотеки Технологии,Framework

И SQL Oracle Database

Тестовете и Задачите

Като нямаш 5 лева в джоба си да си купиш 1 Кафе , Цигари и бира?

Вече трябваше да си Умрял ма Парцал Идиот такъв

И с тоя Ковид?

Всичко това за 700 лева Стартова

Ти 7 ми и 11 Километър Психиатрията нали знаеш къде е?

Я бягяй на Терминал 2

Ама ти у София ли си Ма Парцал Идиот такъв?

1.София е най-голямото село 2,5 ,000,000 милиона жители?

2.Иди да видиш в Метрото ква Селения е?

3.Те в София Кинти ли дават? , Мед и масло ли капе?,

Топлата вода ли са открили?!

Тука 100 човека се записват всяка година да учат в Инфомационни технологии и Информатика и Математика
Софийски университет, Технически ,НБУ , Софт Уни и частните школи дори

Как очакваш да си намериш работа?

Направо бегай Навън Терминал 2!

Къв Идиот Ненормалник трябва да си

Да живееш в София като знаеш че няма работа?

Иди да видиш ква селяния е в Метрото?

И в София е най-голамата Клиника по Психиатрия

За 7 ми и 11 Километър Психиатрията

Нали си чувал?

Бягяй да се Лекуваш Психичните си разстроства

Или на Терминал 2!

Да де те на Продавачките и Касиерките в Кауфланд и Лидъл

Им направиха Заплатите 900, 1000

И Вие Програмисти също за 1000 стартова

При положение че сте с Висше образование?

Срам и Позор

Бягай от там на Терминал 2 !

Бях чувала много хубави неща за финансовия център в София - хубава среда, професионалисти, заплащане, и реших и аз да кандидатствам. Тъй като имам приятел във фирмата бях с препоръка.
Процесът започна с интервю с човек, който е на нивото на позицията, за която аз кандидатсвам - Senior Financial Analyst. Не беше подготвен, имаше пропуски и личеше, че няма нужния опит и знание да води интервю.
Второто интервю беше с мениджър. Общо взето нищо специално, с уговорката, че скоро ще се свържат с мен за последващо 3то интервю или за да ми кажат, че не съм техния човек.
Това беше преди 2 месеца и половина и от тогава няма отговор. Преди 3 седмици им пратих имейл, да попитам дали може да ми дадат все пак официялен отговор - и от тогава нищо.
Огромно разочарование от работодател с претенция да бъде в топ 10 в България. Изключително непрофесионално и никога повече не бих си помислила да кандидатсвам там.

Вие знаете ли къде се намира тази Жалка фирмичка бе Идиоти?

Посока Околовръстен път за Младост Цариградско шосе Бизнес парка

На края на града

7 ми и 11 Километър Психиатрията нали знаеш къде е

Ако ти се ходи толкова там

Мога да се обадя и веднага да те приберат да те Лекуват

Ти не разбра ли че в България няма Заплати ?

Всеки ден само Ядове ,Нерви Психически Стрес

Знаете ли какви Неудобни въпроси ти задават на Интервюто по Телефона?

Пълен Цирк

Я Терминал 2 айде

Отказах офертата след като прочетох договора. В резюме той представлява 20 страници общи приказки резюмирани в "ще пишеш някакъв код, нещо ще поддържаш, няма да чупиш", 30 страници "с никой нищо извън фирмата нищо не споделяш" и 40 страници sjw bullshit за раси, полове и тем подобни, които забележете не се отнасят само за работното място, защото трябвало да представлявате фирмените ценности. Като разпитах познати, се оказа, че е пълно с такива простотии във фирмата, семинари и обучения по толерантности и какви ли не тъпотии. Не ме интересува кой какъв е, нито очаквам някой да го интересува пола ми или сексуалната ми ориентация - моя си работа, не ме занимавайте, дошъл съм да върша работа. Единственото нещо, което беше добро в договора беше заплащането, но нямам намерение да се продавам за пари.

Имам навика да оставям добри следи и да давам информация ако някой се нуждае от нея. Как протича интервю във Vmware? Тук ще опиша как е преминало едно подобно като спестя информацията, която считам за конфиденциална. Интервюто е изцяло remote, което е удобно и спестява време. Като първа стъпка ще получите обаждане и задачи в HackerRank. В моя случай бяха две. Едната интересна а другата рутинна. Нещата са общо взето със средна сложност. Нищо особено. След това следват четири интервюта. Получаваш програма за тях. Теми на интервютата и имената на хората, които ще те интерюират.

1. Basic Computer Science – общи въпроси за алгоритми и малко писане на код.
2. Frontend/Web development – нещо като кръстосан разпит на всякакви теми, но нищо специфично. Видяха ми се малко outdated. Например за async / await нямаше въпроси изобщо.
3. System and API design – как бихте направили някакъв апликейшън.
4. Hiring Manager Interview – Нещо като HR интервю. Странно е, че е най-накрая, вместо в началото.

Ами, това е. Който иска да научи повече да отиде и да види на място. Имаше малко от т.нар “цигански работи”, но тях няма да ги коментирам. Няма смисъл. Подобни неща има навсякъде къде по-малко изразени къде не. Ще си позволя да кажа само, че да се заяждаш с кандидатите по време на интервюто е недопустимо. Особено ако не знаеш елементарни неща като например, че в JavaScript масивите не са асоциативни а си с десет години стаж, но за сметка на това със самочувствие до небесата.

Всички сте чували за ВМуер и колко са толерантни и равноправни, нали ? Е, днес отново показаха огромната си наглост и лицемерие.

Цялата фирма получава новина, как парите за спорт се увеличават с 250%. Поглеждаш обаче и виждаш, че за България увеличението е със смешите на фона на 250% - 18%.

Здравей РАВНОПРАВИЕ.

Ако искате да ви третират като 3та ръка хора - елате във ВМуер!

Стажантската им програма е за 2 месеца само

И няма да ви платят